[M~K] vs. Wwizz

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

foarte bine dragii mei MK

eu nu va spulber iluziile si va las sa credeti ca sunteti chiar buni

o sa mai discutam despre asta peste cateva zile ;)
 

DeletedUser

spor la treaba si aveti grija cum urcati sa nu va impiedicati pe trepte este pacat sa va duceti mai jos decat sunteti
 

DeletedUser

macar incearca

nu e si obligatoriu sa si realizeze

claponel...zici tu ce zici...da trebuie sa recunosti ca Ray a avut cea mai mare influenta asupra diplomatiei triburilor din top 20 de pe lumea 2 pe cand era si Wwizz...si acv!la...CIRC...etc...daca o reusit acolo...va reusi si pe lumea asta. In fine...nu-mi mai bag nasu si aici :p
 

DeletedUser

claponel...zici tu ce zici...da trebuie sa recunosti ca Ray a avut cea mai mare influenta asupra diplomatiei triburilor din top 20 de pe lumea 2 pe cand era si Wwizz...si acv!la...CIRC...etc...daca o reusit acolo...va reusi si pe lumea asta. In fine...nu-mi mai bag nasu si aici :p

dar tot acolo a demonstrat si alte lucruri care deja multi le cunosc si nu cred ca va mai avea aceiasi realizare

exact cum si eu am condus l2 timp de 1 an si apoi m-am retras dar am invatat ceva sper ca si ray sa fi inteles multe de acolo

acum depinde fiecare de cum se foloseste de ceea ce a invatat
 

DeletedUser

111425084a080b142953f.jpg


asta ca sa vedeti cum va arata harta in curand fara wwwiz, deci bafta
 

DeletedUser8802

claponel...zici tu ce zici...da trebuie sa recunosti ca Ray a avut cea mai mare influenta asupra diplomatiei triburilor din top 20 de pe lumea 2 pe cand era si Wwizz...si acv!la...CIRC...etc...daca o reusit acolo...va reusi si pe lumea asta. In fine...nu-mi mai bag nasu si aici :p


nu stiu cat a influentat diplomatie insa nu a facut o mai mult decat a influentat o WWizz si daca mi amintesc bine tribul lui a devenit academia noastra nu ca ar fi ceva rau in asta insa ne a recunoscut suprematia nu ar fi stat langa noi daca nu ar fi fost asa
 

DeletedUser

cam subtire wwizz, azi deja am luat un sat de 10k de la wwizz, cred ca is cam inactivi membri ...
 

DeletedUser

Primul meu sat cucerit a fost din Wwizz, al lui naylui, ce mi-a placut atunci de voi e fost ca ati spus ca ala era inactiv...parea incredibil ca cineva dintr-un trib de pe locul 121 sa aiba tupeul sa ridice capul la marele WWizz.
 

DeletedUser

Alfa 02 (811|549) K58 1,605 naylui [WWizz] GOZDILA [[M~K]] 27th January 2009 - 15:38:44


cel luat de tine..




~28~ (790|575) K57 4,970 GOZDILA [[M~K]] theo55 [WWizz] 03rd April 2009 - 17:46:23



ti s-a luat altul mai dezvoltat in schimb :D:D :))
 

DeletedUser

Ala a fost cedat vecinului , ii scazuse adeziunea el si l-am luat cu un nobil, teo de vecin de oras cu mine si nu se fac faze pt un sat. :)
 

DeletedUser

in urma cu 2-3 zile am spus de acest razboi se pare ca am avut dreptate,in sfarsit l9 a devenit interesanta,va fii un razboi interesant,imi place ca cei din M~K sun increzatori bafta ambelor tabere si cel mai bun sa castige
 

DeletedUser

cred ca acum le-am vazut pe toate:D:D sau n-am vazut sfarsitul acestui razboi?
 

DeletedUser

stiti...chiar e bine sa ai un avantaj psihologic.
"Speranta moare ultima."
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus