M.T. vs newage

DeletedUser

Nu vrea sa mai fiu acuzat de of topic asa ca putem alaliza aici conflictul M.T. contra newage ...
Sincer la inceput am crezult ca M.T. a pierdut doar cateva sate izolate dar se pare ca nu e asa, a pierdut 1 milion de puncte in fata celor de la newage, puncte cu care poate ar fi fost pe locul 1 :rolleyes: (pe care cred ca il si merita) ... insa marele trib se pare ca se cam impiedica, de vazut insa daca si aliati traditionali E~W se vor implica ???:rolleyes: au granita destul de mare cu newage ... pana una alta va lasa sa studiati statisticile in asteptarea SPAM-ului ...aaaa ... parerilor obiective vroiam sa spun :p:):)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: M.T.
Players:

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,748
Tabăra 2: 1,282
Diferență: 1,466

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 114
Diferență: 97

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 26,233,151
Tabăra 2: 11,484,978
Diferență: 14,748,173

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 163,834
Tabăra 2: 1,225,784
Diferență: 1,061,950

image.php
 

DeletedUser

deja devii obositor`...(ar fi frumos` sa`mi dai un PM cu numele tau din joc`..poate aflu ca esti vre`un "[color]ovas[/color]" sau un "cavalerul messinho")

Rang Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 WaRooM 105.197.242 212.694.829 173 1.229.450 19890 10.694
2 M.T. 104.360.163 170.081.318 127 1.339.223 16482 10.319

1.in curand revenim pe locul 1...asta daca WaRooM nu mai recruteaza top 40....
2.nu te`am rugat sa deschizi topicul asta`..din moment ce nu vorbesti in numele nostru sau a celor din newage`...ar fine sa te abtii...
3.de te grabesti?ai rabdare...

pe viitor lasa`ne pe noi sa moderam topicu` asta`...si sa venim cu statistici...si explicatii...
 

DeletedUser

Nenea asta vorbeste singur!Se da mare cunoscator aqm!Parca aici e OTV, si el e Diaconescu!
 

DeletedUser16001

daca mt nu isi aduna aliatii impotriva noastra cu greu ne vor putea invinge.a.. satele care au fost luate de mt in mare parte sunt de la un jucator care a renuntat acum 2 luni la joc,care trece din sitter in sitter


si topicul nu isi are rostul atata timp cat nu exista un razboi intre mt si newage,exista doar mici rafuieli
 

DeletedUser

daca mt nu isi aduna aliatii impotriva noastra cu greu ne vor putea invinge.a.. satele care au fost luate de mt in mare parte sunt de la un jucator care a renuntat acum 2 luni la joc,care trece din sitter in sitter


si topicul nu isi are rostul atata timp cat nu exista un razboi intre mt si newage,exista doar mici rafuieli



pai lasa ca o sa vezi tu`..:)
 

DeletedUser16001

sa vad eu ce?
ca va adunati aliatii?asta e posibil
se pare ca tu nu ai inteles ce am zis eu.voi nu aveti o granita prea mare cu noi.e destul de greu sa ne atacati
si am intervenit nu pt ca newage-ul ar avea nevoie de purtator de cuvant...noi nu ne laudam pe extern cu cuceririle noastre,nu ne sta in caracter asta,dar NU imi place sa vorbeasca despre tribul meu unul din exterior
asa ca dark age,daca avem nevoie de cineva care sa ne reprezinte te vom contacta.intre timp....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Da ce te doare asa de tare pe tine cu ce nick joaca el ?
Eu joc cu michelle ia sa vad ce imi faci :) ?
 

DeletedUser

M.T. vs newage ? nu prea vad ce treaba are acest razboi cu nick-urile cu care jucati :D
 

DeletedUser

Da ce te doare asa de tare pe tine cu ce nick joaca el ?
Eu joc cu michelle ia sa vad ce imi faci :) ?

Nu te umfla in pene...:))
p.s eu stiu cine e regele thomas ;)) sac sac
si pentru sexy sadik colega mea de pe l9 pai postu a fost deschis de cineva care nu are leg cu nici unu dintre cele 2 triburi plus ca vad ca nu prea ar fii cine stie ce razboiu ;):D
 

DeletedUser4920

Daca nici acum nu stiti ca BumbleBee e regele thomass de ce mai postati pe extern pe l5..? ca sa faceti posturi ?


Nu conteaza ca mt e sau nu pe locu 1 sau ca newage se bate sau nu cu tribul de pe locu 1 daca vreuna din parti facea acest topic intelegeam dar sa vina un no name sa dea iar din gura mi se pare demn de inchis topic-ul.
 

DeletedUser

Daca nici acum nu stiti ca BumbleBee e regele thomass de ce mai postati pe extern pe l5..? ca sa faceti posturi ?


Nu conteaza ca mt e sau nu pe locu 1 sau ca newage se bate sau nu cu tribul de pe locu 1 daca vreuna din parti facea acest topic intelegeam dar sa vina un no name sa dea iar din gura mi se pare demn de inchis topic-ul.

ti-a cerut cineva parerea ? daca sau nu sa fie inchis topicu ... ?? cine e regele tomas in realitate pe joc :) si eu stiu ! si nu e bumblebee
 

DeletedUser4920

ti-a cerut cineva parerea ? daca sau nu sa fie inchis topicu ... ?? cine e regele tomas in realitate pe joc :) si eu stiu ! si nu e bumblebee




Bine dute si invelesteti hope-ul cu staniol , cine te-a rugat sa spamezi topicu asta ?
 

DeletedUser

diferenta intre satele cucerite aproape 100 ... mici rafueli zici tu cristina ? :))) asa sa fie atunci :rolleyes: ma intreb daca de la mici rafueli de cate 100 de sate sa ajunge la razboi ? :| care o sa fie statisticile :p ... app regele thomas e bumble ??? :O
 

DeletedUser16001

sunt mici rafuieli..intre cativa membrii doar
noi avem ceva de impartit cu cei care au cautat protectie in mt,nimic altceva
vreo 2-3 de la noi se bat cu 2-3 de la ei
 

DeletedUser

diferenta intre satele cucerite aproape 100 ... mici rafueli zici tu cristina ? :))) asa sa fie atunci :rolleyes: ma intreb daca de la mici rafueli de cate 100 de sate sa ajunge la razboi ? :| care o sa fie statisticile :p ... app regele thomas e bumble ??? :O

uita`te la numele satelor lui Bumblebee...ultimele 100...:p:rolleyes:

doamneee ...
 
Sus