~M~ - pareri

  • Autor subiect MASTER OF B.C.T.
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29419

nu am sa te intelg ynon de ce ai nevoie de 10 conturi pe joc si cateva si pe forum. esti ciudat.
despre bal ce sa zic. am senzatia ca mai mult latram decat muscam.
la voi e o ura deja contra fostei tracia, e un joc nu uitati, voi v-ati desprins din tracia deci voi sunteti traci la baza. ynon si dasada nu uitati ca sunteti traci, acolo v-ati format. a naibii situatie pe forumul asta. toti detractorii impotriva unui trib de fapt sunt cei care au fost acolo odata.
 

DeletedUser29419

Iar in ARM eu cel putin nu o sa ajung niciodata cum nu am ajuns nici in Tracia. Cand am intrat in M in 2008 am spus ca va fi ultimul in care stau si asa va fi.
 

DeletedUser

da ai dreptate noi santem traci la baza si nu ne am format acolo ci i am format pe ceilalti, cand am plecat tracia a cazut de pe primul loc si uite unde e acuma
ynon nu are 10 conturi ci 1, kryza are 10+1

treaba cu arm ul e realtiva
 

DeletedUser

ynon ii contul meu beiuga,ca folosesc alt nick pe forumul extern n-are nicio legatura cu multiaccountul de care ma acuzi,asa ca inainte de a acuza ceva,taci ;)

da ai dreptate,unii mai mult latra decat musca,

iar despre partea cu Tracia,dasada a zis tot ce era de zis,nu am ce sa mai comentez,
 

DeletedUser29419

ce sa dea in arm :)) cand ei is cateii credinciosi la cei din arm ...daca zic fa' asta aia fac...numa ca ii cum ziceam inainte

latra dar nu musca ;)

ma refeream ca voi latrati dar nu muscati. tu esti mare la distanta de granita dar razboiul e dus de altii daca o sa inceapa. trebuie sa te informez pustiule ca arm nu zice nimic si nici pe departe nu facem ce spune arm asa cum nu faceam nici ce spunea tracia cand ne invinovateati de asta.
 

DeletedUser30005

Eu am o parere foarte buna despre trib, o parere buna si subiectiva, intotdeauna ma voi gandi la ~M~ ca la tribul unde am crescut .
Din partea mea , doar respect.
 

DeletedUser

ma refeream ca voi latrati dar nu muscati. tu esti mare la distanta de granita dar razboiul e dus de altii daca o sa inceapa. trebuie sa te informez pustiule ca arm nu zice nimic si nici pe departe nu facem ce spune arm asa cum nu faceam nici ce spunea tracia cand ne invinovateati de asta.

mai verifica odata ;) pana atunci nevinovatule du'te si scrie'ti o poezie ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

beiuga tribul black cred ca muscat tare si bine cu cine s a luptat ...

statistic vorbind ...

dar aici nu e ** despre black si ca sa incheiem subiectul asta


eu mi am mai spus parerea despre tine si tribul M .. si nu e schimabta acuma
numai bine
 

DeletedUser30005

beiuga tribul black cred ca muscat tare si bine cu cine s a luptat ...

statistic vorbind ...

dar aici nu e ** despre black si ca sa incheiem subiectul asta


eu mi am mai spus parerea despre tine si tribul M .. si nu e schimabta acuma
numai bine

statistic vorbind, marele vostru trib se lupta cu 5 oameni... da... muscati bine de tot... nu ati avut un dusman de cat ati sabotat si fugit din tribul unde ati crescut , copii nerecunoscatori ce sunteti, ... deci bravi luptatori... la mai mare.
 

DeletedUser

Tribul Tracia a fost intretinut de cei care am plecat nu de tine,asa ca ciocu mic,cine conduce razboiul in acest moment ? voi ma ? copil esti tu ma,stii cum iti ziceam noi cand erai in ~M~ ? mai stii ...


in orice caz,suntem mai buni ca tine,si sper ca ai vazut mesajul dinainte,

Atentie la limbaj.
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30005

Tribul Tracia a fost intretinut de cei care am plecat nu de tine,asa ca ciocu mic,cine conduce razboiul in acest moment ? voi ma ? copil esti tu ma,stii cum iti ziceam noi cand erai in ~M~ ? mai stii ...


in orice caz,suntem mai buni ca tine,si sper ca ai vazut mesajul dinainte,


si daca te crezi mare si tare , dovesde ... poti veni cu tot tribul vostru ,mari luptatori, ( 17.800 de sate contra la 5 jucatori) mari voinici sunteti voi...mari, ma tot mir.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

maaa,da' mai taci ma ca imediat incalc regulile si iti zic ceva

cand esti la granita cu 60 de sate comenteaza,dar pana atunci taci dracului,si priveste luptele,sau da atacuri de la 150 de ore cu catapulte si apoi sa mori de ras,nu alta,dar macar taci,ca numa sa comentezi stii,

ahhh.si sa innobilezi intern la greu
 

DeletedUser

jmen nu te mai cobora la nivelul lui ... nu vezi ca abereaza .. ** el de tracia de parca el ar fi ridicat tribul ala ... am plecat ca aveam tot dreptul si in niciun caz nu ai tu vreun cuvant de spus mai criogenix ... stai tu in granita cu 90% din sate si atunci sa te vad ... ati venit i ntracia ca erati la pamant ... voi ati crescut acolo ca niste catei mici si acuma aceti glas ... gura mica internule

si cu asta am incheiat discutia
imi cer scuze celor din M daca le am stricat tema
 

DeletedUser

cand va vad tari in gura mama lui stefan cel mare , de ce nu iesiti amindoi din trib si jurati-va pe mamicile voastre si pe a celor care va sprijina ca veti juca fara sprijin de la triburi sau de la aliatii personali si rupeti-va gatul si fara sittere asa cum era unu pe valentinopop si pe rappu , numai ca nu recunoaste , sa nu mai ceri sprijin de la mine ca nu se va mai acorda sa zica mersi ca nu l-am scos la innobilare interna pentru ceea ce a facut !

Ai gasit un prost dar nu si radacina !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus