[M~K] Vs. DaciiLiberi

DeletedUser

Rostul acestui topic a fost urmatorul: atragerea atentie MK asupra mea pentru ca oricum intentionam sa imi sterg contul si provocarea de pierderi acestora. Topicul si-a atins scopul. In loc sa atace Acvilele destui jucatori din MK si din academii si-au rupt trupele in satul pe care l-am pastrat. Daca as fi pastrat toate satele ati fi avut un moral mai bun in momentul in care ma atacati. Uitati ca numele acestui topic este POLITICA SI PROPAGANDA. Multi din MK au cazut in capcana si au acceptat provocarea fara sa vrea. Tot odata au iesit la iveala si multe alte aspecte: lipsa de respect a membrilor MK, lipsa de onoare (notorie deja), lipsa de experienta a unor jucatori din MK, lipsa de comunicare intre jucatorii din MK, lipsa de comunicare intre jucatorii din MK si academii. Asadar dragul meu judecand dupa scopul pentru care a fost creeata aceasta tema si-a atins scopul foarte bine. A fost o arma a razboiului. Nu am intentionat nici o clipa sa ma laud sau sa devin vedeta. Cum poti sti daca ti-ai atins un scop? trebuie sa ai un benchmark la care sa te raportezi, un target pe care sa il urmaresti. Care a fost targetul meu? Top 100 inamici invinsi ca aparator. Orice ati spune voi sau oricine altcineva despre cunostintele mele legate de joc sau de ce am realizat eu pe harta este complet irelevant.

@aftermath later edit: viteza ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

*benchmark
*target


oricum ca idee pare buna faza cu intaratarea inamicului si convingerea lui sa atace ce vrei tu
 

DeletedUser3900

iti multumesc foarte mult, dacule, pentru acest topic.
nici nu stii cat de mult m-ai ajutat cu aceasta pledoarie a ta.
pacat ca nu ai reusit sa vezi imaginea de ansamblu a familiei M~K.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus