M.t. Vs 3-a

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dupa cum spune-am ...da roade.:eek:


Side 1:
Tribes: 3-A
Players:

Side 2:
Tribes: M.T.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 0
Diferență: 19

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 197,582
Tabăra 2: 0
Diferență: 197,582

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intreaba pe daniel de ce ;)

nu e un motiv de lauda

parca am avut o discutie cu Regele Thomas. Ia uite ce zicea:


Regele Thomas
Senior Member

Regele Thomas's Avatar

Adaugă data: 20.04.2008
Locaţie: ~Heaven and Hell~

Vechi #122 24.01.2009, 01:17:28 Sus Reply With Quote Quick reply to this message
Quote:
Text original madfalcon81 Vezi discuţiile
@Regele Thomas..ti-am zis odata ca eu cum apuc sa iau un sat la granita, cum dispare granita...sper sa faceti parte din triburile care nu ma dezamagesc, da ? .

PS: inca astept sa devin un "insemnat" ca sa fiu bagat in seama.

Ca sa fiu ontopic: Am fost prin mai multe lumi (5,6,7,8,9 si w28) si, cea mai buna lectie este ca aroganta atrage dusmani, ceea ce s-a intamplat si in cazul de fata. Sper sa nu faceti ca MOD de pe L7, care au condus lumea 7, la maaare distanta fata de "urmaritori", dar cand intr-adevar au dat de inamici "zdraveni", care s-a imbolnavit, care s-a lasat, care s-a plictisit..etc...


aolooo...nu compara MoD`u cu M.T....
am trecut de muuuult de stadiul MoD...

niciodata nu ne`am plans ca pierdem sate de la inactivi`...sau de la cei tinuti sub sitter...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

intreaba pe daniel de ce ;)

nu e un motiv de lauda

Mai conteaza... e momentul meu si alor mei...il meritam din plin...restul e tacere. Nu e lauda ci realitate cum spunea cineva "statisticile vorbesc". In fine, inca nu este incheiat acest capitol am reputat o victorie, nu am castigat razboiul.
 

DeletedUser

se pare ca mai aveti mult pana sa castigati.....parerea mea e ca nu veti castiga niciodata....

Side 1:
Tribes: M.T.
Players:

Side 2:
Tribes: 3-A
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 501
Tabăra 2: 251
Diferență: 250

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,943,980
Tabăra 2: 2,534,461
Diferență: 2,409,519

image.php
 

DeletedUser

sa fim seriosi...un grup de 10 -12 oameni ee in razboi cu M.T.. saracele statistici ar trebuii sa taceti voi cu statisticile pentru ca deabea de akum incepe adevaratul razboi ,de cand am adus noi membrii in k44 nu ati mai miscat deloc:D:D:D
 

DeletedUser

M.T. nu au mai luptat cu voi, ptr ca luptau cu WaRoom si cu newage!
 

DeletedUser

cla71ta :) hai sa fim seriosi ..... nu a luptat tot m.t.-ul impotriva 3-A ....... au fost doar 2 atacuri organizate de trib pe voi :) restul au fost atacuri regionale :)
 

DeletedUser

cla71ta :) hai sa fim seriosi ..... nu a luptat tot m.t.-ul impotriva 3-A ....... au fost doar 2 atacuri organizate de trib pe voi :) restul au fost atacuri regionale :)

la fel cum nici nu a luptat tot 3-a-ul impotriva MT...doar niste jucatori regionali ;):rolleyes:
 

DeletedUser

M.T. nu au mai luptat cu voi, ptr ca luptau cu WaRoom si cu newage!

au maxim 3 zile de cand au atacat pe starcraft....a trecut 1 saptamana si ceva de cand ma`u atacat pe mine...tu cu cn te certi??? te`ai ratacit pe aici?
cn sa batut cu waroom si cu newage:))) blitz??:))
 

DeletedUser

Uita-te si tu la alte statistici si ai sa vezi ca M.T. mai lupta si pe alte fronturi, nu doar cu voi!
 

DeletedUser

Ma tu nu ai inteles sa te uiti la ultimile statistici?Cand va rupea M.T. nu mai ziceati nimik, aqm ati prins grai!
 

DeletedUser

Ma tu nu ai inteles sa te uiti la ultimile statistici?Cand va rupea M.T. nu mai ziceati nimik, aqm ati prins grai!

grai am avut tot timpu...ce au luat ei???a fost de la inactivi...sa intrebi ce au luat de la mine...sau poti sa faci tu o statitstica dintodeauna eu vs. M.T....sa te convingi singur...si asta de cand eram in os poti sa o faci :) deci repet STAI JOS
ei sate au luat de la cavaler meshino ...care cand a vazut 100 de atacuri ma lasat pe mine siter...fiind langa el...lipit ..cum sal apara?? daca sprijin nu aveam cum sa trimit???
 

DeletedUser

M.T. nu au mai luptat cu voi, ptr ca luptau cu WaRoom si cu newage!

Chiar ca joci in alt film...si cum s-a luptat mt numai cu waroom si newage? se inghesuiau toti cand pe o granita cand pe alta... iar mt nu a castigat decat o batalie nicidecum razboiul, a trebuit sa-si concedieze membrii ca sa nu fac scor...oricum diferenta pe care o tot lauzi va fi recuperata rapid (pacat ca nu se va vedea in statistici, jucatorii fiind concediati) si atunci mai vorbim. Pana atunci ssshhhhhtttt, nu deranjati, se lucreaza cu cifre!
 

DeletedUser

Chiar ca joci in alt film...si cum s-a luptat mt numai cu waroom si newage? se inghesuiau toti cand pe o granita cand pe alta... iar mt nu a castigat decat o batalie nicidecum razboiul, a trebuit sa-si concedieze membrii ca sa nu fac scor...oricum diferenta pe care o tot lauzi va fi recuperata rapid (pacat ca nu se va vedea in statistici, jucatorii fiind concediati) si atunci mai vorbim. Pana atunci ssshhhhhtttt, nu deranjati, se lucreaza cu cifre!

membrii aia au dat stergere de cont desteptule`...tu ne crezi prosti`?sa concediem cei mai agresivi` jucatori pe care ii avem?
tu chiar crezi ca daca erau pe cont le luati sate in mijloc?pai asa de tari sunteti?:)))
oricum...rainn si prietenii stiu de ce au dat ei stergere u?:rolleyes:
ma mir cumde nu ne`a banat pe noi conducatori:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
ce sa se mai chinuie cu ei?
 

DeletedUser


membrii aia au dat stergere de cont desteptule`...tu ne crezi prosti`?sa concediem cei mai agresivi` jucatori pe care ii avem?
tu chiar crezi ca daca erau pe cont le luati sate in mijloc?pai asa de tari sunteti?:)))
oricum...rainn si prietenii stiu de ce au dat ei stergere u?:rolleyes:
ma mir cumde nu ne`a banat pe noi conducatori:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
ce sa se mai chinuie cu ei?

Iara te plangi ca o femeie.....Eu ti-am zis ca daca vroiam sa fac ticket sskkk era primul inchis... De fiecare data cand cineva triseaza si e inchis rainn e de vina...ai capatat o obsesie pentru mine...bag de seama:cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus