~M~ - pareri

  • Autor subiect MASTER OF B.C.T.
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

domnul criogenix pe care il credeam cel mai bun prieten din accest joc sa folosit de parola mea si a intrat pe contul meu sa goleasca satele iar tu ... nu ai vrut sa`mi dai drepturile ce mi se cuveneau....m`am ocupat de ~S~ pe care tot tie t`i l`am dat ....


1. criogenix cum comentezi acuzele lui ramos ca i-ai golit satele dupa ce ai intrat pe contul lui? cand iti dai parola de obicei renunti la joc asta e parerea mea

2.beiuga nu a dat drepturi din prima zi la nimeni , si eu am fost in ~S~ cu drept de conducere si dupa fuziune a durat catva timp pana sa am din nou drepturi in M pe care le-am primit fara sa le cer , ca rasplata a activitatii mele.

3. de ~S~ pot sa zic ca intr-adevar s-a ocupat ramos pentru ca ne-a ajutat pe toti dar totusi daca membrii nu voiau fuziune putea ramos sa tot dea tribul si sa nu uitam ca rodof care avea foarte multe puncte si era si in conducerea S a renuntat la joc pentru ca nu a vrut fuziunea oricat ne-am rugat de el a preferat sa renute.
 

DeletedUser

1. criogenix cum comentezi acuzele lui ramos ca i-ai golit satele dupa ce ai intrat pe contul lui? cand iti dai parola de obicei renunti la joc asta e parerea mea

2.beiuga nu a dat drepturi din prima zi la nimeni , si eu am fost in ~S~ cu drept de conducere si dupa fuziune a durat catva timp pana sa am din nou drepturi in M pe care le-am primit fara sa le cer , ca rasplata a activitatii mele.

3. de ~S~ pot sa zic ca intr-adevar s-a ocupat ramos pentru ca ne-a ajutat pe toti dar totusi daca membrii nu voiau fuziune putea ramos sa tot dea tribul si sa nu uitam ca rodof care avea foarte multe puncte si era si in conducerea S a renuntat la joc pentru ca nu a vrut fuziunea oricat ne-am rugat de el a preferat sa renute.

1. daca ramos a fost atat de destept sa dea parola la un alt jucator ...
2. din prima zi nu , numa din a doua ( cel putin la mine )
3. ramos statea frumos in Tracia , si ca nu avea ce face si-a mai facut un cont si l-a trimis in ~S~ ca sa dea ordine pe acolo ... si inca ce ordine , ca cei din ~S~ au avut pretentia sa venim la ei ... unu parca chiar a zis ca acum noi ar trebui sa fim academia lor :)) ... ce idei ...
 

DeletedUser

Master lasa-l pe Criogen sa raspunda.

la punctul 3: daca mai ti tu minte am avut forum comun inainte de fuziune si au fost diverse discutii aprinse daca sa facem un trib sau sa fie trib cu academie, daca sa mergem in M sau sa vina M in S. Principalele probleme erau ca in M erau putini si cu multe puncte iar in ~S~ erau multi dar putini mari.
Ideile in mare parte au venit de la diversi jucatori , putine de la ramos si s-au discutat n variante chiar si absurde. Fiecare are dreptul la opinie.
 

DeletedUser

E adevarat ce spui ... dar se pare ca ramos tot o tine pe a lui , ca ~M~ si ~S~ sunt triburile lui ... dar nu sunt ... si nu vrea sa inteleaga. Cum putem noi sa-l facem sa inteleaga ? Nu cred ca putem ...
 

DeletedUser

DRagi copi, am dat parola pentru ca am avut o perioada fara internet si imi expirase perioada de sitter , asta a fost undeva la inceput si nu am mai schimbat parola de atunci , intre timp as aprecia daca nu ati mai vorbi de mine :)
 

DeletedUser

Perioada de sitter este maxim 120 zile , si daca ai mai lasat si parola ca ti-au expirat astea 120 zile ... e clar ca ai lipsit prea mult pentru a te fi ocupat de vre-un trib.

Apropo , cine sunt copiii ?
 

DeletedUser

E vorba de 60 de zile timp in care poti da comenzi , copi adica clone nu copiii :))
 

DeletedUser

Ramos - tu sti mai bine ceea ce te-a determinat sa te lasi , pt tine L6 se incheiase demult . As aprecia daca nu te-ai mai innoroi pe aici .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30142

zise un alt mare warrior care a preferat sa tina pct decat un preten mai aproape !
 

DeletedUser

Daca nu ai stiinta de cauza ar fi bine sa nu comentezi despre.

p.s. cu prieteni tai din copilarie m-am intalnit sau nu incr3dibil ;) ?
 

DeletedUser

Un doi va sare tandara, nu va dati mari cu experienta in joc ca nimeni nu are destula, sunt playeri de top care recunosc ca mai au multe de invatat. Mastere fii mai flexibil, aici nu poti sterge mesajele cand nu-ti convine ce scriu altii ca pe forumul intern. Din cate tin minte si eu te-am calcat o data pe coada si m-am trezit cu mesaje sterse :).


dominick nu mai acuza ca nu-ti sta bine, mai bine va aliati si treceti la actiune , sunteti din acelasi trib doar. Pastrati discutiile astea in contradictoriu pentru voi ca nu da bine la imaginea tribului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu se plictisesc cu GAW? de ce nu trec la lucruri mai serioase? k uite asa trece viatza.
 

DeletedUser

pai ar fi prea frumos sa terminam repede cu ei dar sunt cativa jucatori activi care au aparut in fatza dar trecem
 

DeletedUser

puneti si vou o statistica ceva ..m impotriva gaw:D
prea multa vorbaraie sa vedem si statisticile ce spun :)
 

DeletedUser

Eu zic ca e foarte bine !


Side 1:
Tribes: ~M~
Players:

Side 2:
Tribes: G.A.W
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 417
Tabăra 2: 191
Diferență: 226

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 5
Diferență: 35

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,207,223
Tabăra 2: 1,098,744
Diferență: 2,108,479

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 388,377
Tabăra 2: 45,148
Diferență: 343,229

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus