~M~ - pareri

  • Autor subiect MASTER OF B.C.T.
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ce parere aveti despre dezvoltarea trebului ~M~ ? Despre trib in general ? Scrieti aici .

( topic recent )
 

DeletedUser29282

sa isi respecte neutralitatea fatza de razboiul M-goth - ~Lex~ avand in vedere ca au alianta si respect cu ambele triburi, azi a fost prins un player din ~M~ care trimisese sprijin lexilor de la 120 de ore
 

DeletedUser29419

sa isi respecte neutralitatea fatza de razboiul M-goth - ~Lex~ avand in vedere ca au alianta si respect cu ambele triburi, azi a fost prins un player din ~M~ care trimisese sprijin lexilor de la 120 de ore

ma asteptam sa solutionam problema asa cum am stabilit nu sa incepem sa lansam premise nefondate poate pe forumul general astfel incat sa poate duce la o impresie falsa in general.
M si-a respectat si isi respecta aliatii si dusmanii.
 

DeletedUser29282

nu era in nume de rau, ti-am zis ca realizez ca poate era vorba de vreo alianta personala intre cei 2, in fine
 

DeletedUser18036

Cam multi membrii. Ar trebui sa va faceti o academie in care sa trimiteti membrii mici. ;)
 

DeletedUser29419

Cam multi membrii. Ar trebui sa va faceti o academie in care sa trimiteti membrii mici. ;)

nu cred in academii, nu tin la statistici, toti stiu ca daca sunt mici au mai mica prioritate in a ramane in trib daca se ajunge la 300. In plus cei nou veniti au sansa direct in trib sa creasca daca sunt activi si am destule exemple de activitate f agresiva si crestere f rapida. ceilalti se elimina singuri si sunt inobilati intern. prefer sa il vad cand e pe galben aici si sa cer inobilarea decat sa apara ca sat de barbari si sa iasa discutii cu aliatii pe inobilare.
 

DeletedUser

sa isi respecte neutralitatea fatza de razboiul M-goth - ~Lex~ avand in vedere ca au alianta si respect cu ambele triburi, azi a fost prins un player din ~M~ care trimisese sprijin lexilor de la 120 de ore



bravo lui , cite triburi nu baga sprijin la alte triburi , o fi tribul tau atit de fidel incat sa nu dea la alt trib sprijin , jura-te cu mina pe biblie si te cred !

Light sprijina Black
~M~ sprijina ~LEX~
si LR sprijina ~ARM~ cit si ~M D~

care e problema ?

ca SH nu sprijina M-Goth si invers ...

hai sa fim seriosi

Asa cum Light sprijina G.A.W contra la ~M D~


De ce acuzi cand se stiu multi cu musca pe caciula nu stiu !!!

Intrebarea e asa de misto incat in unele triburi se sprijina dusmanul :) Si se da ponturi ca sa se faca macel prin mijloc !
 

DeletedUser

light nu sprijina black si nici invers .. ambelke triburi au adversari slabi si nu au nevoie de sprijin :)) :p
 

DeletedUser

dasada macar taci , chiar membru de la tine a zis`o :)

nu ma face sa dau dialogul original ca nu il voi da :p
 

DeletedUser

ihi ... si marmota bla bla bla ..... unde e black si unde e light ... offf da last berbec care este =))
 

DeletedUser

.... în data de 11.01. la ora 14:13
eu stiu diplmatia..un jucator ce nu a mai fost atacat in urma cu 72 de ore nu se numeste refugiat...iar pe valentinopop il sprijina LAIGHT
 

DeletedUser

tlw,iar te faci de ras ? du'te inapoi de unde ai venit ;)

du'te in cotetu' tau si fa'ti oua pt zile negre ;)
 

DeletedUser13059

bravo lui , cite triburi nu baga sprijin la alte triburi , o fi tribul tau atit de fidel incat sa nu dea la alt trib sprijin , jura-te cu mina pe biblie si te cred !

Light sprijina Black
~M~ sprijina ~LEX~
si LR sprijina ~ARM~ cit si ~M D~

care e problema ?

ca SH nu sprijina M-Goth si invers ...

hai sa fim seriosi

Asa cum Light sprijina G.A.W contra la ~M D~


De ce acuzi cand se stiu multi cu musca pe caciula nu stiu !!!

Intrebarea e asa de misto incat in unele triburi se sprijina dusmanul :) Si se da ponturi ca sa se faca macel prin mijloc !

da tu de unde sti astea ? tot ma intreb oare aia de la NASA nu au sediul in curtea ta ? sau balconul tau daca stai la bloc... mai aud ca esti si de la SRI ca mai sti de cate ori merg la wc pe zi ? tu sti ca ma sprijin light da defapt imi da arm .. tu sti tot ma impresionant ... ma uimesti pe zi ce trece ..
 

DeletedUser

sa isi respecte neutralitatea fatza de razboiul M-goth - ~Lex~ avand in vedere ca au alianta si respect cu ambele triburi, azi a fost prins un player din ~M~ care trimisese sprijin lexilor de la 120 de ore

mda,cam ai dreptate,ii una sa fii cinstit cu aliatii si ii alta sa spui doar ca esti cinstit cu aliatii...si noi avem astfel de probleme cu ei,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

.... în data de 11.01. la ora 14:13
eu stiu diplmatia..un jucator ce nu a mai fost atacat in urma cu 72 de ore nu se numeste refugiat...iar pe valentinopop il sprijina LAIGHT

eu te contrazic .. dac ma sprijina ma sprijina Light ... LAIGHT ala de care vorbesti tu tot il caut pe lumea 6 dar nu il gasesc .. poate vorbesti de alta lume sau nu stiu ce vrei sa ne spui aici :)
 

DeletedUser

da ma,eu il sprijin...invidios?zi-mi unde vrei sprijin ca iti trimit si tie :rolleyes:



te roade ciudosule ca o sa apar linga tine , sa vedem daca o sa-ti dea smecherii din k 54 sprijin :)

sau cateii din k 76 / si alte k`uri ... tinta mea a fost :

1. ingamfatul de b3sT = daca vrea il aduc pe -=CoCo=- sa-i spuna in fata ca este un " micut ponei "
2. tu boggy
3. si unu din SH , apoi nu o sa mai joc , cine o stii din light sau o fi dat`o in cotite ca a fost pe cine am sunat aseara e alta problema ... fac o cerere la admini sa instrainez contul cu schimbarea de e-mail si gata , scapati de stresul meu care te indispune :)

!
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus