M.T. vs newage

DeletedUser

ce e ala sarcasm ??? eu sincer nu stiu poate ma ajuti tu? daca tot ai de zis ceva spune si NUME; asta desigur daca ai sange in ...stii tu ... sau ramane cu un anume trib si un anume jucator si fugi dupa fusta mamei sa te ascunzi !?
 

DeletedUser

sa nu te mai prind pe forum ... mergi la lego si la masinutze, ce imi plac mie "jucatori astia de mare caracter" la o simpla intrebare nu sunt in stare sa raspunda ... niste papa-lapte
 

DeletedUser

daca voi numiti jucatori situati la 40 de ore, jucatori aflati in nucleul menthor, atunci nu am ce sa va mai cer.

si pe langa newage mai puneti si aliatii care va ajuta ;)

am incheiat... nu are rost sa ma mai cert cu voi

3-A (adica eu spre exemplu) avea trupe de trimis suport de la 70 de ore distanta ;)... cand am luat primul sat in zona MT am folosit 2 sate de "inchiriat"...deci asta nu e o scuza ;)
 

DeletedUser

azahtoth- spune matale cu ce te-am ofensat eu ??? faci niste afirmatii pe forum pe care nu esti in stare apoi sa ti le duci mai departe ... de dai lovit si cu corasonu ranit dar eu cred ca defapt ai izmenele ude ...
 

DeletedUser

Pici abtine-te
2 un asemenea limbaj nu se cuvine unui membru waroom

poate ne spui tu setzel ce se cuvine unui membru waroom ?? dreptate, onoare ....?
daca citesti pe la paginea 14 amicul azahtoth facea referire la "un anume trib" si ne e in stare saracul sa ne spuna despre ce e ** ... eu cred ca nu ajunge la toata tastatura ... si apoi scandalul unde sa il facem daca nu pe extern ? ce rost au PM-urile daca nu le vede tot poporul ? si apoi nu asta e rostul forumului extern de a provoca ?:rolleyes:

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
Accesul pe acest forum nu este un drept, ci un privilegiu.Echipa de moderatori isi rezerva dreptul de a face ceea ce considera ei mai bine pentru buna functionare a acestui forum.
Accesul pe acest forum nu este un drept, ci un privilegiu.Echipa de moderatori isi rezerva dreptul de a face ceea ce considera ei mai bine pentru buna functionare a acestui forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

poate ne spui tu setzel ce se cuvine unui membru waroom ?? dreptate, onoare ....?
daca citesti pe la paginea 14 amicul azahtoth facea referire la "un anume trib" si ne e in stare saracul sa ne spuna despre ce e ** ... eu cred ca nu ajunge la toata tastatura ... si apoi scandalul unde sa il facem daca nu pe extern ? ce rost au PM-urile daca nu le vede tot poporul ? si apoi nu asta e rostul forumului extern de a provoca ?:rolleyes:


Un membru waroom vorbeste cu altii membri indiferent de culoarea care o au pe harta cu respect si civilizat este un joc in care iau parte si altii oameni nimeni nu este obligat sa citeasca injuriile altui jucator de aceea eu prefer si sustin ideea cu cine injura in mesajele private sa fie banat si pe forum la fel.


Trebuie sa vorbim civilizat ca acest forum este facut pentru discutii nu pentru injurii
 

DeletedUser

?????????????????????????????
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ai dat cu batul in balta cataline... biologia e una botanica e alta.

nu am negat niciodata valoarea newage, insa statisticile nu arata adevarata vloare a celor 2 triburi.

1. menthor mai are cateva razboaie.
2. stii foarte bine ca sunt 5-6 jucatori izolati intre voi + multe alte sate izolate printre jucatorii vostrii !

ptr madfalcon sau cu ii zice care a venit cu 3-a ... e o mare diferenta intre a avea un razboi la 460 de ore distanta si intre a avea un razboi la 60 de ore disnta + razboi cu 3/4 din granita
 

DeletedUser

Referitor la disputa colegului meu azahtoth cu sadonix, i-as atreage acestuia din urma atentia ca el a fost ptimul care l-a jignit pe colegul meu , si daca are calitatile pe care se straduieste sa ni le arate, dar care cred eu ca lipsesc, poate are si taria de caracter sa isi ceara scuze si apoi sa isi vada de satele lui, indiferent unde or fi alea......
cu tot respectul....... cuvenit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asta cu supravietuirea ramane de vazut. in schimb ma bucur ca ti-ai dat seama in sfarsit ce esti tu.
 

DeletedUser

eu zic ca e mai bine sa incheiem aceasta disputa acum. nu este nici locul si nici momentul potrivit pentru asa ceva. daca mai ai ceva de spus te rog sa fii on-topic.
 

DeletedUser

Lipseste si omul o zo, doua si cand vine vede numai jigniri. S-a lasat cu niste vacante si tema o voi inchide pana maine la 12:00. poate asa o sa va calmati si nu mai continuati sa jigniti.
 
Sus