M-SQD vs CNOOBS

  • Autor subiect DeletedUser30729
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser45790

te rog sa ceri argumentari doar atunci cand vei argumenta la randul tau ceea ce afirmi! Ai spus ca ne papa shok, iar argumentele tale care sunt?...de asemenea esti in eroare, sau habar n-ai ce se intampla pe lumea asta...spui bafta cnoobs si shock :))))..da-mi voie sa te luminez, este razboi intre cele doua triburi!

in shock sunt destui jucatori excelenti, dar nu stiu cat de motivati sunt...numai eu stiu 2 (foarte buni) care fac doar pp-uri aici

Da, ai si tu dreptatea ta.. Este pur si simplu parerea mea si nu am un argument solid in acest stadiu al jocului, timpul o sa ne arate daca am spus o mare tampenie sau nu.
Am urat bafta celor 2 triburi pentru ca sunt singurele in care am cunoscuti/prieteni de pe continentul respectiv. ( relatia lor diplomatica nu reprezinta un mare secret)
 

vladmihai2010

member
Scor reacție
1
Eeee..asta seamana a inceput de dialog. Sa recunosti ca ai gresit, mai rar aici. Si da, ai dreptate, e mult prea tanara lumea asta pentru a a da verdicte. Ramane de vazut ce va fi!
 

DeletedUser30729

Parte 1:
Triburi: M-SQD, M-SQD$, M-SQDS, M-SQDT
Parte 2:
Triburi: Cn0@bs, Cn00bs, Cno0bs, Cnobs., Cnoobs

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,972
Tabăra 2: 0
Diferență: 6,972

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,872
Tabăra 2: 0
Diferență: 3,872

chart
 

DeletedUser44200

:)) Master tată, iar „țai” tras trib? Aveți și războaie și chestii, socoteli. Ați și luat un sat. Sincere felicitări.
 

DeletedUser

Cel mai bun conducator "master" apare din nou cu tribul lui! Dupa ce ma roaga 2 saptamani s aintram alaturi de ei in razboiul cu shock:)) isi baga coada intre picioare si se aliaza cu ei contra mea =))

Acum vine cu statistici:))


Treaba frumoasa e ca o sa sfarseasca ca si pe lumea 42 :))
 

DeletedUser46530

Cel mai bun conducator "master" apare din nou cu tribul lui! Dupa ce ma roaga 2 saptamani s aintram alaturi de ei in razboiul cu shock:)) isi baga coada intre picioare si se aliaza cu ei contra mea =))

Acum vine cu statistici:))



Treaba frumoasa e ca o sa sfarseasca ca si pe lumea 42 :))

aici n-ai unde fugi
 

DeletedUser523

Cuka, nu te supara, dar cine e de vina oare? De ce nu ai intrat alaturi de ei impotriva shockatilor?
 

DeletedUser523

pai intreb si eu ca sa aflu ce se intampla pe harta daca nu stiu diplomatiile triburilor implicate in conflict. sa fie si ei mai expliciti si sa-si asume raspunderea pentru deciziile luate
 

DeletedUser

Acest razboi a fost castigat de M-SQD + Shock. Din cele 5-6 triburi...nu mai exista deja nici macar 1 singur.
Acest topic poate fi inchis.

Va multumim pentru atentie:).

Cu respect,
 

Black Prince

member
Scor reacție
11
Traiasca recrutarile! Daca se putea le dadeati invitatii si barbarelor, apelor si padurilor..
 
Ultima editare:

DeletedUser46799

:))) nu mai fiti rai , fiecare cu strategia lui. Restu e can can :))
 

vladmihai2010

member
Scor reacție
1
:))) nu mai fiti rai , fiecare cu strategia lui. Restu e can can :))

Buna seara. Can-can este si ceea ce ati facut voi in dimineata asta. Un planificator impartit ar trebui sa fie respectat. Dar se pare ca orice ati face voi este bine, profi chiar, iar tot ceea ce facem noi tine de can-can...
 

DeletedUser42593

Buna seara. Can-can este si ceea ce ati facut voi in dimineata asta. Un planificator impartit ar trebui sa fie respectat. Dar se pare ca orice ati face voi este bine, profi chiar, iar tot ceea ce facem noi tine de can-can...

Jhon, te iau smekereste, e frumos asa ?


Artemis and Addy mar 06, 23:51
Vrei sa vii la noi?

Artemis and Addy mar 07, 17:00
Nu zici nimic?

handya mar 07, 17:28
Îți spun acum. Prefer să rămân alături de colegii mei.

Artemis and Addy mar 07, 17:46
Ok, spor!

handya mar 07, 17:48
Mulțumesc, la fel!

Artemis and Addy mar 07, 17:49
Eu nu fac recrutari de la voi, eu ti-am trimis mesaj pt ca ne cunoastem, altfel ma stii...

handya mar 07, 18:04
Să înțeleg că mi-ai dat doar mie mesaj?
Da , știu că ne cunoaștem.

Artemis and Addy mar 07, 18:04
Da, doar tie. Nu ma ocup de recrutari aici.

handya mar 07, 18:22
Am înțeles.
 

vladmihai2010

member
Scor reacție
1
personal mi-am respectat intotdeauna vecinii, am respectat diplomatia tribului..nu odata am fost rugat de voi sa renunt in a ataca vreun jucator, fie ca era "Bond/ul" vostru, fie in sitter la voi...si cum mi-ati raspuns?...si culmea chiar ai vostri conducatori s-au gasit sa ignore o rezervare :)) Bravo!
 

DeletedUser42593

personal mi-am respectat intotdeauna vecinii, am respectat diplomatia tribului..nu odata am fost rugat de voi sa renunt in a ataca vreun jucator, fie ca era "Bond/ul" vostru, fie in sitter la voi...si cum mi-ati raspuns?...si culmea chiar ai vostri conducatori s-au gasit sa ignore o rezervare :)) Bravo!

frate, o dati din una in alta...de la voi a plecat totul
si daca pun cap la cap totul si analizez, i-am zis si lui master asta, este totul premeditat din partea voastra si cred ca daca continuati sa faceti lucruri care sa ne sicaneze pe noi si sa ne faca sa rupem pna asta definitiv
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus