M-SQD vs CNOOBS

  • Autor subiect DeletedUser30729
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

vladmihai2010

member
Scor reacție
1
nu stiu la ce te referi si nici nu mai conteaza

Personal v-am respectat si v-am ajutat cand mi-ati cerut-o, desi nu am avut alianta, ci doar PNA. Asta se va opri aici si va voi trata ca atare!

Seara buna va doresc!
 

DeletedUser45630

personal mi-am respectat intotdeauna vecinii, am respectat diplomatia tribului..nu odata am fost rugat de voi sa renunt in a ataca vreun jucator, fie ca era "Bond/ul" vostru, fie in sitter la voi...si cum mi-ati raspuns?...si culmea chiar ai vostri conducatori s-au gasit sa ignore o rezervare :)) Bravo!

Tu esti cel care a trisat inca de la inceput, ai fost pedepsit si acum esti locul 1 ? Concluzia o trageti voi.
 

DeletedUser46530

Buni astia din m-sqd, campionii la recrutari



ma mir de ce sunteti asa afectati de faptu ca nu mai avem rezervarile impartite cu voi, nu mai puteti recruta tot ce am rezervat noi sau ce?
 

DeletedUser45630

negustorule, eu nu am trisat niciodata!

dar ar fi greu sa-ti fac o schema aici...mergi de pune oferte la targ!

N-am inteles schema... fugi si arunca banii pe pp-uri ca eu ii prind din capatul celalalt.
Inseamna ca te-au banat degeaba adminii ?
 

vladmihai2010

member
Scor reacție
1
N-am inteles schema... fugi si arunca banii pe pp-uri ca eu ii prind din capatul celalalt.
Inseamna ca te-au banat degeaba adminii ?

nu, au avut acoperire pe regulament, dar crezi ca e imposibil sa fi banat fara sa trisezi?..dar nu asta e important, poti crede ce vrei :)
eu banii ii arunc, e treaba mea ce fac cu ei, doar sa fi pe faza :)..spune-i aluia mic si negru ca nu am salariu, desi ii va fi greu sa inteleaga :))
 

DeletedUser46530

Nu ai cum sa iei ban fara sa incalci regulamentul, si mai ales sa iti si taie din puncte.
 

DeletedUser

Jhon, te iau smekereste, e frumos asa ?

Amicul Simo, ai mai invatat sa pui ceva cratime, tot e ceva, mi-ai depasit asteptarile.
Cat despre mesajul meu trimis handyei care este problema?

Ia sa vezi acilea recrutari:

ciolanu roz mar 02, 21:45
cine doreste invitatie in tribul shock sa trimita mesaj la [player]ciolanu roz[/player] vetzi primii invitatie in noua academie
de ce sa stati slavi la altii care va impun cand puteti face parte dintr-o familie de prieteni
 

DeletedUser38225

Cam mult scandal pe nimic, daca aveti ceva de impartit faceti-o pe harta elegant si fara prea multe sicanari pe extern. Circul e amuzant si distractiv, dar totodata scade si calitatea jocului/forumului.
 

vladmihai2010

member
Scor reacție
1
Dar tu ce dracu esti ma cu platina la "Lider de piata"?! :eek:

crezi ca asa e normal sa vorbesti?..

dar iti raspund, sunt cumparator :)..el e baiatul destept intrat pe lumea asta pentru a face afaceri, pentru a vinde resurse si a face pp-uri..asta inseamna a fi negustor!..nu e de rau asa cum nici sa fi cumparator nu e...fiecare alege ce vrea sa fie!..daca ai inteles si mai intelegi si ca ai avut un mod de adresare total deplasat, astept sa-ti ceri scuze!
 

DeletedUser46530

crezi ca asa e normal sa vorbesti?..

dar iti raspund, sunt cumparator :)..el e baiatul destept intrat pe lumea asta pentru a face afaceri, pentru a vinde resurse si a face pp-uri..asta inseamna a fi negustor!..nu e de rau asa cum nici sa fi cumparator nu e...fiecare alege ce vrea sa fie!..daca ai inteles si mai intelegi si ca ai avut un mod de adresare total deplasat, astept sa-ti ceri scuze!

I-auzi...

Un vin, ceva nu vrei?
 

DeletedUser38023

crezi ca asa e normal sa vorbesti?..

dar iti raspund, sunt cumparator :)..el e baiatul destept intrat pe lumea asta pentru a face afaceri, pentru a vinde resurse si a face pp-uri..asta inseamna a fi negustor!..nu e de rau asa cum nici sa fi cumparator nu e...fiecare alege ce vrea sa fie!..daca ai inteles si mai intelegi si ca ai avut un mod de adresare total deplasat, astept sa-ti ceri scuze!

Vezi ca am pus la targ 100 respect pe 1000 de puncte premium..
 

DeletedUser42520

E amuzant cum se vorbeste de respect,intre doua triburi care isi disputa razboaiele prin mesaje de recrutare date inamicilor si pe extern. Cand v-ati hotarat sa faceti asta,s-a dus orice gram de respect. Fiecare cu strategia lui,eu nu va judec,dar e nesimțire sa vi dupa pe forum si sa ceri respect. Nu stiu daca se potriveste zicala,dar si curva si virgina nu poti sa fii in acelasi timp.
Omu ala baga bani din buzunarul lui,face ceva moral,normal. Nu stiu de ce asta il face un jucător mai slab in ochii vostri,cand optiunea asta e valabilă pentru toata lumea. Daca nu ar vinde lumea resurse pe pp,atunci nu ar mai fi nici cumpărători. In orice caz,il ajuta acum resursele alea,dar daca nu stie jocul si ii sunteti superiori,se va vedea asta in momentul in care resursele cumparate nu vor mai fi revelante. Deja nu prea mai conteaza oricum.
Se duce dracu jocu' asta pe zi ce trece.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus