[M~K] vs ACER

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1647

Parte 1:
Triburi: [M~K]
Parte 2:
Triburi: ACER

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 90
Tabăra 2: 14
Diferență: 76

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 1
Diferență: 14

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 346,351
Tabăra 2: 85,317
Diferență: 261,034

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 95,117
Tabăra 2: 6,746
Diferență: 88,371

chart
 

DeletedUser45675

iti dai seama ce realizare:))...au luat un cont banat baietii,sunt tari!

Mk or sa castige speciala,garantat:)))=)))
ce noob esti ba=))
 

DeletedUser1647

Da, așa sunt eu noob și tu ești șmecher. Degeaba știi sa dai cu paru' dacă nu te duce capul. De aia eu sunt pe harta și tu nu ești.
 

DeletedUser45675

ce comparatie de toata rusinea ai facut...ce lagatura are ca tu esti pe harta si eu nu ma?:))
ai avut noroc de 4bl00d ca iti trage razboiul cu acer in sus,despre tine...
cand ajungi la 1000 sate farmate ma contactezi sa te felicit,pana acum tu esti o rusine pentru triburile.ro! un jucator ce innobileaza intern si nu farmeaza dar totusi este in top:))
mare jucator ,mare caracter:p bafta sa inchizi speciala ,noob:))
 

DeletedUser1647

:)) chiar ca nu te duce...te credeam mai inteligent. Cum adică ce legătură are ca eu sunt pe harta și tu nu? Ăsta înseamnă totul, ăsta e jocul...eu continui tu ești out. Noob, rușine pentru triburile, ca îmi duce x sau y războiul. ..ca sa ajung aici sau ca sa îti facă x sau y treaba trebuie sa te duca. Tu ești mare jucător...poate, păcat ca ești prost. :))
 

DeletedUser45675

:)) triburile e un joc noob:) daca il joci bine ok,daca nu si umbli cu tot feluri de cacaturi sa castigi esti praf:))
 

DeletedUser1647

:)) triburile e un joc noob:) daca il joci bine ok,daca nu si umbli cu tot feluri de cacaturi sa castigi esti praf:))

1. Dupa ce ai zis la 90% din trib sa vina la tine si ai dat circulare la mine in trib cu treburi zise de mine pe alte lumi (Vrei mesaje in care ai incercat sa imi recrutezi oameni?) vii pe extern cu o replica gen "triburile e un joc care se joaca pe harta si daca umbli cu alte cacaturi esti praf"? Stii ca tocmai te-ai facut singur "praf" din moment ce tu ai umblat cu cacaturi, recrutari si alte prostii si nu ai jucat doar cu armata pe harta...

2. Chiar nu vrei sa intelegi esentialul... eu exist (indiferent cum si prin ce) si tu nu mai existi (indiferent ce ai mancat cand erai mic sau cat de bun esti).

Nu mai au rost alte discutii... sincer :)) Daca erai pe harta poate.
 

DeletedUser

Ma porumbeilor, la voi "noob" a devenit o formula pentru alint? Asa va alintati? :)))
 

DeletedUser45675

:)) ai uitat cum esti inca pe harta?:)) vrei sa pun 10 mesaje aici de la jucatori tai cum mi se plangeau ca sunt innobilati de intemeietor,care se presupune ca ar trebui sa protejeze tribul nu sa il innobileze...ma rog noob,pentru mine esti doar praf:)) crezi ca ma intereseaza ca esti pe harta?..am renuntat sa mai joc,altfel nu luai nici un sat de la mine sau pe langa mine noob!
 

DeletedUser12196

De ce te consumi aiurea? Se vede si fara discutii inutile ca toate triburile cu N academi fac asta. Ce vrei, conturile mari trebuie sa creasca ca doar d'aia si-au facut enspe academi. :rolleyes:Ce credeai ca gasesti pe o lume speciala triburile ro? Vals si conversatii galante?:p Nu, omule, aici gasesti parsivenie cat incape, incorectitudine si aranjamente. Adapteaza-te sau mori...
(pe harta, fireste.;) )
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus