M.T. vs newage

DeletedUser4920

thomass lasai ca fac posturi intreband...sau zicand stiu eu ca nu e ala ...gen aikon ... :rolleyes:
 

DeletedUser

Stiti ce este ciudat la topicul asta...ca niste triburi asa mari ca voi le este frica de niste razboaie...lasati ca veti primi cate un mic ajutor de "sus" :D....pacat ca newage nu are parte de asemenea ajutor ;)
 

DeletedUser2821

Iara aparu-i ma ?
Frateee ce ma ofticati voi ca postati aiurea ;) .
Bine ma ne e noua frica de nu stiu ce razboi .
Bucuros ?
Dute ba si vezi-ti de treaba .
 

DeletedUser

Ma bucur ca se face reclama garatuita, dar eu unul nu vad rostul topicului acesta din moment ce intre cele doua triburi nu este razboi si cred ca asta pot confirma si cei din MT.
Cei care se grabesc sa traga concluzii sau se grabesc sa deschida topicuri aiurea , ar face bine pe viitor sa studieze mai bine si mai amanuntit statisticile daca nu se pot abtine sa se bage in treburile altora.
Respect tuturor celor care merita
 

DeletedUser

thomass lasai ca fac posturi intreband...sau zicand stiu eu ca nu e ala ...gen aikon ... :rolleyes:


Nu spamam tu spamezi pt ca iti dai cu pararea daca sau nu trebuie inchis topicu ... si vezi ca nu ai haz cumetre. oricum cu tine nu am ce **..

@regele thomas

Eu nu m-am referit la numele tau din joc pe l5 ci cu ce nume ai jucat pe alte lumi...
frumoasa adresare aikon ASTA ?;) ntz ntz ...
 

DeletedUser

Nu spamam tu spamezi pt ca iti dai cu pararea daca sau nu trebuie inchis topicu ... si vezi ca nu ai haz cumetre. oricum cu tine nu am ce **..

@regele thomas

Eu nu m-am referit la numele tau din joc pe l5 ci cu ce nume ai jucat pe alte lumi...
frumoasa adresare aikon ASTA ?;) ntz ntz ...

am jucat pe lumea 3 si pe lumea 4...tot cu "regele thomas"...
si pe lumea 3 am facut putin exagerare de multi-accounturi`:D
 

DeletedUser

un raspuns calumea nu ca @ setzel care cauta sa fie bagat in seama :|
app setzel te-am felicitat pt davidd?:D
p.s. @thomas exista pana la urma razboiu intre new age si m.t.?
 

DeletedUser

un raspuns calumea nu ca @ setzel care cauta sa fie bagat in seama :|
app setzel te-am felicitat pt davidd?:D
p.s. @thomas exista pana la urma razboiu intre new age si m.t.?

pai` i`am trecut cu rosu`...sa`i putem deosebi...dar nu am facut nimic oficial...

daca se ingroasa gluma`...atunci da...
 

DeletedUser

cristina cea rea... e prima oara cand te vad postand sau cand vorbesc cu tine ... dar tin sa-ti spun ca apreciez sinceritatea ta :). alte triburi la astfel de statistici ar fi luat toate topik-urile de pe forum la rand si ar fi pus statistici :).


ai caracterizat foarte bine conflictul, care defapt exista intre cativa jucatori ai menthoe din sud, care sunt transmisi din sitter in sitter , dar nu au destule trupe pentru a putea fi aparati.
 

DeletedUser

si ce parere ai Alex de situatia asta ??? eu cred ca e foc si para in M.T. :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

si ce parere ai Alex de situatia asta ??? eu cred ca e foc si para in M.T. :rolleyes::rolleyes:



asa crezi tu :).

e o situatie destul de jenanta intradevar, insa nu e chiar asa cum iti imaginezi. lucrurile se vor schimba in timp, dar deocamdata avem alte prioritati :)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: newage
Players:

Side 2:
Tribes: M.T.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 58
Tabăra 2: 179
Diferență: 121

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 5
Diferență: 8

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 430,585
Tabăra 2: 1,733,531
Diferență: 1,302,946

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 132,161
Tabăra 2: 49,125
Diferență: 83,036

image.php
 

DeletedUser

revenirea pe locul 1 ;) prieteni stiu de ce ... :rolleyes:


hehe ... n-ai ghicit :).

mai incearca :).

crezi k nu am zeci de mesaje zilnice de recrutare ? daca vroiam locul 1 il aveam la 1 minut dupa ce l-am pierdut. pentru menthor acum este imp[ortanta consolidarea . au ramas cateva pete rosu deshis intre noi si trebuiesc scoase. am spus destul :).

nu te mai obosi ca nu iti voi mai raspunde, cel putin atata timp cat voi vorbi cu o persoana-fantoma ca tine.
 

DeletedUser

interesanta treaba ... deocamdata se mentine o granita mica intre cele doua , sa vedem ce se mai mentine cand ajunge new age langa M.T.

pana acum M.T.-ul si-a tot mutat granitele in functie de nevoi , sai vedem cum actioneaza cand vine cineva spre ei .

Topicul nu ar trebui inchis decat temporar (cel mult o luna ) .
 

DeletedUser

interesanta treaba ... deocamdata se mentine o granita mica intre cele doua , sa vedem ce se mai mentine cand ajunge new age langa M.T.

pana acum M.T.-ul si-a tot mutat granitele in functie de nevoi , sai vedem cum actioneaza cand vine cineva spre ei .

Topicul nu ar trebui inchis decat temporar (cel mult o luna ) .

eheee ... lume noua.

ce-ti mai fac satele ?
aaaa.. sau nu le mai ai :confused: ?
 

DeletedUser11275

Pentru cei ce nu sunt in interiorul acestor doua triburi, as dori sa nu se mai aduca precizari si alt fel de chestii, deoarece nu cred ca mt sau newage s-au bagat in treburile altor triburi
Referitor la statistici si faptul ca mt sau newage au pierdut nu stiu cate sate luate asa cu japca sau in regim de urgenta sa-i zicem, nu este vina mt-ului sau a newage-ului ca jucatorii se lasa de joc
Trebuie sa intelegem ca in acest moment lumea 5 traverseaza o prima mare perioada de tranzitie in care jucatorii se separa in doua tabere..adik cei ce joaca constant si cei ce au jucat pana acum f bine dar timpul nu le mai permite sa joace, astfel apar conturile mamut, cedate in sitter de colo colo
Prey4doom stie f bine ca si el a patit chestia asta, cand a avut sitter intr-o perioada foarte dificila pentru zona k73-ului si 63-ului, de asemenea si cristina rea stie foarte bine ce inseamna sa mentii niste jucatori morti deasupra prapastiei, fiecare trib joaca dupa posibilitati si dupa cum si-a format jucatorii
Sa zicem ca razboiul in adevaratul sens al cuvantului de-abia acum incepe sa se arate la orizont...iar pt cei ce priviti ori mt-ul ori newage-ul cu anumite "sentimente" va transmit ca cel mai bine ar fi sa lasati lucrurile si timpul sa rezolve totul..ca pana la urma statistica finala conteaza
bafta
 

DeletedUser

frumoase cuvinte despre inobilarile interne king ... mai facut sa imi dea o lacrima ... dar apoi tu stii foarte bine cum merge treaba cu siteri si inobilari interne sau conturi mamut :)) si luam spusele tale ca pe un adevar de netagaduit ...;)
 
Sus