M.T. vs NW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Hai acum sa nu fim rautaciosi..nu se compara NW ul de acum cu cel de acum o luna..au crescut mult in joc si coordonare...macar unii de la ei, cam 20 sunt care se mai pricep..
 

DeletedUser

oricum in N~W se fuzioneaza acus...nu stiu...nu cred ca mai putem rezista....cred ca acus va dispare N~W


Apropo am auzit ca mai multii din N~W sau dus la MT...de ce?
 

DeletedUser

Rang Porecla Puncte Sate
1 M.T. 7,66 Mio. 764
2 N~W 3,95 Mio. 439

no coment
 

DeletedUser

vreau sa precizez ca scopul acestui topic nu a fost ca sa facem de ras pe cineva..am prezentat doar niste aspecte ale unei batalii..din moment ce mai mult noi am postat unii am putea spune ca am aranjat incat sa cadem intr o lumina favorabila..

lupta a incetat momentan cu ocazia sarbatorilor si nu se stie cum va evolua pe viitor..

inca odata daca am fost rautaciosi ne cerem scuze, am prezentat niste date din joc nu cu intentia de a jigni pe cineva..

NW a fost si poate va fi si pe viitor un adversar redutabil care a crescut mult in valoare fata de cum era la inceputul razboiului...
 

DeletedUser

NW este cel mai tare adversar pe care l-am avut pana akm, ei au reusit sa se organizeze de cateva ori foarte bine si au reusit sa si cuceresca ceva.

Eu ii respect pe cei din NW si ii felicit si vreu sa imi cer scuze in numele meu si in numeme tribului M.T. dak ei considera ca i-am jignit cu ceva din ce e postat aici, si promit k nu vor mai aparea post-uri care sa li se para suspecte.

Sarbatori fericite tuturor celor implicati in razboi!
 

DeletedUser

de Craciun fii mai bun... intradevar au fost lupte intense... primul trib care ne-a creat probleme si care mi-au creat personal multe pagube si , dar asa e jocul frumos !
 

DeletedUser

asta e mai degraba pentru topicul cu atacuri si defensive amuzante..

Agresor: embrionu
Sat:


Apãrãtor: mercenar
Sat: 0,63 (413|560) K54

Numãr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12
 

DeletedUser2602

eu zic ca aia a fost redistribuire de nobili
trebuia sa ii omoare
asta e unul din avantajele la sistemul cu taleri
la sistemul cu resurse stocate in academie nu prea iti vine sa ii mai omori sau nu ii faci decat atunci cand ai nevoie de ei
 

DeletedUser

nu prea cred..desi e adevarat ce spui..

Rog un moderator sa inchida acest topic..NW va disparea curand..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus