M.T. si O.S.

DeletedUser7072

le-ati modificat si voi culoarea ca sa-i vedeti mai bine pe harta acum sper:D
 

DeletedUser1959

MrOizo nimeni nu ne interzice sa ne construim imaginea tribului la 'Politica si propaganda',dimpotriva acesta este scopul acestui topic.De multe ori lucrand la psihicul adversarului il faci sa clacheze...asta din proprie experienta o spun.
E pacat ca s-a ajuns la jigniri.E adevarat ca Lizz a fost cam 'acid' in discutiile postate,dar asta nu l-a facut sa devieze de la subiect si sa ajunga sa eticheteze 120 de membri ca fiind retardati
 

DeletedUser

Cu ocazia asta vreau sa-mi cer scuze pentru posturile mele mai deplasate.
Chiar daca ce s-a intamplat nu a fost fair-play trebuia sa raman linistit si sa-mi vad de treaba mea.

Se poate inchide topicul!
 

DeletedUser

nimeni nu ne interzice sa ne construim imaginea tribului la 'Politica si propaganda',dimpotriva acesta este scopul acestui topic.De multe ori lucrand la psihicul adversarului il faci sa clacheze...asta din proprie experienta o spun.

Daca asa crezi tu..e treaba ta dar din experienta mea iti spun ca foarte putini dau 2 bani pe orice fel de propaganda iar jucatorii experimentati nu-si pierd vremea cu asa ceva (si sa nu intelegi ca te fac neexperimentat..eu vorbeam de colegii mei de pe alte lumi).

Una a fost al doilea razboi mondial si toata propaganda de acolo, una a fost Irakul de acum cativa ani si alta e acest joc, unde nu-ti trebuie acordul opiniei publice pentru a da un atac!

Sincer eu nu intram pe topicul asta daca nu mi-l semnala cineva de la voi din trib care considera la fel ca si mine ca sunt prea putine fapte si prea multe vorbe acolo la voi..dar asta e problema voastra interna si nu-mi bat eu capul cu ea.

Va urez mult spor la cuceriri si daca viitoare sper sa vorbim despre ceva care sa ne si aduca un beneficiu..sa mai invatam ceva unii de la ceilalti. Daca nu, o sa monologati pentru ca mie mi se pare pierdere de vreme sa ne certam aiurea, atata timp cat cearta asta nu o sa schimbe nimic nici la noi in trib si probabil nici la voi!
 

DeletedUser

Uite, am o intrebare care nu tine de joc.. De ce scrie ca am postat la ore 2 noaptea cand eu am postat la 4 !? Nu e un subiect mai interesant? Poate mai invat ceva nou..
 

DeletedUser

M-am prins...e pus dupa ora Angliei..dar nu vad rostul!? Problema de software?
 

DeletedUser

.... si sa ajunga sa eticheteze 120 de membri ca fiind retardati

Imaginea impreuna cu textul vrea sa spuna cat de non sens e o cearta pe forum, si nicidecum sa jigneasca jucatorii. Am mai spus ca tribul O.S. nu-i reprezentat de Lizard King, la fel cum M.T. nu este format numa din mine si thor, e format din toti jucatorii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1959

Imaginea impreuna cu textul vrea sa spuna cat de non sens e o cearta pe forum, si nicidecum sa jigneasca jucatorii. Am mai spus ca tribul O.S. nu-i reprezentat de Lizard King, la fel cum M.T. nu este format numa din mine si thor, e format din toti jucatorii.

imaginea a lasat loc interpretarilor...fiecare poate sa o perceapa cum vrea.Ideea e ca s-a ajuns departe,de la un nimic.Va spun eu ca Lizz are pretentia sa fie respectat,ca si membru,ca si reprezentant de trib.Pentru el un "cutit in spate" inseamna lipsa de respect.Ne razboim..ne razboim,dar sa stim si noi.Cam asta vrea sa zica.Pana la urma e un joc...azi am 2 sate,maine poate sunt la margine si o iau de la capat...macar m-am distrat,am luptat si am facut-o corect.
Spor la cuceriri si distractie!;)
 

DeletedUser

Inca ceva am de adaugat

PHX va sustine in razboiu asta.Si noi ii avem la dusmani pe M.T deci spor la joc
 

DeletedUser

O statistica ceva, face careva sa ne facem si noi o idee despre cum decurge acest razboi?
 

