M.t. Vs 3-a

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15488

Concluzia..3-A la revedere..:-/
Sunteti tinta principala dupa eliminarea O.S.


daca nu ii primeati pe cei in O.S. nu cred ca se rupea alianta...dar nui nimik ...cei din nord au unde sa fuga :)....iar o.s e istorie acum


se pare ca nu v-at facut temele......cei din OS sunt inca acolo, si vor mai fi, si pana acum MT se bate tot cu ei...tot ce apare in statistici sunt cuceriri intre MT si jucatorii din OS
deci ca o concluzie: momentan nu e razboi dar nici nu ne speriem de el, stam bine cu nervii si nu ne inmoaie amenintarile
bafta all !
 

DeletedUser

se pare ca nu v-at facut temele......cei din OS sunt inca acolo, si vor mai fi, si pana acum MT se bate tot cu ei...tot ce apare in statistici sunt cuceriri intre MT si jucatorii din OS
deci ca o concluzie: momentan nu e razboi dar nici nu ne speriem de el, stam bine cu nervii si nu ne inmoaie amenintarile
bafta all !

Cam ce vrei sa spui prin acest topic,sa intelegem si noi..eu am dedus ca deocamdata M.T, ataca OS si nu are nimik cu 3-a
 

DeletedUser15488

am zis ca MT ia sate de la aceiasi jucatori de la care lua si inaite sa declare razboi 3-A
 

DeletedUser15488

Bumblebee de ce te ascunzi?
:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Omule tu crezi ce spui?:confused::eek: cum doamne sa nu conteze statisticile?? numai prin statistici se vede cine are clasa si cine nu..insa fiecare cu parerea lui!

da fiecare cu parerea lui , dar unde e clasa aia despre care zici tu ? :confused:pana acuma am vazut o victorie clara dea lor , cu toate ca sunt vecin cu ei si stau zilnic cu ochii peste gard . daca stai in afara si te uiti la statistici , da e frumos , dar da vreo 2 , 3 mesaje in tribul care pierde si aflii ce se ascunde sub statistici.

uite daca vrei sa vezi clasa M.T.-ului tine pe aproape si urmareste evolutia UFO , actual aliati M.T. :D
 

DeletedUser

da fiecare cu parerea lui , dar unde e clasa aia despre care zici tu ? :confused:pana acuma am vazut o victorie clara dea lor , cu toate ca sunt vecin cu ei si stau zilnic cu ochii peste gard . daca stai in afara si te uiti la statistici , da e frumos , dar da vreo 2 , 3 mesaje in tribul care pierde si aflii ce se ascunde sub statistici.

uite daca vrei sa vezi clasa M.T.-ului tine pe aproape si urmareste evolutia UFO , actual aliati M.T. :D

daca noi suntem asa de prosti...si lipsiti de clasa?
pai atunci cum de suntem pe locul 1?
si de ce nimeni nu ne poate invinge?

intra tu in 3-a...DHBM...si unde vrei tu`...si cere`i drept de conducator...si invinge`ne....daca poti...
 

DeletedUser2821

Stati calmi ca inca nu vad trib sa bata MT-ul ;) .
Deci nu va mai agitati ;) .
 

DeletedUser

Eu unu nu creadeam ca M.T. o sa cucereascaasa putin de la 3-A inca mai astept ofensiva sa ea si ei intro noapte 100 de sate de putut pot ei insa trebuie sa vrea

Side 1: M.T.

Side 2: 3-A

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 13,753
Tabăra 2: 11,757
Diferență: 1,996

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 46
Tabăra 2: 34
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 126,057,063
Tabăra 2: 77,235,315
Diferență: 48,821,748

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 499,823
Tabăra 2: 362,327
Diferență: 137,496

image.php
 

DeletedUser

Orice trib poate fi batut ...acum depinde ce fel de jucatori sunt in fiecare trib ...cei activi si ofensivi vor castiga intotdeauna ;salut pe toti care ma cunosc pt ca sunt mai nou pe aici si nu uitati ca jucatorii fac tribu si nu invers ;
boast.gif
 

DeletedUser

ooo... smile-ul rupător ))) adus aminte de old days pe forumul intern cînd făceam flud cîteva pagini în 2-3 minute
girlcrazy.gif
 

DeletedUser


daca noi suntem asa de prosti...si lipsiti de clasa?
pai atunci cum de suntem pe locul 1?
si de ce nimeni nu ne poate invinge?

intra tu in 3-a...DHBM...si unde vrei tu`...si cere`i drept de conducator...si invinge`ne....daca poti...

nu ti-am cerut sa ne dezvalui calitatile tale ... din tot tribul daca exista vreo 2 , 3 jucatori de clasa ... asta nu include si tribul.

ce treaba are locul unul ? crezi ca daca ai clasa e obligatoriu sa fie pe 1 , deloc , nu te crede invincibil ca nui asa , voi jucati pe multe conturi si asa distrugeti triburi , nu ca ati fii nu stiu ce super jucatori , chiar deloc si va pot demonstra prin rapoarte. incet incet se aduna lumea impotriva voastra ... inca nu e format un trib exact , dar doritori apar zilnic .
 

DeletedUser

nu ti-am cerut sa ne dezvalui calitatile tale ... din tot tribul daca exista vreo 2 , 3 jucatori de clasa ... asta nu include si tribul.

ce treaba are locul unul ? crezi ca daca ai clasa e obligatoriu sa fie pe 1 , deloc , nu te crede invincibil ca nui asa , voi jucati pe multe conturi si asa distrugeti triburi , nu ca ati fii nu stiu ce super jucatori , chiar deloc si va pot demonstra prin rapoarte. incet incet se aduna lumea impotriva voastra ... inca nu e format un trib exact , dar doritori apar zilnic .

Tu chiar le stii pe toate ...bravo men !!!
punish.gif
 

DeletedUser6637

nu ti-am cerut sa ne dezvalui calitatile tale ... din tot tribul daca exista vreo 2 , 3 jucatori de clasa ... asta nu include si tribul.

ce treaba are locul unul ? crezi ca daca ai clasa e obligatoriu sa fie pe 1 , deloc , nu te crede invincibil ca nui asa , voi jucati pe multe conturi si asa distrugeti triburi , nu ca ati fii nu stiu ce super jucatori , chiar deloc si va pot demonstra prin rapoarte. incet incet se aduna lumea impotriva voastra ... inca nu e format un trib exact , dar doritori apar zilnic .

Tu ai o problema personala din cate vad cu tribul Menthor ... daca erai asa de "tare" stateai in ~ORG~ si te bateai cu ei .....

Cat despre jucatorii de clasa din Menthor .... minim 70/120 sunt jucatori care stiu bine jocul .... , iar faptul ca Menthor a desfiintat |US|-ul fara sa piarda 1 topor arata clasa !!!
 

DeletedUser

tribul M.T e plin de jucatori buni... hahah....nu ne uitati si pe noi ca am avut un cuvant de spus la desfintarea |US| ;)
 

DeletedUser

doar stiti ca suntem alaturi de voi in orice clipa si eu chiar recunosc implicarea voastra in orice razboi
 

DeletedUser

stim...si noi suntem alaturi de voi in orice razboi...mai putin aliante...ca nu prea ne plac :>
 

DeletedUser

Dap la desfiintarea US-ului am luat clasa de la persoana care juca pe contul Rugayah. Nu stiu exact conditiile ruperii tribului ca nu eram prezent.

Cat despre razboi , haideti 3-A , nu asteptati sa vina ei peste voi . Ca odata ce incep atacurile greu va regrupati . Totul e sa nui asteptati sa va atace :
ex. mod de atac ... noaptea dupa ora 3 , topoare , cavalerie usoara si berbeci urmate si de atacuri cu nobili . Precizez atacurile cu nobili ca au putine trupe , deci daca le gasiti din timp puteti bloca cucerirea satului.

E si asta o lupta contra M.T. , cel putin asa o vad eu . :D

Ce sa fac in ORG ??? cines aia ? eu am crescut in US si iam ajutat pe multi de acolo , stii cum ii pana la urma king sinatuo a stricat treburile. totusi cinei ORG?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus