[M~K] vs. Wwizz

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23959

NU avaeti sanse

va certati de geaba...lasati barfa...nu va mai laudati...oricum...asata k sa nu ziceti k sun baiat rau...va las timp pana maine sa va declarati invinsi...*** nu incep sa trimit atacuri...nu ma deranjeaza distanta...am destule trupe...aveti grija....e numai gura de voi...aproape v-au fact STR...am fost pe acolo...si nu prea erati in fata...acel loc e al nostru...voi sunteti istorie...ceao...*** mut putin campul...(utin mai mult) o sa va vad l margine...:D
 

DeletedUser

ambele triburi sunt valoroase dar nu inteleg de ce fiecare se ameninta cu mutarea la margine,totusi e doar un joc si sincer cred ca fiecare ar trebui sa ia in calcul puterea oponentului
 

DeletedUser23959

un jok...dar e amuzant cand esti undeva acolo sus....si apoi te intalnesti q [M~K] si te duci l margine....sau renunti...ast-ai adevarul....;)
 

DeletedUser

un jok...dar e amuzant cand esti undeva acolo sus....si apoi te intalnesti q [M~K] si te duci l margine....sau renunti...ast-ai adevarul....;)

E interesant de vazut cu reactioneaza membrii "new age" din [M~K]. Acum 2 ani, cand pe 15 iunie infiintam cu Gangster Ray primul [M~K] in versiunea triburile.ro, membrii erau ma toleranti fata de dusmani :p.

Bafta [M~K], un singur om apreciez din tot acel amalgam de pe k-ul vostru: Gangster Ray!

Semnat am00nra aka fitzosul
 

DeletedUser1647

Cred ca e momentul sa fac marele anunt :).

Nu exista niciun razboi, totul a fost doar un test pentru forumul extern pus la cale de mine si claponel sa vedem reactii. Prin asta cred ca ati inteles ceva despre noi, nu?
Am vrut sa va demonstram ca doar prin niste cuvinte se poate crea haos si se pot intampla mult mai multe dar doar pe forumul extern ca pe joc stateam si radeam impreuna de cei mai mult sau mai putin inspirati care raspund aici si isi dau cu parerea.

Deci pentru cei care nu au inteles repet, a fost doar teatru...

In rolurile principale:
- Gangster Ray
- Claponel


In rolurile secundare:
- Steaua4ever
- mondzy
- andrews05
- ndanl
- tottystar
- CorleoneThug
- GOZDILA
- gr@ssu
- am00nra


Le multumesc celor care ne-au sustinut si ne-au ajutat sa va demonstram ca se pot intampla mult mai multe pe extern si doar pe extern decat in joc.

Va urez o zi buna tuturor si multumim ca ne-ati crezut!
:D
 

DeletedUser

Multumim mult.

Creare si declararea unor razboie e floare la ureche, o poate face oricine pe forumul extern. Adevarata arta este cea de ati face aliati si de a si pastra acele alinate pana la capat.

La vorbe multi se pricep, dar pe harta e mai greu.

Nu uitati: Triburile e un joc de razboi si trebuie tratat ca atare.
 

DeletedUser18996

:)))

Si eu care credeam ca am facut o alegere buna luandu-mi sate in nord ul tribului... :D aveam actiune :D ....

E bine si asa.......Cretinu (L 2- L 3 )

:p
 

DeletedUser

interesanta farsa la inceput am crezut ca e real insa ati inceput cu amenintarile cu scoaterea la margine si prin asta vati dat de gol deoarece se vedea rin limbajul care il foliseati ca jucati teatru!
 

DeletedUser20743

Spamerilor. Oricum daca se va ajunge la un razboi cred ca nu exista dubiu cine castiga nu? Evident ca triburile.ro :|
 

DeletedUser

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 1
Diferență: 1


deci cine considera asta razboi ?? . daca era 50-50 credeam , poate un razboi fara lupta :)
 

DeletedUser

Cred ca e momentul sa fac marele anunt :).

Nu exista niciun razboi, totul a fost doar un test pentru forumul extern pus la cale de mine si claponel sa vedem reactii. Prin asta cred ca ati inteles ceva despre noi, nu?
Am vrut sa va demonstram ca doar prin niste cuvinte se poate crea haos si se pot intampla mult mai multe dar doar pe forumul extern ca pe joc stateam si radeam impreuna de cei mai mult sau mai putin inspirati care raspund aici si isi dau cu parerea.

Deci pentru cei care nu au inteles repet, a fost doar teatru...

In rolurile principale:
- Gangster Ray
- Claponel


In rolurile secundare:
- Steaua4ever
- mondzy
- andrews05
- ndanl
- tottystar
- CorleoneThug
- GOZDILA
- gr@ssu
- am00nra


Le multumesc celor care ne-au sustinut si ne-au ajutat sa va demonstram ca se pot intampla mult mai multe pe extern si doar pe extern decat in joc.

Va urez o zi buna tuturor si multumim ca ne-ati crezut!
:D

HopHop și eu ...Plictisindu-mă m-am gândit să văd ce mai face vechiul [M~K] ...M-ai făcut să citesc zeci de posturi ca în final să văd acest post ! ))
Numa tu erai în stare de așa ceva )) .

Succes în continuare Gangster !
P.S - Nu cred că urarea mea aduce mai mult , deoarece sunteți unul din cele mai bune triburi de pe lume ! )) .

Hmmm...Îmi aduc aminte când eram prin Top200 triburi !Avem și noi 600 de punte acolo pe hartă ," ne băteam cu satele de barbari ..." , și acuma ce a ajuns MK-ul ...Aveai dreptate că-l vei duce pe drumul cel mai bun !



Sincere felicitări !


Numai bine ...
 

DeletedUser

raul si zici ca stai prost cu timpul .... :( ,sa ocolesti bucurestiul pe centura iin viteza 5-a cu 120-130 pe ora ca daca te prind nu stiu ce-ti fac :)
 

DeletedUser1647

raul si zici ca stai prost cu timpul .... :( ,sa ocolesti bucurestiul pe centura iin viteza 5-a cu 120-130 pe ora ca daca te prind nu stiu ce-ti fac :)

Stau prost cu timpul pentru l2 eugen... si chiar mi s-a luat tare de lumea aia.. :eek:
 

DeletedUser

tu

raul, eu nu tew cunosc dar vad k asta e numele tau pt k asa iti spun toti!!
Am observat k numai intri pe l9 msi deloc, de ce?
 

DeletedUser

Mare razboi :)))

Side 1:
Tribes: [M~K]
Players:

Side 2:
Tribes: WWizz
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,343
Tabăra 2: 4,970
Diferență: 627

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus