M.T. vs newage

DeletedUser

Nu am raspuns, pentru ca nu cred ca te priveste dark-age. problemele noastre sunt problemele noastre, si nu am iesit sa ne spalam rufele in public.....daca sunt probleme le rezolvam intre noi... ;)
 

DeletedUser

mai intai dark-age spune ce nume ai in joc ..... si apoi iti vom acorda dreptul sa comentezi
 

DeletedUser

ciocoflendar has left the ally 2009-02-01 01:27:48
H@k uk has left the ally 2009-02-01 01:27:48
rares123 has left the ally 2009-02-01 01:27:48
__________________
http://ro5.twplus.org/file/ally/1504/changes/

cum se zice ... au inceput sa fuga sobolani de pe corabia care se scufunda ...
-ce conteaza numele meu in joc dreaqula ?!? daca ai ceva de zis spune ?? nu te rusina de poza unei fete :))
 

DeletedUser11679

ciocoflendar has left the ally 2009-02-01 01:27:48
H@k uk has left the ally 2009-02-01 01:27:48
rares123 has left the ally 2009-02-01 01:27:48
__________________
http://ro5.twplus.org/file/ally/1504/changes/

cum se zice ... au inceput sa fuga sobolani de pe corabia care se scufunda ...
-ce conteaza numele meu in joc dreaqula ?!? daca ai ceva de zis spune ?? nu te rusina de poza unei fete :))

tu cred ca ai niste probleme serioase........
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: M.T.
Players:

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 172
Tabăra 2: 84
Diferență: 88

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 26
Diferență: 25

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,641,847
Tabăra 2: 733,161
Diferență: 908,686

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,337
Tabăra 2: 258,585
Diferență: 249,248

image.php
 

DeletedUser

se pare ca nu sunt singurul cu probleme ... mai bine ai trimite sprijin pe granita cu newage decat sa pierzi timpul pe forum :rolleyes:
 

DeletedUser

Iadul13

:cool::cool: o sa va fie usor cu MT,au obiceiu conducatorii sa dea ca mancare soldatii la triburile aliate numai sa nu se strice alianta dintre triburi,deci bafta
 

DeletedUser

se pare ca sa dat de gol si motivul disputei dintre M.T. si E~W ... HIHIHI Iadule dute la tradati in dragoste :))
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: M.T.
Players:

Side 2:
Tribes: newage
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 150
Tabăra 2: 88
Diferență: 62

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 13
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,484,488
Tabăra 2: 734,535
Diferență: 749,953

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 104,911
Diferență: 104,911

image.php
 

DeletedUser

:cool::cool: o sa va fie usor cu MT,au obiceiu conducatorii sa dea ca mancare soldatii la triburile aliate numai sa nu se strice alianta dintre triburi,deci bafta

hehe ... cam jalnic iadule... mi-am schimbat parerea despre tine....

nu e frumos ceea ce faci... si nu e frumos sa acuzi nefondat ! ai avut sprijinul tribului pana in ultimul moment.. daca este rgeu sa ceri niste scuze pentru niste injuraturi atunci esti irecuperabil.
 

DeletedUser

tu cred ca ai niste probleme serioase........

eu cred ca tu ai probleme serioase...de fapt tot MT are probleme din clipa in care a inceput sa recruteze jucatori de calibrul tau,am tot respectul ptr newage,chiar daca nu fac parte din trib pot sa spun ca in acest trib se pune pret pe onoare (cel putin in mare parte) cea ce nu prea am vazut in MT ,
iar in privinta lui iadul 13 ,il cunosc si chiar daca este o fire mai impulsiva inclin sai dau lui dreptate ,mai ales ca are o calitate care lipseste la multi jucatori de pe triburi.ro......va las sa va ganditi voi care este aceea calitate
 

DeletedUser11679

eu cred ca tu ai probleme serioase...de fapt tot MT are probleme din clipa in care a inceput sa recruteze jucatori de calibrul tau,am tot respectul ptr newage,chiar daca nu fac parte din trib pot sa spun ca in acest trib se pune pret pe onoare (cel putin in mare parte) cea ce nu prea am vazut in MT ,
iar in privinta lui iadul 13 ,il cunosc si chiar daca este o fire mai impulsiva inclin sai dau lui dreptate ,mai ales ca are o calitate care lipseste la multi jucatori de pe triburi.ro......va las sa va ganditi voi care este aceea calitate

shhhh......nu ma enerva si aici! te-am bagat eu in seama???
de ce te bagi ca musca in lapte???

PS: Be happy o sa ma retrag:))...multa bafta oriunde, in RL, dar nu pe triburile, ca as minti daca as zice asta;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11679

iar in privinta lui iadul 13 ,il cunosc si chiar daca este o fire mai impulsiva inclin sai dau lui dreptate ,mai ales ca are o calitate care lipseste la multi jucatori de pe triburi.ro......va las sa va ganditi voi care este aceea calitate

dap, e un jucator foarte bun.....din pacate s-a ajuns la asta....si in ce fel......
 

DeletedUser

o fi jucator bun, dar n-a fost om... menthor doreste in principal oameni cu respect de sine si pentru ceilalti si care sa fie cu picioarele pe pamant!

si nu mai vorbi tu de onoare, ca nu stii ce-nseamna frate ;)
 

DeletedUser

cine ma cunoaste stie la ce ma refer ,cat despre tine realo8 nici nu ma obosesc sati raspund
iar in razboiul sau "nerazboiul" dintre newage si MT....newage conduce pe toata linia incepand de la sate cucerite pana la fair play,de la inceputul acestui topic nu am vazut decat cat de tare si fitos este MT,iar in contradictie newage nu a aratat decat modestie si cumpatare in exprimare din partea conducatorilor sai.
asa ca prieteni din MT daca vreti sa fiti perceputi ca niste oameni ..incepeti prin a fi mai modesti.nu neaga nimeni faptele ,locul pe care il ocupati in prezent sau razboaiele pe care le-ati dus,dar tin sa va anunt ca totul e trecator.in mintea jucatorilor veti ramane doar o amintire la un moment dat acum depinde de voi daca va fi una placuta sau nu.de ce oare cum cineva isi pune parerea franc despre tribul vostru ,si contravine perceptiei voastre...devine automat NOOB sau doamne fereste mai rau...
oare de ce este perceput negativ MT pe lumea 5?dativa raspunsul singuri si incercati sa schimbati asta.
cu respect un observator desinteresat...........
 
Sus