Macel pe L4...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

TRX are o singura academie... e greu sa numeri pana la 1??? Ia zi: uuuuuu-nu, UNU!

Ai uitat cand aveati 2 sau 3 academii..nu mai stiu exact daca 3..dar 2 aveati sigur..ia vezi poti sa numeri??..treeeeeeeeiiii..nu va mai agitati ca un pepsi ca nu va merge..va aduceti oamenii sa tipe pe aici pe forum ca sa vada lumea cat de mari si tari sunteti..din toate posturile voastre nu am vazut unul care sa fie decent si care sa respecte dusmanu..dar ce sa mai..ca pe oriunde vezi asa..e mai usor sa arunci cu vorbe aiurea decat sa poti sa vorbesti ca un om normal
 

DeletedUser

din toate posturile voastre nu am vazut unul care sa fie decent si care sa respecte dusmanu..dar ce sa mai..ca pe oriunde vezi asa..e mai usor sa arunci cu vorbe aiurea decat sa poti sa vorbesti ca un om normal

deschide ochii mai bine si uita-te la posturile unui membru nova (sghe). noi am ** cat se poate de normal pana sa veniti voi cu amenintari etc.

PS: va rog din tot sufletul, familia STFU, intai uitati-va la voi si vedeti cum sunteti si apoi spuneti de altii.
 

DeletedUser

deschide ochii mai bine si uita-te la posturile unui membru nova (sghe). noi am ** cat se poate de normal pana sa veniti voi cu amenintari etc.

PS: va rog din tot sufletul, familia DTFU, intai uitati-va la voi si vedeti cum sunteti si apoi spuneti de altii.

din posturile lui si din posturile mele vezi vreo legatura??..eu nu pot sa-i zic lui sa taca sau sa nu stiu ce..fiecare are dreptul la opinia lui..dar eu nu inteleg de ce de la 2-3 oameni incepeti sa-i faceti pe toti in toate felurile..limitati-va si voi la ei si gata..
 

DeletedUser

eu nu am zis nimic de posturile tale. am zis sa te uiti mai bine la posturile celor din stfu ca ai zis ca numai noi facem taraboi. voi amenintati ca faceti si dregeti. asta se va vedea la sfarsit. pana atunci va rog cu asa ceva mai usor. pana acum statisticile arata ca stfu nu prea face fata nimanui.
 

DeletedUser

eu nu am zis nimic de posturile tale. am zis sa te uiti mai bine la posturile celor din stfu ca ai zis ca numai noi facem taraboi. voi amenintati ca faceti si dregeti. asta se va vedea la sfarsit. pana atunci va rog cu asa ceva mai usor. pana acum statisticile arata ca stfu nu prea face fata nimanui.

crede-ma ca nici mie nu-mi plac posturile lui..incearca sa apere pe altcineva.."familia" aia e o chestie de joc..nu stiu exact ce se intampla la ~BW~ de pierd atatea sate..dar cum spuneai si tu..e vorba de statistici aici si va felicit pentru asta..dar in loc sa ne "injuram" pe aici..ca daca nu ar fi admini..ar iesi multe prostii din gura unora..hai sa ne respectam..daca el o sa continue cu asemenea posturi..va dau dreptate la replica care o dati..ca vorba ta..statistica vorbeste..eu nu incerc sa il apar pe el acum..incerc sa apar tribul de care apartin ca sunt oameni minunati acolo cu care poti discuta orice,oricand..
 

DeletedUser13059

**** dc cei din "marele trib" TRX face pe desteptii din moment ce ei nu pot castiga un razboi prin lupta dreapta ....
 

DeletedUser13059

crede-ma ca nici mie nu-mi plac posturile lui..incearca sa apere pe altcineva.."familia" aia e o chestie de joc..nu stiu exact ce se intampla la ~BW~ de pierd atatea sate..dar cum spuneai si tu..e vorba de statistici aici si va felicit pentru asta..dar in loc sa ne "injuram" pe aici..ca daca nu ar fi admini..ar iesi multe prostii din gura unora..hai sa ne respectam..daca el o sa continue cu asemenea posturi..va dau dreptate la replica care o dati..ca vorba ta..statistica vorbeste..eu nu incerc sa il apar pe el acum..incerc sa apar tribul de care apartin ca sunt oameni minunati acolo cu care poti discuta orice,oricand..

ce sa se intample in afara sa le blocheze cei mai tari oameni si sa ii atace pe cei fara aparaere si singuri contra ditamai tribul de hoti si farsori ...
 

DeletedUser

**** dc cei din "marele trib" TRX face pe desteptii din moment ce ei nu pot castiga un razboi prin lupta dreapta ....

face pe desteptii???...dute si invata cum se scrie corect din punct de vedere gramatical si atunci poate reusesti sa postezi si tu ceva corect pe forum!

oricum daca vrei pile ia legatura cu sani...ca ai vazut ce pile frumoase ne-a facut;)
 

DeletedUser

nenea raul.... vorba lui spartanu, invata gramatica limbii romane si dupa aceea posteaza aici. si te-as mai ruga sa mai inveti sa te comporti civilizat.

scuze pentru offtopic.
 

DeletedUser8835

tocilarilor=)))


...si eu cu offtopicu..prea scortoasa lumea pe aici:)
 

DeletedUser8835

dap..exact ca tine:)..numai ca eu nu fac double-post:))..inca odata, scz de off:)
 

DeletedUser

Urmatorul dintre voi care se mai lanseaza in discutii despre sanctiuni sau in atacuri la persoana, pleaca in vacanta.
Ultimul avertisment!
 

DeletedUser

Poate una din taberele participante ne informeaza si pe noi care e situatia, mai nou? Ceva povestiri de pe front, domnilor?
 

DeletedUser

Side 1: =GTC= TRX
Side 2: ~BW~
Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 332
Tabăra 2: 67
Diferență: 265

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,372,551
Tabăra 2: 716,707
Diferență: 2,655,844

image.php


Cam asa sta treaba. Suficient de mult cat sa se simta. Si e doar inceputul avand in vedere ca GTC a inceput doar de 2 saptamani sa atace BW-ul.
 

DeletedUser

Da asa e ... se vede clar in statistici cum sta treaba... efectiv BW da sate moca ...:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus