[M~K] vs. Z|mbru

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început

DeletedUser1647

A si inca ceva..imi cer scuze de la restul tribului Z!mbri, dar chiar nu il mai suport pe omul asta... Daca nu are de gand sa faca ceva( si sunt sigur k nu are puterea sa faca si dak avea puterea nu avea tupeul, sau dak nu se gandeste dekt la el crek are tupeu..prostesc normal) productiv in topicul asta..sa ma lase in pace..crek e a10-a oara knd ii zic sa ma lase in pace sa traiesc!..in lumea mea sau cum vrea el :)) numai sa ma lase...
 

DeletedUser

Cum le`am zis si la altii,scopul meu era sa ridic moralul,dar u m`ai provocat si apoi eu pe tn si din nou acuma u p mn!Din ce am zis in ultimul meu post rezulta ca eu nu mai postez pe forumul nostru!Daca vrei u razboi facem,dar nu pe lumea asta!Si nici pe lumea 4!Cand va fii lumea 5,o sa intru eu fara trib,fara nimica si o sa demonstrez cn is si cum is!Si gata ... ma doare capu!Ai facut un post undeva unde faceai comparatie cu cate pct. am eu si cate ai u!mai pune vreo 5k ca am mai cucerit un sat de la inamici!

a si vezi k ai facut duble post


cum am zis si in postul precedent,reped din nou,nu mai postez nimic!Vad ca toti sunteti impotriva mea ... si cei din zimbri(majoritatea) si da mah gangster am vrut sa te atac aseara !da te`am lasat in pace te las pe tn ca doar esti "mai trecut prin viata" :eek::eek::eek: si pt. toti cei care ma irita am o vb sa va spun ink,gura mik ! eu am lasat`o... u m`ai provocat,te dadeai mare ca MK o cucerit cateva sate din Z|MBRi,si alea cu noroc!Nu stiu intreaga poveste,deaia nu mai postez nimik k vad k toti numai imi comentati,dar nici unul nu trece la fapte!astept doar sa vii in susul harti,pe K43 cum tot ziceti voi,veniti la mn in "cartier" si o sa vedeti!:) repet:nu amenintz,nu provoc,doar am zic ce am de zis aici!sunt fidel acestei famili,desi ei acum ma considera "copil",dar dak vreti sa stiti eu va ridic moralul!Carmi stergemi dak vrei contul,nu ma intereseaza!Eu sa vad MK pe K43 si apoi sa vad ... cum coborati inapoi!cum am zis si ieri,sau cand,poate sunt un copil,recunosc,am 12 ani,da cresc!Oricum,cred ca sunt mai destept ca voi...fara suparare,da eu va ridic moralul la zimbri,si enervez MK :):) si oricum un alt motiv pt. kre tot postez e ca sa imi fac posturi :eek: deci...

ADIONe Vedem I Lupta(e) cn ii mai bun!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

A si inca ceva..imi cer scuze de la restul tribului Z!mbri, dar chiar nu il mai suport pe omul asta... Daca nu are de gand sa faca ceva( si sunt sigur k nu are puterea sa faca si dak avea puterea nu avea tupeul, sau dak nu se gandeste dekt la el crek are tupeu..prostesc normal) productiv in topicul asta..sa ma lase in pace..crek e a10-a oara knd ii zic sa ma lase in pace sa traiesc!..in lumea mea sau cum vrea el :)) numai sa ma lase...

Gangster Ray...lasa-l in pace...am depus o plangere impotriva lui in forumul intern al tribului...daca nu se ia masuri...vor lua altii...nu e nevoie sa-ti pui trupele pe drum
 

DeletedUser3568

Cum le`am zis si la altii,scopul meu era sa ridic moralul,dar u m`ai provocat si apoi eu pe tn si din nou acuma u p mn!Din ce am zis in ultimul meu post rezulta ca eu nu mai postez pe forumul nostru!Daca vrei u razboi facem,dar nu pe lumea asta!Si nici pe lumea 4!Cand va fii lumea 5,o sa intru eu fara trib,fara nimica si o sa demonstrez cn is si cum is!Si gata ... ma doare capu!Ai facut un post undeva unde faceai comparatie cu cate pct. am eu si cate ai u!mai pune vreo 5k ca am mai cucerit un sat de la inamici!

noul madalin?
 

DeletedUser

Cum le`am zis si la altii,scopul meu era sa ridic moralul,dar u m`ai provocat si apoi eu pe tn si din nou acuma u p mn!Din ce am zis in ultimul meu post rezulta ca eu nu mai postez pe forumul nostru!Daca vrei u razboi facem,dar nu pe lumea asta!Si nici pe lumea 4!Cand va fii lumea 5,o sa intru eu fara trib,fara nimica si o sa demonstrez cn is si cum is!Si gata ... ma doare capu!Ai facut un post undeva unde faceai comparatie cu cate pct. am eu si cate ai u!mai pune vreo 5k ca am mai cucerit un sat de la inamici!

bine, lauda-te in continuare:|, uite cum sta treaba jocul se numeste "triburile", in jocul asta mai multi jucatori se aduna intr-un trib si cuceresc alte sate IMPREUNA, se ajuta reciproc si se sprijina, daca treaba sta asa, cand va fi lumea 5 a ta, intru si eu deodata cu voi si inca 20 de colegi de-a lui Ray sa vedem ce iese, ok?;)
 

DeletedUser

bine, lauda-te in continuare:|, uite cum sta treaba jocul se numeste "triburile", in jocul asta mai multi jucatori se aduna intr-un trib si cuceresc alte sate IMPREUNA, se ajuta reciproc si se sprijina, daca treaba sta asa, cand va fi lumea 5 a ta, intru si eu deodata cu voi si inca 20 de colegi de-a lui Ray sa vedem ce iese, ok?;)

Pai nu ziceam ca cuceresc singur,ba din contra,am uitat,nu voi fii singur!Familia ZIMBRU este unita!Si u HackMyAss,mai taci...fara suparare,acum tac eu,ma tem k pe veci,poti sterge topicul ala!:confused: oare dc l`ai creat?:)
 

DeletedUser1647

bine, lauda-te in continuare:|, uite cum sta treaba jocul se numeste "triburile", in jocul asta mai multi jucatori se aduna intr-un trib si cuceresc alte sate IMPREUNA, se ajuta reciproc si se sprijina, daca treaba sta asa, cand va fi lumea 5 a ta, intru si eu deodata cu voi si inca 20 de colegi de-a lui Ray sa vedem ce iese, ok?;)

Asta e jocul in echipa, dar el nu vrea sa inteleaga..nu stie ce inseamna devotament... fata de trib, sa tragi pentru trib nu pentru tine, pentru ca daca tribul creste, cresti si tu... Eu am stiut cum sa imi castig acest lucru si de asta am atata lume alaturi de mine... pe cand el.... nu stiu ce s-ar intampla cu el daca ar fi intr-un trib mai slab...acolo el e protejat..fara sa faca nimic, si profita...omul..profita..da el profita prea mult de sprijinul colegilor.
 

DeletedUser

Scuzati'l pe colegul nostru, se pare ca are emotii :rolleyes:
Nu ti'a spus nimeni sa te opresti din comentat, dar atata timp cat este un reply destept.. nu ca faci ca dregi sau io stiu ce amenintari gasesti tu :)

Reveniti la subiect si mai obositi'ne cu niste statistici..
 

DeletedUser1647

Ca sa fie Ilidan fericit....vreau sa ii felicit pe Z|mbru... si in special pe matake. Astazi ne-a luat un sat. Bv lui... :)
 

DeletedUser3888

Daca tot e sa fie razboi pe lumea 5 Atunci asha sa fie! dar shi eu ma alatur lui gangster:cool: shi atunci sa vedem care pe care...nu cred k multzi i se vor altura lui Lord Illidan...cel putzin nu atat de multzi kt lui Gangster Ray...!
Pe L5 cine vrea razboi o sa aiba...aa apropo...am citit undeva mai in urma totin topicul asta...o idee cu o lume doar pt razboaie personale...aia ar fii soper tare... sa le lashi la 2 juktori vreo 2 continente...care se extinde shi isi face armata mai repede ..care ramane PRIMU fara sate...ala sa se considere invins! in fatza rivalului;)

Cum am mai spus..I'm goin wiwh RAY in L5
 

DeletedUser

Daca tot e sa fie razboi pe lumea 5 Atunci asha sa fie! dar shi eu ma alatur lui gangster:cool: shi atunci sa vedem care pe care...nu cred k multzi i se vor altura lui Lord Illidan...cel putzin nu atat de multzi kt lui Gangster Ray...!
Pe L5 cine vrea razboi o sa aiba...aa apropo...am citit undeva mai in urma totin topicul asta...o idee cu o lume doar pt razboaie personale...aia ar fii soper tare... sa le lashi la 2 juktori vreo 2 continente...care se extinde shi isi face armata mai repede ..care ramane PRIMU fara sate...ala sa se considere invins! in fatza rivalului;)

Cum am mai spus..I'm goin wiwh RAY in L5

cu totu ca sunt cu Lord Illidan in trib pe l2...pe l5 ma alatur si eu lui Ray :D
 

DeletedUser

Gangstere asta poate fi inceputul unei victorii, azi un sat maine 2.. ai prins idea.. Oricum e bine ca au inceput sa actioneze si ei, au trecut sarbatorile sa vedem acum razboiul adevarat..

PS. Vreau statistica domne.. :mad:
 

DeletedUser

cu totu ca sunt cu Lord Illidan in trib pe l2...pe l5 ma alatur si eu lui Ray :D

Ce'ar fi sa te duci de pe acum ? :)
Daca tot ai mentalitatea asta iti doresc o sedere cat mai placuta in M~K, chit ca il ia gura pe dinainte este colegul tau de trib si ar trebui sa fi alaturi de el, pacat.
 

DeletedUser1647

Gangstere asta poate fi inceputul unei victorii, azi un sat maine 2.. ai prins idea.. Oricum e bine ca au inceput sa actioneze si ei, au trecut sarbatorile sa vedem acum razboiul adevarat..

PS. Vreau statistica domne.. :mad:

Chiar si eu asteptam..ceva de la ei..nu stiam de ce nu ne mai ataca ... oricum.. ii lasam un timp sa se odihneasca... ca noi knd atacam nu luam un sat... de obicei dam atacuri de cate 2 zile, in care cade unu de 150-200K....gen Gebeleis sau lilishor123.... :D
 

DeletedUser3888

Parca am vazut o invitatzie in K43 facuta tot de Lord Illidan....nush ce sa zik....poate ma vei vedea pe acolo dar nu singur;):D..sau mia bine ...nu ma vei vedea?...glumeam
Nu stiu exact..dar se poate sa ducem ceva dare de sange pe acolo:cool:
NU O CONSIDERA PE ASTA CA PE O AMENINTZARE!
 

DeletedUser

Ce'ar fi sa te duci de pe acum ? :)
Daca tot ai mentalitatea asta iti doresc o sedere cat mai placuta in M~K, chit ca il ia gura pe dinainte este colegul tau de trib si ar trebui sa fi alaturi de el, pacat.

hai ma fii serios...si ce dak mi coleg de trib? "mentalitatea asta"? tot eu is cu mentalitatea...dupa ce l-am rugat frumos de cateva ori aici sa taca...si sa nu se mai ia in gura cu Gangster Ray...apoi ma mai si minte...ca cica l-am injurat(nu pe acest forum)...apoi il mai ia pe altu cu chestii de genu "fa pasi"...dak tu crezi ca eu nu am mentalitate buna...spune-mi si parasesc acum tribul fara nici o discutie
 

DeletedUser1647

hai ma fii serios...si ce dak mi coleg de trib? "mentalitatea asta"? tot eu is cu mentalitatea...dupa ce l-am rugat frumos de cateva ori aici sa taca...si sa nu se mai ia in gura cu Gangster Ray...apoi ma mai si minte...ca cica l-am injurat(nu pe acest forum)...apoi il mai ia pe altu cu chestii de genu "fa pasi"...dak tu crezi ca eu nu am mentalitate buna...spune-mi si parasesc acum tribul fara nici o discutie

Stai ma hack cuminte :p
 

DeletedUser

personal n`am nimic cu nimeni dintre voi!Mi`am cerut iertare,mai taceti va rog !si hackmyass,nu ziceam de tn,ziceam de crysty 17,eu tot ce i`am zis a fost "fa pasi",si el m`o facut:tampit,retardat,cretin,prost,sa ma duc pe sfanta p**a,mi`o dat si mesaj in game cum rade :" =))=)) nu vezi ca nimeni nu e cu tine?"
 

DeletedUser1647

personal n`am nimic cu nimeni dintre voi!Mi`am cerut iertare,mai taceti va rog !si hackmyass,nu ziceam de tn,ziceam de crysty 17,eu tot ce i`am zis a fost "fa pasi",si el m`o facut:tampit,retardat,cretin,prost,sa ma duc pe sfanta p**a,mi`o dat si mesaj in game cum rade :" =))=)) nu vezi ca nimeni nu e cu tine?"

Man... tu esti mascota Zimbrilor? :D:D:D:D
 
Sus