[M~K], TLA& EC Plus N academiile lor Vs Minds

  • Autor subiect DeletedUser44410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44410

quz0r iun 26, 20:33
dacă te învâţi în asemenea anturaje, nu-mi pun nici eu prea multe înrebări referitoare la caracterul şi gândirea ta logică.
Cum să stai mă cu Barecău în trib? Şi să-i mai şi susţii balivernele de pe extern.

Bagă o invitaţie, că acuma vin. Nu fac bâză.

GDGeo iun 26, 20:35
unde sa iti bag ba invitatie?:))

quz0r iun 26, 20:37
Am mâncat o literă. Sunt alergic la proşti. Reformulează mă. Şi tu eşti slabul lui kenji?

versiunea academiciană, că eşti singurul dintre prietenii lui care ştie să scrie corect :)))

GDGeo iun 26, 20:39
Da vad ca te plictisesti tare tu.
Nu am acum chef sa stau cu tine si sa schimb n mesaje,pentru mine esti doar un simplu "scriitor" ce se plictiseste si incearca sa joace triburile!

quz0r iun 26, 20:43
Măcar eu fac ceva logic şi sănătos mă: Nu-mi pun mintea cu voi şi nu mă obsedez să rămân nopţile pe joc. :))

Deşi mai sănătos ar fi să-mi pierd nopţile pe joc decât să-mi pun mintea cu voi.
Poate îl ajuţi tu pe baracau cu răspunsul la întrebarea "ce înseamnă pentru el o femeie, şi dacă după părerile voastre se mănâncă cu maioneză sau fără". Faceti sondaj în trib, poate există şi unul mai deştept în turmă.

GDGeo iun 26, 20:49
Tu in final ce vrei sa rezolvi?
"nu-mi pun mintea cu voi",pai pentru ce sa iti pui mintea cu mine ba scriitorule,ti'am zis eu ceva?
Eu ti'am zis doar ce e drept ,ca nu stii sa joci si ca doar spamezi incontinuu,sa ma contrazici daca nu am dreptate!

Nu e problema mea ce discuti tu cu kenji,adevarul e ca iti e frica de el,altfel nu il bagai in seama atat,tu singur prin atatea posturi si ciuperci mancate te dai de gol ma:))
pentru mine ca jucator nu reprezinti nimic,asa ca as vrea asa elegant sa nu imi mai scrii ca am putina treaba nu am timp sa dau lectii copiilor!

quz0r iun 26, 20:53
Ai pus virgulă între subiect şi predicat.

quz0r iun 26, 21:05
Da' ce'i mă pentru tine "un jucător de triburile"? :))

GDGeo iun 26, 22:28
noapte buna,furi curent! :))

GDGeo iun 26, 22:29
:)))

Mesajele acestea au fost trimise de către GDGeo mai departe.


Si cu mesajele de mai sus care e secretu Ba quzor?

amicul meu scos din mina!
 

DeletedUser45790

Pana la urma care e problema ta ? Arunci cu vorbe in stanga si in dreapta ca ala e noob ..ca ala e varza.. ca ala e nus cum.. Serios?
In primul rand daca aruncai o privire pe harta observai cum Hard a dominat k55 cu mult inainte ca alte triburi sa se dezvolte asa cum trebuie, era pe undeva normal sa inobilam in k55 nu in afara, ma rog. Nu ma astept ca unul de genul tau sa intelega asta, pana la urma tu nu poti nici sa faci o diplomatie acceptabila.
In al 2lea rand poate explici celor de aici dc au fost unite conturile trust me si any time, daca nu pentru locul 1 atunci pentru ce? Stim cu toti ca cineva de acolo are o obsesie in legatura cu locul 1.
In al 3lea rand daca cineva e noob;varza;etc acestia sunt juc tai, cei care au fost dati afara dupa ce ai vazut ca nu ii mai poti ajuta cu nimic. Gen orocimaru sau raza..

Eu zic sa stai cuminte in banca ta si sa incetezi cu postarile astea stupide, nu faci decat sa arati cat de mult esti deprimat pentru ca nu primesti o doza suficienta de atentie.

Amicul tau scos din mina? ... Pana la urma tu ce esti? Amicul nostru circar sau bufon?!!!
 

DeletedUser523

schayler tocmai a fost trimis la margine :)
desi nu stiu daca m-am exprimat corect pt ca el era deja la margine, asa cum sunt si eu :)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Ce pretenţii să ai mă de la 1 care s-a autodenumit "cocalar" ? :))

Fiţi mă voi jucători de triburile şi pentru mine, eu rămân creştin ortodox. :D
 
Ultima editare:

DeletedUser30525

minds e cam istorie
acuma nu stiu daca au ramas cei mai buni sau cei mai rabdatori
ideea e ca inca un trib e aproape istorie
felicitari mk-ului si celor care au ajutat
 

DeletedUser45790

Felicitari celor din M-k, in ciuda tuturor tradarilor suferite au reusit sa tina grupul unit si sa pastreze o diferenta mica in privinta statisicilor.. Desi juc ca orocimaru atunci cand au iesit din m-k au stiut precis unde sa atace si ce sate pot inobila fara prea multa bataie de cap.

E greu sa ai un trib unit atunci cand acesta este compus dintr-o adunatura , poate asta a facut si diferenta in acest caz.
Poate asa se explica si tradarile astea, cine stie..

Play the game ACER, desi denumirea e alta grupul e acelasi.
 

DeletedUser45675

adevarat:)) tot meritul este al celor din mk:))..baieti buni acolo
vorbiti in necunostinta de cauza aici ma,documentati'va si apoi vorbiti!
 

DeletedUser12196

ehe, aceeasi marie cu alta palalie.regrupare sub unbrela unui nume nou...;)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Good bai, mai frends. :)

V-au făcut "noobii" din Mk, de data asta.

GDgeo:
Text personal
Vand contul, 3000 puncte premium, pret fix


vedetelor..
 
Scor reacție
12
Felicitari celor din M-k, in ciuda tuturor tradarilor suferite au reusit sa tina grupul unit si sa pastreze o diferenta mica in privinta statisicilor.. Desi juc ca orocimaru atunci cand au iesit din m-k au stiut precis unde sa atace si ce sate pot inobila fara prea multa bataie de cap.

E greu sa ai un trib unit atunci cand acesta este compus dintr-o adunatura , poate asta a facut si diferenta in acest caz.
Poate asa se explica si tradarile astea, cine stie..

Play the game ACER, desi denumirea e alta grupul e acelasi.
a fost o mare prostie de trib
care oameni fara caracter au dat jucatori afara mai mici si barosani de la conducere si cei maricei le-au luat sate sa zicem
a fost o adunatura la fel ca EFU
 

DeletedUser43609

quz0r iun 26, 20:43
Măcar eu fac ceva logic şi sănătos mă: Nu-mi pun mintea cu voi şi nu mă obsedez să rămân nopţile pe joc. )

Deşi mai sănătos ar fi să-mi pierd nopţile pe joc decât să-mi pun mintea cu voi.
Poate îl ajuţi tu pe baracau cu răspunsul la întrebarea "ce înseamnă pentru el o femeie, şi dacă după părerile voastre se mănâncă cu maioneză sau fără".
quz0r despre femeii nu am o parere exacta (stabila),dar deoarece patesc si recunosc ca exista acest fenomen,in multe cazuri care nu iti lasa"mizerie".Ma intreb oare daca si tie iti lasa sau nu "mizerie",ma duce gandul ca de fiecare data necesita sa faci un dus fierbinte. Acum legat de un aspect.1 nu ma gasesti pe nici un cont pe speciala,2.ca moderator te descurci, cu limba esti ok.3.dar cand doresti sa fii penibil reusesti cu desavarsire.
 

DeletedUser45675

Good bai, mai frends. :)

V-au făcut "noobii" din Mk, de data asta.

GDgeo:
Text personal
Vand contul, 3000 puncte premium, pret fix


vedetelor..

cat de varza poti sa fii sa comentezi fara sa cunosti situatia,da pentru mine mk e o adunatura de noobi asa cum esti si tu:))aia nu ma faceau pe acest joc nici daca intram o data pe zi,tie mk ti se par buni sau ce?poate pentru tine nu pentru mine,gangster ray e primul jucator ce il vad ca nu stie farma sau trimite nobili ,dar totusi e in top .....
daca voi jucatorilor credeti ca sunteti smecheri daca innobilati intern si sunteti acolo "SUS" :)) sunteti praf,cum sa nu farmezi 1000 sate macar la 100.000 pct:))
atata timp cat am fost rank 1 agresori si total tot 1 ca si tribul de altfel,eu zic ca mi'am facut treaba fata de inamici:))..am dreptate ma quzor?...lasa naibii externul si joaca triburile
 

DeletedUser12196

mizerii, mizerii, mizerii...altceva mai stiti? eu nu-i inteleg pe naivii care se aliniaza in academii precum catelusii pentru a fi inobilati de smecheri. bravo voua smecherilor ca "stiti vrajala" si altii "pun botu" si "si-o iau original in mufa".isi merita soarta.cand nu ai coloana vertebrala si onoare...n-ai.inainte sa intrati pe o astfel de lume cititi o data, de doua sau de trei ori setarile pana le intelegeti.sa te plangi dupa...e tardiv.
(acest post este pentru vizitatori.voi stiti jocul si...jocurile.;))
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
lasa naibii externul si joaca triburile
Mă străduiesc, bre. Ia întreabă-l pe amicul tău kenji, mai ştiu să joc şi triburile din când în când? S-a convins pe speciala asta? :D
Tocmai el vorbeşte mă de înnobilat intern. Tu citeşti ce scrii? :))
Nu cunosc situaţia?

Text personal
Vand contul, 3000 puncte premium, pret fix

ia, bagă o scuză mai decentă.

@Barecău, mă bucur că ai realizat că
dar deoarece patesc si recunosc ca exista acest fenomen
există femei. Singura diferenţă e că fenomenul eşti tu. Haha :))
 
Ultima editare:

DeletedUser45833

Noobule,cineva si-a descarcat trupele in tine si tu zici ca stii sa joci?

Cand daca stam sa ne gandim nici nu erai tu pe cont ca era co-playerul tau,norocul a facut ca trupele trimise la intamplare sa nu iti inobileze satucele,deci gandeste-te ce era daca nu erau trimise alandala,asa zici de parca ai fi luat sat vreodata de la Kenji,da esti miner ce sa mai am pretentii de la tine,zici ca esti Cosma la mineriada si frate cu Guta,el cu manelele tu cu scrisul pe extern,dute si te culca mai noobule :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

"Cine se aseamana se aduna" ai auzit vreodata expresia asta? Co-player sau nu, conteaza ca ti-a rupt trupele, nu cine a fost pe cont. Alandala pe dracu', ai stat toata noaptea sa trimiti atacuri si sa retragi sprijinul si daca si atacurile la 100 ms sunt alandala, nu stiu care sunt alea ok, la 1 ms sau in aceeasi ms?

Si sa nu uitam, toti jucatorii buni cand isi presimt sfarsitul aproape isi auto-baneaza contul, ma rog, mai bine zis ajuta la banarea contului. De ce sa nu fie pe atacabil? Ca vine un barosan precum kenji, ataca si el, ia niste interne si apoi isi goleste trupele pe niste sate si isi baneaza contul. Altceva mai stiti, bunilor? Va lasati de joc, dati stergere cont, nu mai faceti astfel de "magarii"!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus