[M~K], TLA& EC Plus N academiile lor Vs Minds

  • Autor subiect DeletedUser44410
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Eight

member
Scor reacție
2
Si sa nu uitam, toti jucatorii buni cand isi presimt sfarsitul aproape isi auto-baneaza contul, ma rog, mai bine zis ajuta la banarea contului. De ce sa nu fie pe atacabil?

He, he !
Chestia asta am ridicat-o acum cateva luni la sectiunea dedicata intrebarilor. Dupa un raspuns ambigu al lui raka cu privire la regula 5, lucrurile au ramas neschimbate, cu toate ca in final i s-a parut o idee buna.
Cum spunea co-forumistul citat, cand un "jucator bun" (ghilimele imi apartin) isi simte sfarsitul se autobaneaza. De ce nu sunt banati pe atacabil cei care isi pun conturile in "vanzare" ?
 

DeletedUser

Sa fiu sincer, n-am vazut cand ai scris. Pai tocmai asta e, ca ar trebui sa fie banati pe atacabil, sa moara de ciuda ca nu le-a iesit schema, cum face acum kenji.
 

DeletedUser45118

Pot sa scriu si eu cateva cuvinte ? ...Chiar daca nu joc pe speciala...

1. In acest joc trebuie sa te faci prieten cu dracu.
2. Ca sa reusesti sa supravietuiesti trebuie sa fi foarte siret si al dracu de schimbator. (schimbi taberele in asa fel incat sa iti fie tie bine)
3. Arta razboiului "Intotdeauna pe dusman il faci din interior si niciodata din exterior"
4. Ca sa castigi un razboi si sa inclini balanta in avantajul tau trebuie sa lucrezi si putin la moralul dusmanului (sa il demoralizezi atat psihic cat si moral cu ajutorul jucatorilor pe care EL ii credea de incredere)

Aceste lucruri sunt de cand cerul si pamantul. De unde si vorba aia "frate frate, dar branza.i pe bani"

Si cu astea fiind spune, va doresc numai bine si mai lasati tensiunea asta si ura dintre voi ca este doar un simplu joc si atat!
 

DeletedUser43609

Si cu astea fiind spune, va doresc numai bine si mai lasati tensiunea asta si ura dintre voi ca este doar un simplu joc si atat!
Intradevar asa este,anumite conflicte exixta si persista datorita jocului,dar cand **.pe skype cu aceea persoana realizezi ca din multe puncte de vedere te inseli in privita lui.S-au daca esti prieten cu un "dusman" comun cu ei,poti fi etichetat ca fiind in aceiasi oala.Concluzia ?CUMPARA-TI ADIDASI.
 

DeletedUser45118

Barecau , e greu sa iti dai seama ce il poate duce mintea pe un anumit jucator . Iar cand realizezi ca aceea persoana se da sau sa dat drept cine nu este.....deja este prea tarziu :)

Multi isi creaza imagini false !

Poate ca sunt eu de domeniul trecutului si nu sunt in pas cu moda asta de ati creea propiul profil pe joc, care sa nu aibe nici o legatura cu cel din viata reala :))
 

DeletedUser43609

Barecau , e greu sa iti dai seama ce il poate duce mintea pe un anumit jucator . Iar cand realizezi ca aceea persoana se da sau sa dat drept cine nu este.....deja este prea tarziu

Multi isi creaza imagini false !

Poate ca sunt eu de domeniul trecutului si nu sunt in pas cu moda asta de ati creea propiul profil pe joc, care sa nu aibe nici o legatura cu cel din viata reala )
Stai calm(ä) mancatori de fund se gasesc.Ia-ti adidasi.
 

DeletedUser12196

Pur si simplu nu poti crea un profil total diferit de omul din fata calculatorului.Ceva, ceva, tot razbate dincolo de masca dar prinsi in joc nu ne mai acordam timp de analiza.Gresala consta chiar in faptul ca jocul devine un mod de viata, un tel.Adevarat este ca sunt si oameni care nu au altceva in viata decat jocul.Am cunoscut persoane foarte bune in joc dar care, in viata reala, erau un dezastru.De ei imi pare cel mai rau.
Imagini false.. oglinzi sparte...
 

DeletedUser45118

Pur si simplu nu poti crea un profil total diferit de omul din fata calculatorului.Ceva, ceva, tot razbate dincolo de masca dar prinsi in joc nu ne mai acordam timp de analiza.Gresala consta chiar in faptul ca jocul devine un mod de viata, un tel.Adevarat este ca sunt si oameni care nu au altceva in viata decat jocul.Am cunoscut persoane foarte bune in joc dar care, in viata reala, erau un dezastru.De ei imi pare cel mai rau.
Imagini false.. oglinzi sparte...

Big like !
Adevarate cuvinte graiesti lady ....
 

DeletedUser523

Doamna mea este foarte inteleapta ...si frumoasa si buna la suflet ;)
 

DeletedUser12196

deja ai trecut la proteza?:eek:
cum de nu mi-am dat seama?:D

*********************


Triburile - Logare

Login imposibil. Lumea nu este accesibilă deocamdată.

aveti idee de ce nu functioneaza?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pot sa scriu si eu cateva cuvinte ? ...Chiar daca nu joc pe speciala...

1. In acest joc trebuie sa te faci prieten cu dracu.
2. Ca sa reusesti sa supravietuiesti trebuie sa fi foarte siret si al dracu de schimbator. (schimbi taberele in asa fel incat sa iti fie tie bine)[/I]

Eu am jucat mult pe international. Tribul care ajunsese elita pretuia mai mult stabilitatea si increderea intre membrii lui, deși eram din țări diferite și nu ne cunoșteam personal - nu am depasit niciodată 50 de membri, nu aveam academii, aliante si pna-uri. Într-un război ne mișcam mai bine decât triburile-familii cu ale lor nșpe mii de academii și mergeam până în pânzele albe, pentru că aveam încredere că nimeni nu va trăda, că întotdeauna cineva va fi acolo să îți apere spatele. ;)

Se poate juca și așa, cu trădări de tabere, auto-banări etc., dar unde mai e plăcerea jocului?!
 

DeletedUser45118

cucumucu;1104388[B a spus:
]Eu am jucat mult pe international.[/B] Tribul care ajunsese elita pretuia mai mult stabilitatea si increderea intre membrii lui, deși eram din țări diferite și nu ne cunoșteam personal - nu am depasit niciodată 50 de membri, nu aveam academii, aliante si pna-uri. Într-un război ne mișcam mai bine decât triburile-familii cu ale lor nșpe mii de academii și mergeam până în pânzele albe, pentru că aveam încredere că nimeni nu va trăda, că întotdeauna cineva va fi acolo să îți apere spatele. ;)

Se poate juca și așa, cu trădări de tabere, auto-banări etc., dar unde mai e plăcerea jocului?!

Treaba este ca aici ...este ROMANIA ..aici ne mancam unii pe altii ca niste caini.

Eu acum sunt in italia si aici vezi la fiecare pas cersetori si dame de companie. Si surpriza , toti sunt romani. ;)

Nu degeaba orice nationalitate care aude de romania fuge mancand pamantu".
 

DeletedUser

Îmi sugerezi că, pentru distracție, ar fi mai bine să mă duc pe international? :rolleyes:
 

DeletedUser45118

Îmi sugerezi că, pentru distracție, ar fi mai bine să mă duc pe international? :rolleyes:

Sincer, cu parere de rau...da..acolo este cu totul "alta civilizatie"

M-am apucat si eu sa joc acum pe servarul de triburi din Italia si....parca au cei 7 ani de acasa, sunt altfel crescuti...
 

quz0r

member
Scor reacție
144
hai pe dracu, tu în care Italia trăieşti prietene?

Auzi la el, "7 ani de acasă".. :))))) la italieni. Fii serios.
 

DeletedUser45118

hai pe dracu, tu în care Italia trăieşti prietene?

Auzi la el, "7 ani de acasă".. :))))) la italieni. Fii serios.

Fata de noi, da ...au cei 7 ani de acasa. Bineinteles ca in orice stat exista buruieni . Un exemplu este Napoli , acolo da...este cu totul alta lume , se alearga si se impusca pe strazi in timpul zilei fara nici un stres.
 

DeletedUser

Ministerul Educației a lansat programul Rabla la bacalaureat: vii cu nota ta mică și nașpa, plătești o diferență și iei o notă mai mare.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus