M-SQD vs Shock

DeletedUser24244

Sa faceti print la ce au aberat pe aici...si mai vorbim peste o luna
 

DeletedUser46530

Si daca peste o luna n-o sa mai fie master?

ce o sa mai vorbim? :(
 

DeletedUser46680

Ce trib isi concediaza jucatorii ca sa nu le scada statisticile in momentul cand acestia sunt atacati!!!!!!!!!!!! Si va dati mari pe forum .. ar trebui sa taceti si sa va vedeti de treaba ... Ati vazut ca Trinidad Tobago e atacat .. l-ati si eliminat ... si multi altii .. si va mai numiti trib..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

ce faci ma zealotule te-ai vazut cu sprijin in sat si acuma ai glas? :))
 

DeletedUser

Pai tu ai vazut ce a patit cuka?La fel va pati si master,pentru ca din cate ii stiu eu pe Catalin si Artemis nu sunt oamenii sa joace la ordinele lui:)))

Noi nu ne implicam in conducere, am intrat doar sa jucam triburile, indiferent sub comanda cui. Interesant este ca tu esti aceea care nu ai sa stai mult timp sub comanda lui Mafy :)

Sunt in cautare de sprijin ,cine se ofera:rolleyes:?

Te ajut cu mare placere, da-ti inceput nou si hai langa mine :))
 

DeletedUser

Tocmai ce am fost informat ca MASTER e intr-o sesiune plina de autografe, de asta ii simtim lipsa toti aici.
 

DeletedUser38023

Va propun un exercitiu de imaginatie, utilizatori dragi si iubiti.

Avem urmatoarea circulara fictiva:

====================================================================
Va salut cu respect!

Eu sunt MASTER, imparatul vostru. Va solicit, respectuos, sa imi aduceti cu respect un pachet de tigari respectabile (DunHill sau Sobranie) in semn de respect pentru respectul pe care vi-l acord de pe respectatul meu cont, MASTER.

Cu respect,
MASTER.

====================================================================

Acum, va invit, sa va imaginati cum ar arata raspunsul la circulara capeteniei daca ati fi unul dintre supusii din tribul lui. :D
 

DeletedUser

Citeam pe ziare ca le-au bubuit audientele celor de la Antena 3 si imi imaginam ca e pura propaganda. Am intrat sa citesc despre razboiul asta si brusc mi-a venit in gand ideea de "Master 6 case,traficantul''. E pe trend pontatul in 2015? :cool:
 

DeletedUser38023

Citeam pe ziare ca le-au bubuit audientele celor de la Antena 3 si imi imaginam ca e pura propaganda. Am intrat sa citesc despre razboiul asta si brusc mi-a venit in gand ideea de "Master 6 case,traficantul''. E pe trend pontatul in 2015? :cool:

E normal sa bubuie audienta canalelor de stiri, pentru ca aici nu discutam despre orice tip de trafic, ci despre traficul de persoane..

Breaking news!

Team Triburile a efectuat ieri, 09.03.2015, o descindere la resedinta omului de afaceri Vlad Mihai, cunoscut si sub numele de Cumparatorul in presupusa lui retea de crivdă organizata.
Cumparatorul a fost retinut impreuna cu mai multe persoane implicate si ele in activitati ilegale.
Autoritatile refuza sa dea declaratii si au demarat o ancheta in acest sens, insa, potrivit anumitor surse neoficiale, s-au descoperit legaturi intre asa-zisul cumparator si MASTER.
Sa fie implicat si MASTER?
Noi va tinem la curent.


[video=youtube;3r0hEOIquik]https://www.youtube.com/watch?v=3r0hEOIquik[/video]
 
Sus