M.T. si O.S.

DeletedUser

@ alexutzu k sal, pro hackeri !

@ rko.d o ducem jalnic , asta e cand ti se recruteaza jucatori din nucleu O.S. si apoi te ataca(chiar si la cateva min dupa ce au parasit tribul ), chiar nu ai ce face :)

btw am dat stergere de 3 zile ^^

...ceaw`....:-H
sper ca data viitoare totusi sa lupti macar un pic...din primul atac ai renuntat....e cam nasol pentru cineva care era si conducator O.S....
 

DeletedUser

In primu rand ....Alexutzu eu nu am vrut sa intru in M.T. ....Dar l-am auzit pe Blitza k imi da invitatie in M.T. si nah nu am vrut sa il refuz ...
Leul999 ...daca eram atat de fricos acuma dc mi-am facut eu cu danielzmau trib?
 

DeletedUser

App ....de sa o iau mai usor? ....nu inteleg?
Eu chiar vreau sa stiu cine ia spart contul lui Blitza ...Este ceva rau in asta?
 

DeletedUser

Leul999 ...daca eram atat de fricos acuma dc mi-am facut eu cu danielzmau trib?


:)) ai vrut in L.O.D. prima data .. n-a mers . dupa ai incercat la M.T. n-a mers , dupa ai incercat in 3-A nu a mers !
Deja nu mai ai unde sa te duci ... si ultima faza e sa iti faci trib incercand sa scapi cumva si prin asta dar nu o sa scapi oriunde ai intra
 

DeletedUser

Man hai sa iti explic cum sta treaba :) ....
In primu rand in L.O.D. m-am bagat pentru k aveam invitatie de la ei,dar dupa ce am vazut k nu vrea nimeni sa intre din zona mea in L.O.D. am plecat ....
In al doilea rand in M.T. nu k nu m-ia mers ...nu am primit invitatie ....
In al treilea rand in 3-A am vrut sa merg de la inceput pentru k se ducea si daniel si nu eram singur in zona ...

Altceva? :)
 

DeletedUser

cavalerul messinho în data de 20.11. la ora 22:34
Ce zici de un Pna?


atunci de ce ceri PNA?

cavalerul messinho în data de 21.11. la ora 20:50
Man vezi k mai incolo voi veni in M.T. dar mai stau putin k daca vin in M.T. acuma nu mai am ce sa iau ....si ma ataca astia daca ma vad in M.T. ...mai bine mai stau aici pana se linisteste in zona aceasta si gata ...ok :D


chiar si de O.S. ti`e frica....apoi de noi?
ti`am propus sa vii in M.T....dar stiam ca vei astepta...pentru ca nu ai tupeu....
blitz92 e mai mic ca tine si a venit in M.T. fara sa ceara sprijin....inca mai rezista...si abia acuma ii vine sprijin...

sa ne uitam la schimburi de trib...

O.S. L.O.D. 20th November 2008 - 07:00:01 1,547,768
L.O.D. Nimeni 20th November 2008 - 16:00:01 1,557,763
Nimeni C~C. 20th November 2008 - 19:00:02 1,558,036
C~C. Nimeni 22nd November 2008 - 01:00:01 1,609,021
Nimeni mafia 22nd November 2008 - 13:00:02 1,630,633
mafia O.S. 22nd November 2008 - 16:00:01 1,630,942
O.S. Nimeni 22nd November 2008 - 22:00:01 1,651,148
Nimeni C~C. 23rd November 2008 - 10:00:01 1,681,682


frumos nu?
 

DeletedUser7272

App ....de sa o iau mai usor? ....nu inteleg?
Eu chiar vreau sa stiu cine ia spart contul lui Blitza ...Este ceva rau in asta?

In primul rand eu nu mi`am batut joc de numele tau..asa ca te rog frumos cand mai imi scri numele scrie-l corect..
Faza cu spargerea contului a fost rezolvata..a fost si greseala mea, dar nu ma asteptam la asa ceva din partea unui membru o.s.!
 

DeletedUser



sa ne uitam la schimburi de trib...

O.S. L.O.D. 20th November 2008 - 07:00:01 1,547,768
L.O.D. Nimeni 20th November 2008 - 16:00:01 1,557,763
Nimeni C~C. 20th November 2008 - 19:00:02 1,558,036
C~C. Nimeni 22nd November 2008 - 01:00:01 1,609,021
Nimeni mafia 22nd November 2008 - 13:00:02 1,630,633
mafia O.S. 22nd November 2008 - 16:00:01 1,630,942
O.S. Nimeni 22nd November 2008 - 22:00:01 1,651,148
Nimeni C~C. 23rd November 2008 - 10:00:01 1,681,682


frumos nu?


ca o albinuta ... din floare in floare ... saracutu nici unde nu e ca in M.T.
 

DeletedUser

Asa inca odata va contrazic :)....

"cavalerul messinho în data de 20.11. la ora 22:34
Ce zici de un Pna?"

Da ....asta am spus sa vad ce zice bumble ....

-----------------------------------------------

BumbleBee în data de 20.11. la ora 23:07
:-?

mah`...decat sa styai singur in trib...mai bine du`te la WaRooM sau hai la noi....

****...mai ** maine...k ma culc...


"Asta ati uitat sa o puneti ? ...acuma vedeti si voi cine a zis sa vin in M.T. k eu de prima oara ma duceam in 3-A ...dar daca a zis BumbleBee sa vin la voi eu de ce sa ratez ocazia?


--------------------------------------
chiar si de O.S. ti`e frica....apoi de noi?
ti`am propus sa vii in M.T....dar stiam ca vei astepta...pentru ca nu ai tupeu....
blitz92 e mai mic ca tine si a venit in M.T. fara sa ceara sprijin....inca mai rezista...si abia acuma ii vine sprijin...

.....
Gata man hai sa iti zic si eu tie ...:Tu daca ai pleca din M.T. tu nu crezi k te va ataca prieteni? ...si atuncia iti vei aminti k mi-ai zis k mie imi este frica ;)
App Blitz92 mi-a cerut mie sprijin ...si in gandu meu mi-am zis dc sa nu ii trimit sprijin pentru k imi este prieten pana la urma ....
Pay cum sa nu ii vina acuma sprijin pentru k are satele goale ...


Gata atat am avut de spus :)
 

DeletedUser

Inca ceva ....Dupa cum stiti ultimul trib in care am fost a fost 3-A si unde am si vrut sa raman ....dar dupa ce a vazut BumbleBee k am intrat in 3-A ...ia trimis repede un mesaj conducatorului spunandui:


BumbleBee astăzi la ora 00:09


Buna Seara!

Va anuntam ca pana maine noiembrie 23 ora 20:00 ii vrem pe urmatorii jucatori dati afara din 3-a...:
danielzmau
cavalerul messinho

In caz contrar ve`ti suporta consecintele...
Va reamintim ca suntem un grup de jucatori experimentati si foarte uniti.Brandu` M.T. este una creata pe multa sudoare si ore pierdute pe triburi...
Nu toleram marsavii si nesimtiri fata de noi,tratam aliatii cu maxim respect dar ne asteptam la aceasi masura de respect si din partea lor...

Multumim pentru timpul acordat!
O seara placuta!

Conducerea M.T....


Dupa ce a vazut ala ...imediat ne-a concediat ...frumos nu? :D


"Nu am nimik cu M.T. ,chiar am multi prieteni in acest trib ...nu vreau nici un act diplomatic intre tribul in care ma voi duce eu ....Chiar nu vreau sa ma lupt cu prieteni ....:)
 

DeletedUser

Va anuntam ca pana maine noiembrie 23 ora 20:00
o exprimare de conducator adevarat:))
 

DeletedUser

Va anuntam ca pana maine noiembrie 23 ora 20:00
o exprimare de conducator adevarat:))

era la 12 noapte si m`am uitat pe calculator ce data e ....si scria " november 23,2008" ...
da te rog sa ma scuzi....din urmatorul trib din care te dau afara voi scrie corect..
 

DeletedUser

urmatorul trib...nu va mai fi plin de fricosi...si nu o sa ne dea afara...o sa declare razboi M.T
 

DeletedUser

Niciun trib nu va declara razboi M.T.-ului pentru 2 "refugiati" isi pun in cap cel mai bun trib de pe lumea 5 .. si posibil si waroom si t.t. asa ca nu va faceti iluzii ..vad ca v-ati facut trib voi 2 credeti ca aveti mai multe sanse ? da de unde v-ati pus si o.s. si m.t. si celelalte triburi din acea zona in cap ;) ..asa ca bafta la marginea hartii ..
Asta e parerea mea
PS: scuze daca am scris ceva gresit ..
 

DeletedUser

Bliza zi acuma daca mai vrei sa imi fi prieten sau nu ?!
M-am saturat de atea minciuni....
 

DeletedUser

Niciun trib nu va declara razboi M.T.-ului pentru 2 "refugiati" isi pun in cap cel mai bun trib de pe lumea 5

Eu unu zic k nu suntem refugiati ....tu stii macar ce inseamna refugiat :D ?


----------------------------------

am vorbit cu cei din m.t...si le`am propus sa te aduc si pe tine la noi..
au zis ca momentan nu esti de incredere..adica nu au cum sa aiba incredere in tine pentru ca nu te cunosc..
dar au zis ca daca ma ajuti pe mine cand sunt atacat...adica cu sprijin ai garantia ca nu vei fi atacat si ca o sa ai un loc rezervat in m.t.


Hi ....acuma puteti vedea motivul de ce le-am cerut invitatie tribului M.T.

Nu dau nume la cel care a scris mesajul ...
 

DeletedUser

titone astăzi la ora 00:33
moshule ce faci?
ne legam la cap fara sa ne doara?
parca nu voiai razboi cu wanted?....acu vrei si cu wanted si cu MT?

Mesajele acestea au fost trimise de către titone mai departe.

titone astăzi la ora 00:14
nu era nevoie de un ultimatum, banuiesc despre ce e vorba si se va rezolva
BumbleBee astăzi la ora 00:09


Buna Seara!

Va anuntam ca pana maine noiembrie 23 ora 20:00 ii vrem pe urmatorii jucatori dati afara din 3-a...:
danielzmau
cavalerul messinho

In caz contrar ve`ti suporta consecintele...
Va reamintim ca suntem un grup de jucatori experimentati si foarte uniti.Brandu` M.T. este una creata pe multa sudoare si ore pierdute pe triburi...
Nu toleram marsavii si nesimtiri fata de noi,tratam aliatii cu maxim respect dar ne asteptam la aceasi masura de respect si din partea lor...

Multumim pentru timpul acordat!
O seara placuta!

Conducerea M.T....


baetii nu prea vor sa aiba probleme din cauza voastra...sau ne inselam?
 
Sus