MAGIC Team

  • Autor subiect Xmas Bringer
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

intru putin pe off:cineva se ofera pentru speed de la 9?

Ma scuzati:)
PS: PM!..poate il gasesc pe sisu:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu. E o simpla coincidenta de nume. MaGic! de pe L17 nu cred ca va mai reveni sub acest nume pe o alta lume.
 

DeletedUser

TRIB SEPARATIST Anti cocalari-manelisti*-analfabeti


*Manelistii nu reprezinta acele persoane care asculta muzica reprezentativa in acest moment tarii noastre,maneaua, ci acele persoane care dispun de o mentalitate oripilanta cu privire la principii precum ONOAREA, RESPECTUL, BUNUL-SIMT.A nu se face confuzii.

O, Doamne...
Sper ca nu vorbesti serios.
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
dacă vorbeşte serios, nu o să aibă cu cine juca. o să fie el cel 1% care se încadrează în descriere.
 

DeletedUser

Eu ma refeream la altceva - la definitia pe care a dat-o manelistilor :)) Cum adica? Asulti manele si nu esti manelist :))
Dar daca nu ai onoare => esti manelist :)
 

sf petru

Amin !
Scor reacție
1
e subtil omu',face diferenţa între manelist şi manelar... cel puţin aşa percep eu :-?
 

DeletedUser16039

Ce treaba au manelele aici ?! Adica daca asculti manele inseamna ca nu stii sa joci triburile?!
Si de unde definitiile alea despre manelisti, cocalari ... etc? :eek:

Fereasca Sfantu` !
 

DeletedUser

E vreuna?

A...si...

"muzica reprezentativa in acest moment tarii noastre,maneaua" - pentru asta ar trebui scalpat, jupuit de viu, dat la caini, apoi spanzurat, ciuruit si ars pe rug, apoi taiat felii si vandut la traficantii de carne vie.
 

DeletedUser

Asculti manele, asculti un mesaj.Asculti mesajul, esti cocalar.Esti cocalar, ai caracter infect.Ai caracter infect, nu ai ce cauta pe triburi..Vedeti cum se leaga?

*Cine stie ce este maneaua de fapt, si cum a aparut/cand, cine a cantat-o, ar putea spune ca este o muzica reprezentativa, bine, nu chiar a unei tari:)Oricum, era muzica frumoasa, acum sunt focare de infectie...:D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus