[M~K] vs. Wwizz

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1647

[M~K] vs. Wwizz.

Datorita neintelegerilor din ultima vreme intre jucatorii triburilor de mai sus din cauza rezervarilor si recrutarilor in zone favorabile sau mai putin favorabile pt noi sau ei, ne-am gandit sa facem un mic razboi. Razboiul cu =str= oricum nu conteaza ca aia sunt praf si pulbere asa ca aseara am trimis un mesaj spre leadera Wwizz si anume Claponel sa ne treaca in diplomatie la locul potrivit si anume la inamici.
Le urez succes in acest razboi vrajitorilor, chiar o sa aiba nevoie... locul acela pe care sunt nu ii reprezinta.

:D
 

DeletedUser

draga gangster cred ca ultimele tale cuceriri te-au facut sa speri la mai mult decat trebuie

chiar crezi ca ai sa reusesti ceva?

nu ma confunda cu CK sau STR sau alte triburi cu care te-ai razboit pe l9

te rog


tii minte ce cafteala ti-am dat pe l2?
 

DeletedUser

Probabil din lipsa de activitate in acel razboi cu nesemnificativii =str= .... la fel ca si noi cu la fel de nesmnificativii C.K. :) ati ajuns la aceasta decizie, dar sa nu uitati ca noi nu suntem nici =str= nici C.K.

La cat mai putine sate la voi :)
 

DeletedUser1647

tii minte ce cafteala ti-am dat pe l2?


hmm.. nu stiu despre ce vorbesti, dupa ultima mea logare totusi am observat pe l2 ca arata cam asa:

Gangster Ray
Puncte: 6.637.051
Rang: 12
Inamici învinşi: 25.216.329 (20.)


Claponel - NU EXISTA


In concluzie... care pe care a caftit in final? :rolleyes:
 

DeletedUser

ganster draga eu zic sa mai verifici cartea de istorie a lumii 2 si pun pariu ca ai sa ma gasesti ;)
 

DeletedUser

cred ca nu faci deosebire intre istorie si poveste :)

e bine ca tu chiar sa ma crezi de poveste caci pe harta iti voi demonstra istoria
 

DeletedUser

cred si eu ca te vezi bine in patratica ta

fiecare se vede cu galben foarte frumos acolo
 

DeletedUser1647

cred ca nu ai auzit niciodata de acel banc : istoria se repeta

pana una alta wwizz le locul 1, voi cam jos, nici nu va vad bine in clasament

;) Schimba ochelarii... si sincer nu ma intereseaza pozitia din clasament... si imi pare rau ca pe tn te intereseaza asta pentru ca in curand o sa trebuiasca sa dau la clasament "mai jos" ca sa va gasesc. :eek:
 

DeletedUser

Rabdare

Important in viata e sa ai rabdare...toate la timpul lor...ramane de vazut...daca sunteti primii nu inseamna ca nu puteti fi detronati...:cool:
 

DeletedUser

la noi daca lipsesti o ora esti concediat =)) da nu suntem asa activi =))
 

DeletedUser

daca te uiti la cum a urcat tribul ai sa vezi ca in curand [M~K] va ajunge pe locul 1, asa sunteti degeaba, nu puteti face fatza
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus