~M~ vs ~L.L~

  • Autor subiect DeletedUser29419
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29419

se pare ca razboiul de pe partea asta de lume are sanse sa se incheie. L.L va veni in tribul M impreuna cu academia si cu asta cel putin deocamdata ostilitatile se incheie. Ambele conduceri speram sa tina cat mai mult colaborarea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

beiuga ai putea sa ne dai mai multe date despre acest razboi care s-a terminat, niste statistici poate.
 

DeletedUser29419

John, statistici poate face oricine pe ore, zile, saptamani si luni sau dintotdeuna. Povestea a inceput demult cu Romans si s-a mentinut si cand ei au fost in G.A.W si cand au fost ca trib Alone si acum ca L.L. Tracia a avut razboi alaturi de noi contra lor o perioada. S a fost un trib care a intrat in tribul nostru M avand razboi si ei contra Romans.
Razboiul a fost oarecum echilibrat. Am avut o perioada cand am scazut in statistici atunci cand Agnuluc, vydy, si alti cativa exact de pe granita au parasit contul si am pierdut calupuri de zeci de sate si ei avand perioade mai nefaste. Ultimele 2 saptamani ne-au gasit pe val, am primit propunerea de la ei am stabilit conditiile impreuna si s-a decis ca ei sa vina la noi in marea majoritate, Floryan si alti doi primind conducere. Sper sa tina ideea asta si eu si Floryan incercand sa facem impreuna cu oamenii nostri o familie mai mare. Ei au trecut prin experienta asemanatoare cu GAW dar nu au reusit. Ei au propus asta tocmai dusmanilor lor ceea ce ne onoreaza. Apropos de respect pe lumea 6, tind sa cred ca initial baza ideii e tocmai repectul ce ni-l purtam reciproc chiar daca am fost dusmani.
 

DeletedUser

Defapt nu a fost nevoie de o schimbare mare de diplomatie . In general a ramas la fel inafara de noul razboi cu G.A.W . Cei din ~L.l~ sunt foarte prietenosi , activi si corecti . Ne bucuram ca au venit la noi .
Obs. : Datorita fuziunii am urcat de pe locul 10-14 pe unde eram la locul 6 . E o crestere buna si se poate creste si mai mult.
"Istoricul" tribului e prea recent pentru a se vedea diferenta, dar se poate vedea cat de multi membri au venit membri multi in peroda 2-14 decembrie (2009 desigur).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus