M.T. si O.S.

DeletedUser

Eu imi vad de treaba mea man ...dar voi dc nu vi-o vedeti de a voastra?


La asta mam referit la altceva ...si nu sa va laudati voi despre jucatori luati de voi :D

App eu inca sunt un IMMORTALS ...fara tribul IMMO voi nu ati fi facut nimik ....

tu nu esti un immortals ... tine minte !

m.t. si immo au fost aliati de la inceput ... poate k n-am fi facut nimic sau poate nu ... oricum din cate stiu eram pe primul inainte ca cei din immo sa intre la noi :) . ideea intrarii a venit in urma bunei colaborari !
 

DeletedUser

Cum poti sa demonstrezi asta:

tu nu esti un immortals ... tine minte !


Imi poti zice si mie k eu nu prea stiu sunt incet la minte :D
 

DeletedUser

ai parasit tribul la greu ... esti un las .

ia exemplu de la sskkk, nemesys3000 si altii ...



Eu unu nu prea cred ...Rhadookoo mia zis mie pe net k sa ma duc intr-un trib unde sa nu am probleme ...mam inteles de minune cu el ....in plus eu nu am parasit IMMO asa de usor .....mi-a luat o zii de decidere ....dar m-am trezit a doua zi si am vazut atacuri de la tradatorul MirifiCu ....daca el nu parasea tribul IMMO eu ramaneam ....dar nu a fost sa fie ....In plus eu eram in mijlocul O.S. cum sunt si acuma ....nu aveam alta solutie decat sa ma duc la ei ...si pe parcurs ma-m inprietenit cu acesti oameni ..oricum eu am tinut legatura cu astia care au fost in IMMO ...
Inca ceva mie mia dat aprobare si Rhadookoo si Rookmaster k sa plec unde ii mai bine pentru mine si mia zis k o sa fuzioneze cu voi ...
 

DeletedUser

si noobs nu stia de unde tot primeste sprijin(aici se punea o virgula :D)
e una din situatii(aici se punea un punct :D)


app corecteaza-mi te rog textul



Ti l-am corectat !
Esti multumit? :D
 

DeletedUser

Daca nu iti place scrisul meu nu mai intra in convorbire cu mine ..... Bafta in continuare !


1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Te poti considera avertizat .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca aveti vreo problema rezolvati-o pe privat



1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

1.2 Membrii forumului nu au dreptul sa se dea drept moderatori sau admini. Incearcarea de a actiona ca un moderator este interzisa si duce la primirea unui avertisment.

Te poti considera avertizat .

last edit: nu am facut pe moderatorul si doar a vrut sa-i determin sa isi mute discutia pe privat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca aveti vreo problema rezolvati-o pe privat



1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

te`ai facut moderator?:)))

1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Te poti considera avertizat .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser



dragi copilasi:D...pe unde incep?
hai s`o luam incet...da?
va rog daca nu aveti rabdare nu citit ce am scris...nu va pierdeti 10 minute din viata pentru niste prostii...

@Megara:
---Nu compara O.S. cu M.T....rade lumea prea mult de tine...eu zic ca nu merita...

Megara a spus:
Oare? Mie discutiile de mai sus, din privat, imi par elocvente. Nu tre sa citesti printre randuri ca sa-ti dai seama care sunt interesele MT si cum vor evolua lucrurile.

offff na`...daca ai fi cu ~DARK~ in mijlocul nostru...cred ca ai vorbi altfel...
da ce se intampla cand O.S. dispare de tot?O sa ramai in ~dark~?...EU NU CRED!

megara a spus:
las ca am eu 88 pe mine

doar atat`?

@Cavalerul Messinho:
---Am cerut la 3-a sa te concedieze si le`am zis ca daca nu te vom ataca oricum...stii de ce?Pentru ca ne permitem si asa a "tastatura" noastra...

cavalerul messinho a spus:
Man dar este adevarat ...daca eu cu daniel vrem sa ne ducem intr-un trib aliat cu voi,nu trebuie sa va cerem permisiunea voastra k sa ne ducem in el ...
BumbleBee nu ar trebui sa fie intemeietor acestui trib care a facut furori pe lumea aceasta ...eu zic sa ii fie loate drepturile lui BumbleBee si lui Alb-Visiniu pentru k nu stiu sa conduca asa un trib mare ...
hmmm...invidie nu?ai vrea tu sa vezi cum e un trib cand ai drepturi in el...In O.S. ce functie aveai ?Femeie de servici?:rolleyes:
pentru informatia si lamurirea ta...is in conducere din luna Mai mi se pare...cand M.T. era doar 4 puncte pe harta...eu zic ca am facut destule pentru M.T....cei mai vechi in trib o sa`mi dea dreptate...am avut certuri cu unii dar nah`...e inevitabil....insa niciodata nu am tinut pe vre`un membru ura pentru ceva ce s`a intamplat in trecut...
eu zic sa termini cu prostiile...

in ceea ce priveste O.S....hmmm ...se scria O.S. pe vremuri...acuma se scrie OS...si se citeste asa cum e scris...OS.oase..:D
cum e melodia aia mistoo..
"oase,oase care tot mai dor
coaste rupte prea usor...
mai poate fi ceva`ntre noi?
sunt doar perfuzii"

@DanielZmau:
O.S.????...pe primul loc?:)))
cand mah`?...jurrr k daca e adevarat dau stergere...alexe` tii minte sa fi fost O.S. pe primul loc?...pai bai` nene`....O.S. a fost pe toate locurile din top20 in afara de locu` 1.Daca nu credeti haideti sa ne uitam:
_______________________________________________
Rang: 29.
Nume: OldSchool
Membrii: 47
Puncte: 14,945,280
Villages: 1,491 (PS: inca in scadere)
Număr mediu de puncte pe sat: 10,143
Tribe Changes: 888
Cuceriri: 10741 (+7606-3135)
Cea mai bună clasare: 2. 30th July 2008
_______________________________________________

@ alexutzu29 & alexutzu71:
alexilor...terminati mah cu prostii...cum e vorba aia inteleapta...
"sa nu dai in ca*at..ca doar o sa puta mai mult..."

imi cer scuze pentru eventualele greseli...
astea fiind zise...
o zi buna!
 

DeletedUser3919


offff na`...daca ai fi cu ~DARK~ in mijlocul nostru...cred ca ai vorbi altfel...
da ce se intampla cand O.S. dispare de tot?O sa ramai in ~dark~?...EU NU CRED!


Ba uite o sa raman si ti s-a mai spus o data asta.
Am deja 218 atacuri de la nemesys , walterland, alexutzu71 si romain si te asigur ca nu imi tremura genunchii.
Ti-am mai spus ca nu am nimic de pierdut, nici eu si nici colegii mei. Oricand putem sa ne reunim si sa o luam de la capat. Nu ne intereseaza nici numarul satelor si nici clasamentele. Tot ce ne intereseaza este sa jucam impreuna. De asta nu am acceptat si nici nu o sa acceptam nici o fuziune desi am avut propuneri destule.

Si spune-i lui romain sa nu se concentreze prea tare cand lanseaza atacurile. A fost atat de absent incat nu a vazut ca i-am subtilizat la pranz 2 sate in timp ce el imi cauta satele pe harta :D
 

DeletedUser

hmmm...invidie nu?ai vrea tu sa vezi cum e un trib cand ai drepturi in el...In O.S. ce functie aveai ?Femeie de servici?
pentru informatia si lamurirea ta...is in conducere din luna Mai mi se pare...cand M.T. era doar 4 puncte pe harta...eu zic ca am facut destule pentru M.T....cei mai vechi in trib o sa`mi dea dreptate...am avut certuri cu unii dar nah`...e inevitabil....insa niciodata nu am tinut pe vre`un membru ura pentru ceva ce s`a intamplat in trecut...
eu zic sa termini cu prostiile...


Eu nu sunt dupa drepturi in primu rand .....
Da ....pentru ca tu ai inceput cu 10 conturi si bineintels ca au inceput aia de pe langa tine sa se sperie si sa intre in trib ....apropo acuma cate conturi mai ai?
(si in plus stiu ca esti prieten cu admini ....nu trebuie sa fiu in conducere ca sa aflu tot ;) ....bravo tie ...si acuma vrei sa iti faci de cap? )
Dar nimeni nu a zis ceva de ura :D .....aia ce sa intamplat intre voi pe mine nu ma priveste :D ...
 

DeletedUser

hmmm...invidie nu?ai vrea tu sa vezi cum e un trib cand ai drepturi in el...In O.S. ce functie aveai ?Femeie de servici?
pentru informatia si lamurirea ta...is in conducere din luna Mai mi se pare...cand M.T. era doar 4 puncte pe harta...eu zic ca am facut destule pentru M.T....cei mai vechi in trib o sa`mi dea dreptate...am avut certuri cu unii dar nah`...e inevitabil....insa niciodata nu am tinut pe vre`un membru ura pentru ceva ce s`a intamplat in trecut...
eu zic sa termini cu prostiile...


Eu nu sunt dupa drepturi in primu rand .....
Da ....pentru ca tu ai inceput cu 10 conturi si bineintels ca au inceput aia de pe langa tine sa se sperie si sa intre in trib ....apropo acuma cate conturi mai ai?
(si in plus stiu ca esti prieten cu admini ....nu trebuie sa fiu in conducere ca sa aflu tot ;) ....bravo tie ...si acuma vrei sa iti faci de cap? )
Dar nimeni nu a zis ceva de ura :D .....aia ce sa intamplat intre voi pe mine nu ma priveste :D ...

in primul rand...daca vrei sa citezi pe cineva in dreapta postului este un butonas numit "CITAT"...click pe el si poti incepe sa comentezi:)...

in al doilea rand...da am intrat chiar cu 14 conturi si alea au fost farmate de cei din M.T. ca sa creasca repede...:)
si mi`am primit pedeapsa...m`au banat pe contul principal "Regele Thomas"...

asta e o tactica folosita de multe triburi de elita...vorbesc de triburi care au membrii permanenti care joaca pentru acel trib pe fiecare lume...unul care nu are chef de acea lume...intra cu multe conturi face doar mine si baga conturile in acelasi trib sau ma rog in triburile vecine....are multe avantaje...membrii de incredere farmeaza conturile respective...si se aduna si informatii din triburile vecine...:)

eu chiar nu sufar adminii...ma rog pe multi dintre ei...si recunosc ca o singura data am fost avantajat....dar pe alta lume...

si asta e ceva ce a zis LizardKing pe forum...stiu:)...am vazut ...si am vazut si partea cand ma injurati pe forumu` vostru...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
frumoase cuvinte...acolo intreceti M.T.`u..la injuraturi...
cat despre Lizard..vorbeste cu el...chiar l`m ajutat sa scape de spionii si de conturile in O.S. folosind mai multe tactici...i`am dat si diplomatia noastra sa faca ce`l duce capu`...

pana la urma urmei..."ala sa arunce prima piatra care nu a facut nimic si se crede impecabil"...
 

DeletedUser

Bine mah ...sa inchidem discutia asta inutila ...am venit aici sa imi spuneti dc nu vreti sa ma duc in 3-A ?
Va plac asa de mult satele mele incat vreti sa mi le luati :))?
 

DeletedUser

Apropo de citat ....mersi de informatie :p ..dar nu imi place ...mai bine scriu in mai multe feluri ...nici pe triburi nu ma incurc cu dinastea ;)...
Ti-am zis ca eu nu am avut nici un drept de conducere ca sa vad daca te-au injurat sau nu astia :confused:....
 

DeletedUser

hai OS...rupei tata.
O.S. rulez!!!


omule ... mai usor ... consulta harta si statisticile...

Side 1: M.T.

Side 2: O.S.

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 624
Tabăra 2: 62
Diferență: 562

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 212
Tabăra 2: 15
Diferență: 197

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,216,051
Tabăra 2: 631,660
Diferență: 5,584,391

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,102,773
Tabăra 2: 154,445
Diferență: 1,948,328

image.php




ma bucur pentru tine ca ai descoperit externul, dar ia-o mai usor !
 

DeletedUser11075

naspa statistica.
imi place sa tin cu astia mai mici.
si MT nu mia luat nimic....nu sint linga mine....da oricum sint cam slabuti:p
 

DeletedUser

naspa statistica.
imi place sa tin cu astia mai mici.
si MT nu mia luat nimic....nu sint linga mine....da oricum sint cam slabuti:p



doamneeee`....tu nu iti dai seama ce zici?
pffff...cum sa zici ca tribul cel mai tare de pe l5 ii "slabut"?

da tu te crezi tare?

tu esti tare mah`?
tu?tu care ai luat din 134 de sate 110 intern?si 14 au fost sate de 126 de pct?

ai luat doar 2 sate de la M.O.H. si vreo 8 de la C.K.....:|

esti cam slabut tu...
 

DeletedUser11075

e naspa sa fi pe locu 1 si sa fi varza.
naspa de MT
saracii nici nu stiu ca sint degeaba:)))
deci mare rege a lu peste....mai bine dati toti inceput nou pina nu ajung linga voi,ca atunci incepeti sa plingeti pe forumuri ca luati bataie:)))
hahaha
oricum sinteti degeaba
 
Sus