DeletedUser

e prea devreme ptr. asa cv .... M.T> deocamdata nu a organizat nimic impotriva lor ...oricum pe cn intereseaza se poate uita si singu pe tw-stats ...
 

DeletedUser

nici O.S. nu a organizat inca nimic. am avut cativa jucatori izolati pe langa ei si ne-au luat cateva sate... motiv pt care ne-au declarat razboi :)

oricum topicul asta e rasuflat. se poate inchide. bloom?
 

DeletedUser2821

Nu au pierdut decat 4 sate cei din O.S.
Adica M.T. a cucerit 4 sate de la O.S. si O.S. de la M.T. a luat 1...
Dar cum au zis toti deabea a inceput!
Succes O.S.!
 

DeletedUser

OO..deja contre..ce-mi place

Ia sa mi spun si eu punctul de vedere..OS e un trib care are ceva jucatori buni, destul de bine pozitionat insa cu o conducere foarte slaba..lizardking e fara discutie cel mai slab diplomat cu care am vorbit pe jocul asta si ma refer aici la triburile cu oarecare pretentii..

eu nu mai am ce discuta cu ei si sunt unul dintre cei care nu a vrut razboi...dar OS baga in trib refugiat MT, eu il cer afara lizardking se face ca ploua (slaba atitudine cand discuti cu unul care a fost diplomatul unui trib de top pe L3)...mai mult respectivul e innobilat la vreo 3 zile de bogdyone :D

Mai mult bogdyone iese din OS acum cateva zile (motivele le stiu unii)..

In concluzie asta nu e ceea ce inseamna un razboi adevarat, doar mici conflicte locale, insa OS n are nici o sansa cu actuala conducere..iar cei care spun chestii de genul "MT va disparea intr o luna" sunt amatori SF probabil..n au nici o legatura cu ce se mananca jocul

Hai spor si Paste fericit tuturor
 

DeletedUser1969

OO..deja contre..ce-mi place

Ia sa mi spun si eu punctul de vedere..OS e un trib care are ceva jucatori buni, destul de bine pozitionat insa cu o conducere foarte slaba..lizardking e fara discutie cel mai slab diplomat cu care am vorbit pe jocul asta si ma refer aici la triburile cu oarecare pretentii..

eu nu mai am ce discuta cu ei si sunt unul dintre cei care nu a vrut razboi...dar OS baga in trib refugiat MT, eu il cer afara lizardking se face ca ploua (slaba atitudine cand discuti cu unul care a fost diplomatul unui trib de top pe L3)...mai mult respectivul e innobilat la vreo 3 zile de bogdyone :D

Mai mult bogdyone iese din OS acum cateva zile (motivele le stiu unii)..

In concluzie asta nu e ceea ce inseamna un razboi adevarat, doar mici conflicte locale, insa OS n are nici o sansa cu actuala conducere..iar cei care spun chestii de genul "MT va disparea intr o luna" sunt amatori SF probabil..n au nici o legatura cu ce se mananca jocul

Hai spor si Paste fericit tuturor

UA vorbise nobu.....daca tu spui asa cv despre lizz si despre mine inseamna ca tu ai incput jocu de vreo 2-3 luni maxim.....si nu ai jucat pe lumea 1 si 2...in fine... voi aia buni si cu conducerea de fier...si inca cv cand e vb de bogdy ciocu mic...ca nu sti tu care e faza!

Hristos a inviat!
 

DeletedUser

Multumesc pt aprecieri si Hristos a inviat! :)

V-am spus ca aveti liber sa-l cuceriti pe tipul ala. Nu l-am dat afara pt ca erau planuri facute cu el. Tostusi daca vrei sa fii fair-play poti sa spui si de cazurile in care membri O.S. au curatat si scazut adeziune la sate si voi le-ati luat la ultimul atac iar pe urma chiar daca citeati mesajele uitati de ele o secunda mai tarziu! :)

Nu am jucat pe L3 sau te refereai la bogdyone? Parca nici el nu a jucat.
Asa e, fiecare stie cate o poveste despre plecarea lui bogdyone si e bine asa! :)

Oricum cine a jucat sau a interactionat cu mine pe l1, l2 si l5 stie cum joc si ce calitati de diplomat sau lider am. Restul pot sa accepte ca adevar cele spuse de tine sau pot incerca sa ma cunoasca ei personal si sa-si formeze o parere.

O zi faina!
LizardKing
 
Sus