M.t. Vs. Dhbm

  • Autor subiect Regele Thomas
  • Data de început

DeletedUser11075

US dispare...nimeni nu le simte lipsa:))

DHBM vs MT...naspa razboi....pt. ca nu e un razboi clasic.
hai o pace ...ce ziceti?
 

DeletedUser

inca nu
de ce te grabesti asa ?
din cate vad eu tu vrei sa scapi de sate :eek:
 

DeletedUser11075

no bun....daca nu va fi pace e bine,vroiam sa fiu sigur ca daca ma mut spre MT sa nu inceteze razboiu.
ca e greu cu mutatu si cind imi iau si eu o tinta...pac dispare razboiu...pac-pac:p
MT....hai ca vin....pregatiti apararea...ca de atac am eu grija:p
 

DeletedUser

no bun....daca nu va fi pace e bine,vroiam sa fiu sigur ca daca ma mut spre MT sa nu inceteze razboiu.
ca e greu cu mutatu si cind imi iau si eu o tinta...pac dispare razboiu...pac-pac:p
MT....hai ca vin....pregatiti apararea...ca de atac am eu grija:p

mai pac pac mai ai frati ?:confused:
 

DeletedUser

ce aparare iti tre tie mah ovas...mai studiaza statistica si zine daca vrei sa te ajutam sa o descifrezi ca din cate vad esti aerian total...:D
 

DeletedUser

Va rog continuati discutiile legate strict de razboi. Nu este nevoie sa recurgeti la aluzii personale.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 

DeletedUser

de ce oare dispare US :rolleyes::D

pace ??? nu se poate ...

o fost candva aliata cu M.T. , contra dhbm .
de ce pace cand se pot recruta jucatori de acolo ? :)) va ciocniti in curand cu oameni de teapa voastra (ma refer strict la modul de joc)

apropo , care din M.T. joaca si pe contul conducatorului din New union?
 

DeletedUser

o fost candva aliata cu M.T. , contra dhbm .
de ce pace cand se pot recruta jucatori de acolo ? :)) va ciocniti in curand cu oameni de teapa voastra (ma refer strict la modul de joc)

apropo , care din M.T. joaca si pe contul conducatorului din New union?

eu...si care ar fi problema?
tu dai din cioc` ca pierzi sate...

nimeni nu te baga in seama asa ca du`te si apara`ti satele alea..

ON TOPIK

Side 1: M.T.

Side 2: DHBM

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 602
Tabăra 2: 683
Diferență: 81

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 8
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,996,350
Tabăra 2: 5,234,532
Diferență: 761,818

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102,811
Tabăra 2: 81,610
Diferență: 21,201

image.php


 

DeletedUser

tu esti cu 2 conturi ... :confused: si atunci de unde atata tupeu sa te lauzi cu M.T.-ul in lupta contra dhbm? :eek: abia daca participati si voi in razboiul asta.

ce ai tu cu satele mele? stau bine , se lupta singure cu 8 myrmidoane , fara frica indiferent de rezultat . :cool:
 

DeletedUser

tu esti cu 2 conturi ... :confused: si atunci de unde atata tupeu sa te lauzi cu M.T.-ul in lupta contra dhbm? :eek: abia daca participati si voi in razboiul asta.

ce ai tu cu satele mele? stau bine , se lupta singure cu 8 myrmidoane , fara frica indiferent de rezultat . :cool:

:)))

aia 8 care defapt is defapt 3 si unul care nu e myrmidon..:)

care is alea 2 conturi?:p
 

DeletedUser

per total ceva ce era obisnuit:
Side 1: M.T.

Side 2: DHBM

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 13,753
Tabăra 2: 22,289
Diferență: 8,536

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 559
Tabăra 2: 364
Diferență: 195

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 126,057,063
Tabăra 2: 138,793,063
Diferență: 12,736,000

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,420,615
Tabăra 2: 3,657,998
Diferență: 1,762,617

image.php
 

DeletedUser


:)))

aia 8 care defapt is defapt 3 si unul care nu e myrmidon..:)

care is alea 2 conturi?:p

modor , Ozn , emperor , thostelistul, electrick, modrique astias numai la care am rapoarte ... daca in M.T. astia sunt 3 nu ma surprinde , 1 la 2 conturi.
buna strategie.
 

DeletedUser

pune-ma si pe mine, unul din conturile lui alexutzu29


tu nu crezi ca s-au facut verificari
au mai avut si altii problema asta
 

DeletedUser2821

Stai ca nu inteleg si care e problema ?

Daca oameni din M.T. au mai mult timp si isi permit sa tina si 20 de conturi e ok...
Dar e o problema daca nu au mai multe retele de net sau mai multe ipuri ca sa fie pt fiecare cont cate un ip nu stiu daca ii ajuta incat nu au voie sa atace concomitent deci inainte sa faci afirmati mai gandeste.
 

DeletedUser

modor , Ozn , emperor , thostelistul, electrick, modrique astias numai la care am rapoarte ... daca in M.T. astia sunt 3 nu ma surprinde , 1 la 2 conturi.
buna strategie.
Eu intru de cateva zile pe forumu asta si am observat ca unii chiar ** numa aberatii ...toti cei care se oftica pt faptu ca nu au forta necesara sa faca ceva serios pe triburi ar fi bine sa taca ...macar atat sa faca daca altceva nu pot ;
take_example.gif
 

DeletedUser

Eu intru de cateva zile pe forumu asta si am observat ca unii chiar ** numa aberatii ...toti cei care se oftica pt faptu ca nu au forta necesara sa faca ceva serios pe triburi ar fi bine sa taca ...macar atat sa faca daca altceva nu pot ;
take_example.gif

Uite aici o demonstartie de forta! Si razboiul nostru abia are 2 luni.

Side 1: MoH

Side 2: DHBM

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,408
Tabăra 2: 22,306
Diferență: 20,898

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 666
Tabăra 2: 246
Diferență: 420

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 12,815,869
Tabăra 2: 138,836,319
Diferență: 126,020,450

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,586,418
Tabăra 2: 2,329,208
Diferență: 4,257,210

image.php
 

DeletedUser

666 de inobilari dar in total 420 de sate
:D
mai au pana la acel moment fatidic
:))
 

DeletedUser

Eu intru de cateva zile pe forumu asta si am observat ca unii chiar ** numa aberatii ...toti cei care se oftica pt faptu ca nu au forta necesara sa faca ceva serios pe triburi ar fi bine sa taca ...macar atat sa faca daca altceva nu pot ;
take_example.gif

bine ca ai tu forta ! de ce nu ati avut forta sa rupeti alianta la inceput ? cand era si tribul EO in zona? ati recrutat atunci intr-o veselie , dar aia nu se zice.

Pt michelle2007 , nu am treaba ca ei ataca si de pe 5 conturi , dar sa nu se laude ca ei is nu stiu ce jucatori si defapt ei au conturi prin alte triburi cu care rup aliante , declara razboi si se lauda prin statistici ca au ... (ce era aia ) clasa.
 
Sus