Ma santajeaza un jucator va rog frumos cititi!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

un jucator pe nume [player]GeorgeCatali[/player] ma santajeaza sa ii las sitter si daca nu ii las imi ia satele. Deja mi-a luat un sat , dar acum vorbeste urat si ma ameninta ca imi ia si celelalte sate .. ce sa fac ?? eu nu sunt prima pe care o santajeaza a mai fost si un coleg din tribul meu santajat de el
Uitati ce am vorbit cu el :

GeorgeCatali în data de 24.08. la ora 18:24
=)))). sprijin n'ai cui sa ceri... 75% din jucatorii de mai jos sunt farmati de mn... asa k esti solo

Smiha14 în data de 24.08. la ora 18:23
ha ha ha mai vedem noi cine nu o sa mai aiba sate

GeorgeCatali în data de 24.08. la ora 18:22
ok. maine dimineata no sa mai ai un sat :))

Smiha14 în data de 24.08. la ora 18:20
petru ca imi ceri sitter inseamna ca ai vreun interes ..ai vrea cumva sa afli ceva despre tribul meu ? nu o sa iti las sitter

GeorgeCatali în data de 24.08. la ora 18:17
ai 2min sa alegi


GeorgeCatali astăzi la ora 11:01
relax ca ti`l iau si pe celalalt .
esti baiat tu nu dai sitter. tradezi tribu... nu ? ce trib ba vacare k aia au zburat dupa continentu asta




Smiha14 astăzi la ora 10:58
esti chiar ..

GeorgeCatali astăzi la ora 10:49
mars in gm de copil coclit.

Smiha14 astăzi la ora 09:44
mi-ai luat satul . m-am chinuit o gramada sa am si eu 3 sate ..niciodata nu am avut mai mult de 3 sate si tu mi l-ai luat si pe ala principal :(

GeorgeCatali în data de 24.08. la ora 20:51
ce sa reclami ma ? =))) succes la reclamat k`ti iau satu.

Smiha14 în data de 24.08. la ora 19:25
pentru ca m-ai santajat ca sa iti las sitter o sa te reclam la admini .

GeorgeCatali astăzi la ora 11:01
relax ca ti`l iau si pe celalalt .
esti baiat tu nu dai sitter. tradezi tribu... nu ? ce trib ba vacare k aia au zburat dupa continentu asta



Va rog ajutati-ma ca mi-a luat satul principal si mai am doar doua sate dar unu din ele are adeziunea la 55 ....si oricum eu cred ca in prvinta lui [player]GeorgeCatali[/player] ar trebui sa face Adminii ceva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca nu punem la socoteala limbajului celui ce innobileaza, situatia este destul de amuzanta. :D
 

DeletedUser6558

un jucator pe nume [player]GeorgeCatali[/player] ma santajeaza sa ii las sitter si daca nu ii las imi ia satele.


Va rog ajutati-ma ca mi-a luat satul principal si mai am doar doua sate dar unu din ele are adeziunea la 55 ....si oricum eu cred ca in prvinta lui [player]GeorgeCatali[/player] ar trebui sa face Adminii ceva

E bine daca mai ai doua sate, fii convins ca nu ti le va lua si pe alea, in afara de cazul in care e cam prost - ceea ce pare sa fie. In rest, nu vei gasi nici un fel de ajutor pe aici. Nu cred ca contravine regulilor jocului sa isi bata joc cineva de tine, nici sa te "santajeze", daca dai o raita pe aici o sa iti dai seama. Triburile e un fel de canibalism in evul mediu. Cauta-ti un trib mai bun. Construieste aparare mai buna. Daca vrei sa ataci, fa topoare mai multe decit cai, sunt mai ieftine, si cind esti departe de internet fii atent sa nu lasi armata sa stea in sate, trimite-o sa atace un sat la multe ore distanta, cam atitea ore cite crezi ca va dura pina ce te vei intoarce la triburi. Si mai ales, nu raspunde la provocari, inseala-ti vecinii, nu ii lasa sa banuiasca ce fel de jucator esti. Asta e esential.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35820

in seara asta mi-am facut si eu cont pe forumul extern si,daca pot ajuta cu sfaturi de ce sa n-o fac :D ?

am studiat putin situatia:

1.tu ai 1800 puncte din 2 sate
2.el are 117.981 din 20 sate

deci sansele de a reusi ceva pe langa el sunt cam mici :(...

cum a spus si carrhae,gaseste un trib mai puternic,si eu cred ca ar fi bine sa faci pe amandoua satele armata de aparare (lancieri,luptatori cu spada si arcasi) si pentru a creste mai repede farmeaza satele de pe langa tine ! Cand vei ajunge la nobil ia satele de langa tine si incearca sa formezi un zid,ia satele de langa tine si fa-le aparare,altceva nu ai ce sa faci,daca nu vrei,mai supara-l putin,si lasa-l sa-ti mai ia un sat si da inceput nou :)...este alegerea ta.
 

DeletedUser4833

dai sitter
si nu va mai putea sa te innobileze
lasa-i sitter pana consideri ca ti se umple magaziile
daca cumva ai trupe
si cand revi pe cont nu le mai ai..depune un ticket


e maximum,ce poti scoate


cel care te ataca cu siguranta este un jucator slab
 

DeletedUser7916

sau poti sa iti faci numai defensiva de acum , sa iti ridici zidurile maxim si sa il lasi sa te atace avand in vedere ca are moralul la genunchiul broastei :))
 

DeletedUser

Smiha14 daca tot e genul ticalos fa si tu o ticalosie , trece-l la impartirea legaturii de internet :D
 

DeletedUser

Nu este de competenta adminilor sa faca ceva....este un jucator care joaca la intimidare dar nu face nimic impotriva regulamentului.
 

DeletedUser

Smiha14 daca tot e genul ticalos fa si tu o ticalosie , trece-l la impartirea legaturii de internet :D
Din cate stiu, chestia trebuie sa fie reciproca.
Inchipuie-ti cum ar fi daca si-ar trece toti atacatorii la conexiune comuna.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus