M.T. si O.S.

DeletedUser

Man daca tu nu te bagai nu se face nici un razboi ....Si ramaneam in acel trib ....


Gata man hai k am spamat prea mult si in plus nu este aceasta tema indicata pentru a vorbi asa ceva .....

Bafta ...daca vreti sa mai vorbim deschideti o tema noua ...
 

DeletedUser3919

Asa inca odata va contrazic :)....
BumbleBee în data de 20.11. la ora 23:07
:-?

mah`...decat sa styai singur in trib...mai bine du`te la WaRooM sau hai la noi....

****...mai ** maine...k ma culc...

BumbleBee astăzi la ora 00:09

Buna Seara!

Va anuntam ca pana maine noiembrie 23 ora 20:00 ii vrem pe urmatorii jucatori dati afara din 3-a...:
danielzmau
cavalerul messinho

In caz contrar ve`ti suporta consecintele...
Va reamintim ca suntem un grup de jucatori experimentati si foarte uniti.Brandu` M.T. este una creata pe multa sudoare si ore pierdute pe triburi...
Nu toleram marsavii si nesimtiri fata de noi,tratam aliatii cu maxim respect dar ne asteptam la aceasi masura de respect si din partea lor...

Multumim pentru timpul acordat!
O seara placuta!

Jenant, de-a dreptul jenant. Exact asa au facut si O.S. cu noi cand au zis sa retrag invitatia lui romain (caci Rhadookoo ma rugase sa accept invitatiile din IMMO) si sa mai dau afara doi jucatori, ca apoi sa-i invite la ei in trib desi mie mi-au spus ca sunt refugiati.

Dupa cum am mai spus... OS si MT, aceeasi Marie dar cu alta palarie.
 

DeletedUser

Daca tu stii sa conduci un trib eu imi dau stergere cont ....cum fratele meu sa le ceri la aliati sa ne concedieze si in plus daca nu vor... ataci si aliati =)) ....oare cine mai are o minte asa de stralucita ca tine? :rolleyes: ....nu imi pot imagina .... :D
 

DeletedUser

BumbleBeeastăzi la ora 10:35


pe daniel avem boala....si daca atunci nu era refugiat acum este:)...ti`am dat raport...
v`am avertizat de la inceput...nu va bagati intre noi si O.S....vad ca ne recrutati toti dusmanii din k44 etc...
ii vom ataca in continuare fara sa tinem cont de alianta...

sunteti liberi sa ne declarati razboi...:)


pt mesajul acesta....isi vor schimba multi parerile ... ca nu suntezi zei....a fost si immo pe primul loc...a fost si o.s. pe primul loc...
 

DeletedUser

"vom ataca in continuare fara sa tinem cont de alianta" ...dar unde te crezi ma in codru...? =))curajosule
 

DeletedUser

Inca ceva :D:


Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-1.6% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: Alb-Visiniu
Sat: Spadacio (350|479) K43

Număr: 0 0 5645 0 0 1897 1121 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 5645 0 0 1897 1121 0 0 0 0 0



Fara berbeci ...incredibil :confused:... :|
 

DeletedUser

Nu bagati in seama pe cavalerul messinho ... face asa doar ca sa rupa aliante poate asa scapa si el cu satele
 

DeletedUser3919

Oare? Mie discutiile de mai sus, din privat, imi par elocvente. Nu tre sa citesti printre randuri ca sa-ti dai seama care sunt interesele MT si cum vor evolua lucrurile.
 

DeletedUser

Man dar este adevarat ...daca eu cu daniel vrem sa ne ducem intr-un trib aliat cu voi,nu trebuie sa va cerem permisiunea voastra k sa ne ducem in el ...
BumbleBee nu ar trebui sa fie intemeietor acestui trib care a facut furori pe lumea aceasta doar cu ajutorul tribului IMMO ...eu zic sa ii fie loate drepturile lui BumbleBee si lui Alb-Visiniu pentru k nu stiu sa conduca asa un trib mare ...
Cu tine nu am nimik ....te respect pentru k tu stii cum sa conduci un trib mare :) ....ganditiva bine daca le mai lasati lu acesti doi jucatori drepturi .;)....eu cred k astia doi vor duce tribul M.T. la pamant ....mai ales dupa atacurile care le-a dat Alb-Visiniu ...
Treaba voastra ...dar voi aveti de suferit din aceasta greseala .. :)
 

DeletedUser

Man dar este adevarat ...daca eu cu daniel vrem sa ne ducem intr-un trib aliat cu voi,nu trebuie sa va cerem permisiunea voastra k sa ne ducem in el ...
BumbleBee nu ar trebui sa fie intemeietor acestui trib care a facut furori pe lumea aceasta doar cu ajutorul tribului IMMO ...eu zic sa ii fie loate drepturile lui BumbleBee si lui Alb-Visiniu pentru k nu stiu sa conduca asa un trib mare ...
Cu tine nu am nimik ....te respect pentru k tu stii cum sa conduci un trib mare :) ....ganditiva bine daca le mai lasati lu acesti doi jucatori drepturi .;)....eu cred k astia doi vor duce tribul M.T. la pamant ....mai ales dupa atacurile care le-a dat Alb-Visiniu ...
Treaba voastra ...dar voi aveti de suferit din aceasta greseala .. :)

eu zic sa-ti vezi de treaba ta! ceea ce se intampla aici ne priveste .
poate ca au ei partile lor proaste, dar au multe calitati ;).

atacul ala ... e greu sa-l intelegi ... nu era pentru a rupe armata ... era pentru altceva ... dar probabil ca e prea subtil pentru unii dintre noi :)
 

DeletedUser

Eu imi vad de treaba mea man ...dar voi dc nu vi-o vedeti de a voastra?


Si despre atac ...erau mai multe atacuri date ...nu numa acel atac ;)
 

DeletedUser

Eu imi vad de treaba mea man ...dar voi dc nu vi-o vedeti de a voastra?


Si despre atac ...erau mai multe atacuri date ...nu numa acel atac ;)


noi ne-am vazut-o pe a noastra ... si anume ne-am ocupat de membrii o.s. ... in tulimele 3 saptamani minim 4-5 jucatori au pierdut peste jumate din sate .

ba mai mult baboni (1kk)--> 0
poli9(2.1kk)-->340k
kamikazeblackout(400k)-->0
noaptea(1.05kk)-->655k si inca pierde ...
FoH-klaudiu)1.06kk)-->540k si inca pierde ... ba mai mult cand a vazut ca e atacat a dat delete ... poate doar o intamplare sau poate nu :)
mystique(1kk)-->0

si alti jucatori la care au contribuit aliatii ... el muerto; burndomination;dutzache etc.

toti erau mari si tare pe aici ... au ajuns la granita ... mai mult de o serie de atacuri n-a rezistat nici unu(defapt la mistique creca ne-am chinuit vreo 2 saptamani :() !

nu va scapa nimeni ... in cazul tau considera ca ne razbunam aliatii si anume IMMO, pe care nu ati fost indeajuns de curajosi va sa-i ajutati si ati fugit !

acum observ ca toti fugiti ... si macar n-o faceti demn . Daca cereti invitatie unui membru al conducerii si sunteti refuzati nu e nevoie sa cereti la toti ! daca sunteti concediati din tribul aliat in care v-ati ascuns e logic ca nu aveti loc in menthor .

mai mult ca tot imi place respectul fata de ceilalti si mai mult decat atat respectul fata de tine insuti! ti-ai ales un trib lupta pana la capat in el, pana in momentul in care se desfiinteaza si nu mai exista nici macar cu numele!

aratati putin respect si luptati pana la capat !(nu de alta, dar e greu sa ma mut la alta granita :D si chiar mi-a placut sa ma bat cu unii dintre voi, cu toate ca sunt scarbit de altii care au ajuns sa faca triseze in loc sa joace demn).

pe scurt felicitari membrilor o.s. care stiu cei ala un razboi si care stiu sa respecte pe cei din jur(chiar daca au avut conflicte cu ei). sunt putini dar exista .

vorba unei mari personalitati (imi pare rau dar nu-mi amintesc numele) "Multa lume, putini oameni"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Se poate adauga burndomination distrus de M.T. si Waroom :) tot mare si tare :D
 

DeletedUser

Side 1: M.T.

Side 2: O.S.

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 561
Tabăra 2: 74
Diferență: 487

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 178
Tabăra 2: 17
Diferență: 161

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,503,841
Tabăra 2: 768,305
Diferență: 4,735,536

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,759,405
Tabăra 2: 177,665
Diferență: 1,581,740

image.php


161 de sate :eek: . nu m-am mai uitat pe statistici de ceva timp ...
diferenta mare ...

Side 1: M.T.

Side 2: O.S.

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,131
Tabăra 2: 497
Diferență: 1,634

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 679
Tabăra 2: 58
Diferență: 621

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 21,124,893
Tabăra 2: 5,205,199
Diferență: 15,919,694

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,973,038
Tabăra 2: 609,642
Diferență: 6,363,396

image.php
 

DeletedUser

atacul ala ... e greu sa-l intelegi ... nu era pentru a rupe armata ... era pentru altceva ... dar probabil ca e prea subtil pentru unii dintre noi :)


era pt confirmarea la triburile aliate M.T. pt o posibila intrare in ele ...sa justifice ca suntem atacati :)))
 

DeletedUser

ai vreo treaba cu OS?

ai avut si vad ca ai avut si cu alte triburi
asa ca acu faci sa devina chestia personal
si altii au avut gura mare pe aici
asa ca stai la coada ca o sa aiba grija lumea si de tine



Abia astept sa vad cine are grija de mine macar m-am ditrat pe aceasta lume ...mi-am facut multi prieteni pe aici .....
Apropo daca am gura mare imi cer mii de scuze pentru k mama ma facut sa am gura mare :D

Inca ceva pentru tine ...mai pune si niste semne de ortografie :D ...doar semnu intrebari il stii? .....Mai ales k tribul OS nu se scrie cum ai scris tu si se scrie O.S. :)
 

DeletedUser

Eu imi vad de treaba mea man ...dar voi dc nu vi-o vedeti de a voastra?


La asta mam referit la altceva ...si nu sa va laudati voi despre jucatori luati de voi :D

App eu inca sunt un IMMORTALS ...fara tribul IMMO voi nu ati fi facut nimik ....
 
Sus