M.T. si O.S.

DeletedUser12296

naspa statistica.
imi place sa tin cu astia mai mici.
si MT nu mia luat nimic....nu sint linga mine....da oricum sint cam slabuti:p

ce imi place de Ovas ... v-a facut foarte usor sa luati foc =)) .... sa incepeti cu afirmatii , statistici .. si cel mai important va dat sansa sa aratati cat de ofticati sunteti cand zice cineva ca M.T. e slabut :))) , 3 cuvinte va spus si ati sarit in sus de furie =)) , citez " sunt cam slabuti " ...

Asta chiar ca e dovada ca voi ati uitat ca Triburile.ro este doar un joc :))) .... si pentru voi triburile.ro este un mod de viata .. si aici puteti sa va laudati , sa dati acuzatii , sa faceti statistici si tot felul de chestii pe care in Viata reala nici habar nu aveti sa le faceti sau cui sa le faceti .

Stiu ca o sa va ofticati mai rau cand cititi aceste randuri si o sa incepeti cu statistici si despre mine ( pe scurt , puteti sa faceti statistici de la inceputul lumii 1 si pana pe lumea 8 , de fapt .. pe lumile in care joc ) dar fazele astea chiar or sa ma amuze :))) .... cautati aici statistici pentru ca altceva mai bun nu stiti sa faceti ... :)) .. va luati dupa modul de innobilare ( intern sau de la dusmani ) dar daca un jucator ... sa zic de talie mare pe triburile.ro pe celelalte lumi existente , innobileaza intern vreo 50 sate pe lumea 5 ... ar putea distruge un trib intreg de pe aceasta lume chiar si singur ,pentru CA STIE CUM SA LE FOLOSEASCA !!!!

Dar chestia asta cu folositul satelor .. cred ca va depaseste pe voi :D UNII , pentru ca voi nu vreti decat MULTE SATE ( punctaj mare , loc in TOP 5 sau 10 in clasament si .... frica altora ) dar uitati ca este un joc ... in care te poti si distra ... si te poti si relaxa daca ai probleme in viata personala.


Inca ceva ( nu e ca lauda sau alta chestie , este ADEVARUL ) , O.S. a inceput sa cada din cauza ca multi jucatori importanti au fost nevoiti sa se lase de lumea 5 din motiv ca viata personala este MULT MAI IMPORTANTA !!
Au avut taria sa iasa din acest joc pentru ceva CARE CHIAR MERITA TOATA ATENTIA - VIATA PERSONALA .

Citesc Thread-ul aceasta mereu .. si vad numai aceeasi useri , care se cearta ( cine ataca .. cine ia sate .. de unde le ia .. ce statistici are sau oricare alta chestie banala din acest joc ) inloc sa isi vada de satele lor , de tribul lor , de viata lor personala ...

Este mult prea mare invidia intre voi ...sau mult prea mare "orgoliul vostru de luptatori" ... si cred ca sfaturile si celor mai mari jucatori de triburile.ro ( eu in nici un caz nu sunt printre ei !!!! ) ar fi sa o lasati mai moale , sa savurati adevarata distractie care acest joc o, ofera .

Asta am avut de zis .. .astept replicile ( orice cutremur are si replici , si cred ca, ce ati citit mai sus au fost adevarate cutremure pentru voi ) la "modul meu de joc" ( cautati si postati uimitoarele statistici ... faceti-va fericiti ca mi-ati putut da peste nas cu niste grafice =))) !!! ).
 

DeletedUser

mda ... ma asteptam la o astfel de replica ...

treaba sta asa: noi punem mult suflet in ceea ce facem, viata reala e viata reala (mereu exista 5-10 jucatori mari cu sitter, care se schimba intre ei ...), distractia e distractie, p[e care o gustam din plin atunci cand jucam, dar pentru noi conteaza ca si munca sa fie rasplatita, de aceea se ia asa usor foc la acuze fara nici o baza ...

sa spuna cei care sunt in menthor daca se distreaza sau nu, pentru ca ceilalti vor fi mereu aici sa jigneasca in necunostiinta de cauza.

si in M.T. s-au lasat peste 200 de jucatori foarte buni ... din conducerea de la inceputul lumii nu mai e decat un singur membru de exemplu ...

sincer, pentru mine Menthor e mai mult decat un trib ... e locul unde ma distrez atunci cand nu ies in oras cu prietenii mei, e locul unde mereu voi gasi pe cineva cu care sa fac spam:D, e locul unde se fac cele mai tari conferinte =)) si pentru unii e locul unde si-au gasit sufletul pereche :p (nu stiu in cate triburi s-a mai intamplat ca persoane care stau la sute de km distanta sa ajunga sa fie impreuna)
 

DeletedUser11075

daca si aici nu e multicont....ios popa:)))
cei 2 de mai sus....vizibil aceiasi + inca 1 cont din DHBM...pe care va las sa il ghiciti...evizibil cu ochiul liber asemanarea dintre cele 3 conturi.
asa se joaca in MT???
regulile sint doar pt. unii sau pt toti?

1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Parerea mea este ca vorbesti in necunostinta de cauza!Si este cam trist sa fi tu cel care stie tot de pe triburile, si sa critici tribul cel mai bun! Faptele vorbesc!
 

DeletedUser

daca si aici nu e multicont....ios popa:)))
cei 2 de mai sus....vizibil aceiasi + inca 1 cont din DHBM...pe care va las sa il ghiciti...evizibil cu ochiul liber asemanarea dintre cele 3 conturi.
asa se joaca in MT???
regulile sint doar pt. unii sau pt toti?

eu cu ceilalti 2 alexutzi din m.t. suntem persoane total diferite ... stai tu linistit ca nu o data am fost verificati asupra faptului asta ;)
 

DeletedUser

ce imi place de Ovas ... v-a facut foarte usor sa luati foc =)) .... sa incepeti cu afirmatii , statistici .. si cel mai important va dat sansa sa aratati cat de ofticati sunteti cand zice cineva ca M.T. e slabut :))) , 3 cuvinte va spus si ati sarit in sus de furie =)) , citez " sunt cam slabuti " ...

Asta chiar ca e dovada ca voi ati uitat ca Triburile.ro este doar un joc :))) .... si pentru voi triburile.ro este un mod de viata .. si aici puteti sa va laudati , sa dati acuzatii , sa faceti statistici si tot felul de chestii pe care in Viata reala nici habar nu aveti sa le faceti sau cui sa le faceti .

Stiu ca o sa va ofticati mai rau cand cititi aceste randuri si o sa incepeti cu statistici si despre mine ( pe scurt , puteti sa faceti statistici de la inceputul lumii 1 si pana pe lumea 8 , de fapt .. pe lumile in care joc ) dar fazele astea chiar or sa ma amuze :))) .... cautati aici statistici pentru ca altceva mai bun nu stiti sa faceti ... :)) .. va luati dupa modul de innobilare ( intern sau de la dusmani ) dar daca un jucator ... sa zic de talie mare pe triburile.ro pe celelalte lumi existente , innobileaza intern vreo 50 sate pe lumea 5 ... ar putea distruge un trib intreg de pe aceasta lume chiar si singur ,pentru CA STIE CUM SA LE FOLOSEASCA !!!!

Dar chestia asta cu folositul satelor .. cred ca va depaseste pe voi :D UNII , pentru ca voi nu vreti decat MULTE SATE ( punctaj mare , loc in TOP 5 sau 10 in clasament si .... frica altora ) dar uitati ca este un joc ... in care te poti si distra ... si te poti si relaxa daca ai probleme in viata personala.


Inca ceva ( nu e ca lauda sau alta chestie , este ADEVARUL ) , O.S. a inceput sa cada din cauza ca multi jucatori importanti au fost nevoiti sa se lase de lumea 5 din motiv ca viata personala este MULT MAI IMPORTANTA !!
Au avut taria sa iasa din acest joc pentru ceva CARE CHIAR MERITA TOATA ATENTIA - VIATA PERSONALA .

Citesc Thread-ul aceasta mereu .. si vad numai aceeasi useri , care se cearta ( cine ataca .. cine ia sate .. de unde le ia .. ce statistici are sau oricare alta chestie banala din acest joc ) inloc sa isi vada de satele lor , de tribul lor , de viata lor personala ...

Este mult prea mare invidia intre voi ...sau mult prea mare "orgoliul vostru de luptatori" ... si cred ca sfaturile si celor mai mari jucatori de triburile.ro ( eu in nici un caz nu sunt printre ei !!!! ) ar fi sa o lasati mai moale , sa savurati adevarata distractie care acest joc o, ofera .

Asta am avut de zis .. .astept replicile ( orice cutremur are si replici , si cred ca, ce ati citit mai sus au fost adevarate cutremure pentru voi ) la "modul meu de joc" ( cautati si postati uimitoarele statistici ... faceti-va fericiti ca mi-ati putut da peste nas cu niste grafice =))) !!! ).
Păi de ce să zici că sunt slabi, de ce să-i faci una cu pămîntul dacă ei chiar fac o treabă bună, dacă chiar cîştigă, de ce să taci cînd cineva te vorbeşte de rău... E un principiu, un ideal să nu te laşi călcat în picioare. Fiecare cu valorile sale.
 

DeletedUser

gata ca se gata razboiu de 100 de ani :)...bv celor ce sau lupatat cu o.s:)
 

DeletedUser2821

Eu zic ca putem declara invingatori chiar si cu o parere de rau asta este sa acceptam realitatea !
Invingatori acestui razboi sunt : M.T.!
Au castigat prin desfiintarea aproape a tribului advers.
Bravo jucatorilor care au luptat !
 

DeletedUser14376

cateva zile fara calculator si deja vad schimbarii radicale aici....

Bravo M.T.
 

DeletedUser

poi ca sa castigi un razboi ...adopti orice tactica:)....bv celor de la granitza cu o.s ....
 

DeletedUser

mda mda...lasati ca isi da stergere cont
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gata domnle ....O.S. istorie iar M.T.(sa nu uitam de aliati ..multumiri din pt me:D) are parte de glorie ...
 
Sus