M-SQD vs CNOOBS

  • Autor subiect DeletedUser30729
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu inteleg de ce atata agitatie...

Shockanti de slabi in fata AntiShockantilor...doar pentru ca ne-ati amenintat si ati mers pe burta incalcand in repetate randuri PNA-ul si evitarea rezolvarilor problemelor in momentele in care v-au fost aduse la cunostinta. Sa mai aratam si dovezile in care v-ati pregatit sa ne-o faceti voi noua? Chiar nu am de ce sa ma deranjez + fabricarea unei discutii...atat de mult ati ajuns sa va injositi folosind orice metoda? E joc de razboi normal, va intelege Master;)...restul e can-can.

Nu o sa ne balacarim cum vad ca sunteti obisnuiti...noi jucam decat vorbim...voi vorbiti si tot vorbiti:).

Parte 1:
Triburi: Sh0cK, Sh0ck., ShocK, ShocK.
Parte 2:
Triburi: M-SQD, M-SQD$, M-SQDT, M-SQDS, M-SQDR, M-SQDN, M-SQDC

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 25
Diferență: 18

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 16
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 24,843
Tabăra 2: 72,695
Diferență: 47,852

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,660
Tabăra 2: 56,773
Diferență: 42,113

chart


Cu respect,
 

DeletedUser45790

Ai postat statisticile astea peste tot, chiar nu vezi ca faci spam si esti plictisitor ?
 

DeletedUser45790

:))) Nu am de ce sa ma oftic, e doar deranjant ca la fiecare topic dau de aceleasi statistici
 

DeletedUser

Bine sanatos, tu?
Inca esti in refacere?:)
Eu nu ma laud ca ti-am prins trupele, dar daca simteai nevoia sa-ti fie elucidat misterul, da eu sunt vinovatul in persoana:).

Ai scapat la mustata si tu, dar norocul asta te mai si paraseste odata si odata:).

O zi frumoasa.

Cu respect,

Master
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Oare daca scriu boldat vede vreun moderator?:confused:

Inchide cineva aceasta mizerie de topic ?Nu a fost nici un razboi intre aceste doua parti.Musqitos astia pur si simplu i-au recrutat pe cnoobs .De fapt au schimbat numele triburilor.Chiar e necesar un topic pentru aceasta performanta?
 

DeletedUser27882

Nu inteleg de ce atata agitatie...

Shockanti de slabi in fata AntiShockantilor...doar pentru ca ne-ati amenintat si ati mers pe burta incalcand in repetate randuri PNA-ul si evitarea rezolvarilor problemelor in momentele in care v-au fost aduse la cunostinta. Sa mai aratam si dovezile in care v-ati pregatit sa ne-o faceti voi noua? Chiar nu am de ce sa ma deranjez + fabricarea unei discutii...atat de mult ati ajuns sa va injositi folosind orice metoda? E joc de razboi normal, va intelege Master;)...restul e can-can.

Nu o sa ne balacarim cum vad ca sunteti obisnuiti...noi jucam decat vorbim...voi vorbiti si tot vorbiti:).

,

Toata lumea te cunoaste bai coloana NEvertebrata. Jocul asta nu a fost si nu va fi niciodata pentru oameni de speta ta. Esti cel mai amator conducator de trib si timpul o va dovedi si pe aceasta lume.
 

DeletedUser38023

Toata lumea te cunoaste bai coloana NEvertebrata. Jocul asta nu a fost si nu va fi niciodata pentru oameni de speta ta. Esti cel mai amator conducator de trib si timpul o va dovedi si pe aceasta lume.

Mai jos sunt membrii forumul lui care sunt online in momentul asta.. Pe cei care care l-au batut pe master si despre care stiu eu asta o sa ii colorez cu rosu..

Immortal R*,
-Skyline-,
abuser,
BurnDomination,
Dark Sorcerer,
dJ CoVa,
Duck Dodgers,
Frentiu.,
Illidan Stormrage,
jaximus III,
MyRoar,
rickroll lulu,
Sorin1212,
stirbucatalin,
Th9one,
The Shawshank Redemption

Si mai sunt cativa dar sunt pe invizibil.. :eek:
 

DeletedUser46812

Tu chiar vrei sa il faci de cocos in fata baietilor lui ? Hai ma.. Nu mai f rau cu mustar :))
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Oare daca scriu boldat vede vreun moderator?:confused:

Inchide cineva aceasta mizerie de topic ?Nu a fost nici un razboi intre aceste doua parti.Musqitos astia pur si simplu i-au recrutat pe cnoobs .De fapt au schimbat numele triburilor.Chiar e necesar un topic pentru aceasta performanta?


Avand in vedere faptul ca acele conditii pentru care a fost deschis topicul nu mai sunt indeplinite, il voi inchide.
Maine va fi mutat in arhiva.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus