M.t. Vs 3-a

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1: M.T.

Side 2: 3-A

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 13,314
Tabăra 2: 11,417
Diferență: 1,897

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 12
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 121,773,029
Tabăra 2: 74,325,084
Diferență: 47,447,945

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 240,462
Tabăra 2: 123,198
Diferență: 117,264

image.php
 

DeletedUser

Concluzia..3-A la revedere..:-/
Sunteti tinta principala dupa eliminarea O.S.
 

DeletedUser

titone în data de 23.11. la ora 00:34
upss....eroare
tre sa ma culc :)

titone în data de 23.11. la ora 00:33
moshule ce faci?
ne legam la cap fara sa ne doara?
parca nu voiai razboi cu wanted?....acu vrei si cu wanted si cu MT?

Mesajele acestea au fost trimise de către titone mai departe.(DESTINATAR GRESIT:rolleyes::rolleyes::rolleyes:)

titone în data de 23.11. la ora 00:14
nu era nevoie de un ultimatum, banuiesc despre ce e vorba si se va rezolva

EU în data de 23.11. la ora 00:09


Buna Seara!

Va anuntam ca pana maine noiembrie 23 ora 20:00 ii vrem pe urmatorii jucatori dati afara din 3-a...:
danielzmau
cavalerul messinho

In caz contrar ve`ti suporta consecintele...
Va reamintim ca suntem un grup de jucatori experimentati si foarte uniti.Brandu` M.T. este una creata pe multa sudoare si ore pierdute pe triburi...
Nu toleram marsavii si nesimtiri fata de noi,tratam aliatii cu maxim respect dar ne asteptam la aceasi masura de respect si din partea lor...

Multumim pentru timpul acordat!
O seara placuta!

Conducerea M.T....


titone în data de 23.11. la ora 00:14
nu era nevoie de un ultimatum, banuiesc despre ce e vorba si se va rezolva
 

DeletedUser

Ce pot spune Bft M.T. de 3-a cred ca ar mai fi loc la margine pentru ei deci e bine pot reface tribul si acolo daca sunt uniti:p
 

DeletedUser

gabytzuc în data de 06.12. la ora 12:12pentru ca esti in acelasi caz ca si celalalt jucator pe care l-am abordat astazi o sa iti trimit acelasi mesaj:am vazut ca nu esti prea statornic si ai schimbat pana acum 10 triburi!**** daca e o strategie sau pur si simplu nu ai gasit inca tribul potrivit stilului tau!! eu te-am contactat pentru ca asi vrea sa te invit in trib si am nevoie de acordul tau pentru a nu te supara cu invitatia direct!!daca poti sa mai aduci cu tine si inca 2-3 jucatori si sa reveniti alaturi de jucatorii cu care odata atacati, ma refer la fosti jucatori ai triburilor os,lod,dark...majoritatea celor de incredere din aceasta zona am reusit sa ii recrutez si sa formez o zona cat de cat stabilizata...astept un raspuns din partea ta si sper sa colaboram pe o perioada nelimitata!


daca nu se poate cu armata dai cu mesaju ca poate cu miloaga merge,si mai e si locul 1 in 3-a
 

DeletedUser

nu prea isi are rost topik-ul .. deocamdata nu exista un razboi ... mai avem de mancat niste ramasite din o.s. + vreo alte 5-6 triburi ... dupa asta poate le vom acorda si lor putin mai multa atentie :D

un lucru e sigur ... nu va un razboi lung :D (si stiu de ce spun asta :))
 

DeletedUser

Concluzia..3-A la revedere..:-/
Sunteti tinta principala dupa eliminarea O.S.

eu cred ca e cam devreme pentru asa ceva...in primul rand datorita faptului ca cele 2 triburi sunt in 2 zone diferite....fa o harta sa vezi cum sta treaba ;)..cu exceptia catorva jucatori prinsi pe langa M>T> restul probabil ca nici nu ajung nobilii ;)...nu va mai dati voi cu parerea...
 

DeletedUser4991

@ rares123 intr-un cuvant : penibil !

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu cred ca e cam devreme pentru asa ceva...in primul rand datorita faptului ca cele 2 triburi sunt in 2 zone diferite....fa o harta sa vezi cum sta treaba ;)..cu exceptia catorva jucatori prinsi pe langa M>T> restul probabil ca nici nu ajung nobilii ;)...nu va mai dati voi cu parerea...

...

ai sa vezi ce va fi din 3-a peste o luna...
 

DeletedUser

acum totul se leaga.hmmmmmmmm.trebuia sa ma gandesc la asta.

cineva m-a sfatuit bine,cand mi s-a cerut o familie cu tribul 3-A.

ma miram eu sa nu aiba ei un avantaj prin acea familie
 

DeletedUser

hmmm...cum e chestia asta cu familele......un trib devin tata si alt trib mama????tare chestia...ma bucur ca nu teai isurat/maritatt cu 3-A....cei mai rai sa piarda ...iar cei mai buni sa adune
 

DeletedUser

Side 1: M.T.

Side 2: 3-A

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 13,388
Tabăra 2: 11,482
Diferență: 1,906

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 17
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 122,511,141
Tabăra 2: 74,843,459
Diferență: 47,667,682

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 295,766
Tabăra 2: 173,452
Diferență: 122,314

image.php


Devine interesant razboiul vazand ca cei din 3-A au cucerit si ei ceva sate
 

DeletedUser

poate ....


dar ceva ce voi nu stiti e ca rapoartele de spargere a trupelor curg garla ;))

acum nu mai ramane decat sa se trimita nobilii .... veti vedea peste 4-5 zile :D;)
 

DeletedUser

:) ti-ai gasit jucarie noua? stai grozav pe 5, bafta mai departe!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus