M-SQD vs YKZ

  • Autor subiect DeletedUser30729
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser42505

Nu te ingrijora...daca ne asociem,poate reusim sa-l schimbam,sa facem din el o persoana mai buna.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Sa il schimb pe tzepes e pe lista mea de dorinte sub aceea de a salva balene esuate.If you know what i mean :cool:
 

DeletedUser523

rick eu am nevoie de niste mercenari de inchiriat sa ma scape de niste vizitici nedoriti. sti cumva pe unde as putea gasi?
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Care razboi?Aia cu tribul din mai multe litere au luat 1 sat de 1000 pct celor cu tribul din trei litere.Si au facut topic,pe aia cu tribul din 3 litere ii doare in basca ..deci topicul asta e doar o impaunare,unilaterala din partea unui membru al tribului cu mai multe litere.
In afara de personajul care a deschis topicul ,nimeni nu poate posta on topic pe el decat la misto ..ca nu ai ce .:eek:

”razboiul ” asta nici o postare nu merita ,topic pentru asta e o gluma.Nu suntem noi off-topic ,astia sunt off game :)))
 
Ultima editare:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Atata timp cat ambele triburi joaca pe aceasta lume au dreptul la propaganda. Te-as ruga sa nu lezezi sau sa iei in deradere acest drept. Plus, ca uitandu-ma in clasament vad ambele triburi mari in top 20. Asadar, orice alt post off topic va fi penalizat, conform regulamentului.
 

DeletedUser44200

Master boss, trăiască-ți firma de resurse umane și tribul făcut după numele tău, poi haide de-ți fă propagandă! Că se ceartă lumea și tu nimic.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Parte 1:
Triburi: M-SQD, M-SQD$, M-SQDS, M-SQDT
Parte 2:
Triburi: YKZ, YKZ 2, YKZ 3, YKZ4, YKZ 5

Timeframe: Dintotdeauna

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,597
Tabăra 2: 0
Diferență: 3,597

chart


WOW ,au mai luat un sat.Tabara 2 se lupta cu barbarii de 200 puncte ingnorand total restul razboaielor.Ca sa nu lezez drepturile unui topic sau sa iau sanctiuni pentru ca am jignit un razboi,o sa cad in extaz dupa ce ma intorc de la coafor.:rolleyes:
 

DeletedUser523

se vede clar ca echipa lui master e mai buna decat mafiotii japonezi. nu cred ca o sa piarda vre-un sat
 

DeletedUser

Acest razboi a fost castigat de M-SQD. Din cele 5 triburi 2 au dat dizolvare, iar celelalte 3 ne-au cerut pacea.
Acest topic poate sa fie inchis.

Va multumim pentru comentarii.

Cu respect,
 

DeletedUser42593

Tot prin recrutari ?
N-am fost atent la TWStats...

Acest razboi a fost castigat de M-SQD. Din cele 5 triburi 2 au dat dizolvare, iar celelalte 3 ne-au cerut pacea.
Acest topic poate sa fie inchis.

Va multumim pentru comentarii.

Cu respect,
 

DeletedUser46530

Acest razboi a fost castigat de M-SQD. Din cele 5 triburi 2 au dat dizolvare, iar celelalte 3 ne-au cerut pacea.
Acest topic poate sa fie inchis.

Va multumim pentru comentarii.

Cu respect,

Felicitari pentru recrutari, maestre o suta noua dubluve sase
 

DeletedUser

Din nou discutii fara habar ,ma bag si eu ca prostu :-?,din cate vad recrutariile cele mai multe din cnoobs le are shocku :d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus