MAGIC Team

  • Autor subiect Xmas Bringer
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ai bagat manelistii si cocalarii ca nuca in perete.Daca esti newby sau noob inseamna ca automat esti si cocalar sau manelist?Iti sugerez dexul, vei vedea ca nu scrie nimic despre asta la definitia cuvantului.
Incerci sa dovedesti ca nu esti cocalar si manelist dar dovedesti contrariul.
Aici pe forum, pentru a nu face dublu post exista un buton relativ mare pe care il cheama edit. Eu zic ca ar trebui sa te documentezi.


Nu am zis niciunde ca a fi newbie inseamna a fi cocalar sau manelist.
Din raspunsul tau deprind faptul ca incerci sa pari mai elevat decat e cazul si faci post-hunt si tu...vad ca e un fel de hobby pe aici...

Topicul se numeste : Triburi si membri
Daca nu vrei sa intri in acest trib nu are rost sa incerci sa pari intelectual pentru ca din pacate nu iti iese...nu am nevoie sa consult dexul pt nimic, in schimb tu ar trebui sa consulti un psiholog pentru ca pari destul de frustrat...

Numai bine !!!
 

DeletedUser30746

cu cocalarii nici mie nu imi pac.. da ce aveti cu astea de asculta manele.. sau tu esti ala care asculta muzica clasica la petreceri ca marean vanghele? si eu nu stiu? fiecare asculta ce i place
 

DeletedUser

nu va mai certati atata,ca la un chef, la bautura ,dansati pe manele de rupe-ti
 

DeletedUser

Voi oare atat de ignoranti sunteti incat nu sunteti capabili sa cititi un topic?

Ia fuguta la primul meu post si cititi-l pana la capat CU ATENTIE si veti vedea ca nu am nimic cu cei care asculta manele ci cu cei care au un caracter manelist si o mentalitate manelista....e diferenta mare...
 

DeletedUser18865

Cred ca ai inteles gresit, vezi tu, eu chiar imi doresc sa intru in tribul tau.
Nu am zis niciunde ca a fi newbie inseamna a fi cocalar sau manelist
Daca asa sta treaba nu prea imi pot da seama ce legatura au manelistii si cocalarii cu a nu sti sa joace triburile.
Din raspunsul tau deprind faptul ca incerci sa pari mai elevat decat e cazul si faci post-hunt si tu...vad ca e un fel de hobby pe aici...
deprinde=1. Refl. și tranz. A (se) obișnui, a (se) învăța. ♦ Refl. A se familiariza cu cineva. 2. Tranz. A-și însuși cunoștințe (temeinice) într-un domeniu prin învățătură sau prin practică organizată, sistematică.
Numai bine !!!
Cele 3 semne ale exclamarii banuiesc ca simbolizeaza frustrarea.
*Manelistii nu reprezinta acele persoane care asculta muzica reprezentativa in acest moment tarii noastre,maneaua, ci acele persoane care dispun de o mentalitate oripilanta cu privire la principii precum ONOAREA, RESPECTUL, BUNUL-SIMT.A nu se face confuzii.
Si prostul de mine care toata viata lui s-a luat dupa dex :(...acum numai pot realiza ce viata anaboda am avut.
manelist, -ă, maneliști, -iste s. m., s. f., adj. 1. (peior.) (cântăreț / cântăreață) care interpretează cântece de valoarea artistică îndoielnică, cu texte adesea vulgare sau obscene. 2. (cântăreț / cântăreață) care interpretează cântece de petrece sau de dragoste cu melodii tărăgănate, specifice popoarelor orientale.


prostu-n targ sa incepi sa comentezi lucruri fara sens....Romanul e nascut filozof....si mai mult decat atat nu e destul de prost pana nu e si falos...
Doar adevarul supara pe om.

Vad ca te crezi tare expert pe triburile(dar cum zicea si Napoleon:"Prostul are un mare avantaj fata de omul destept:este intotdeauna multumit de el insusi").Deabia astept sa vad cum joci.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Esti obsedat prietene....cauta-ti o prietena sau o gonflabila ceva, decat sa fii asa intepat pe forumuri.
Cauta-ti si alte ocupatii pentru ca nu peste mult timp ai sa incepi sa vorbesti singur pe strada, asta daca stii pe unde e strada...din cate imi dau seama calculatorul este cel mai bun prieten al tau...

Altfel interventiile tale stupide nu si-au fi avut rostul, chiar deloc...
 

DeletedUser

Daca vroiai sa intri in acest trib nu te-ai fi gasit ca prostu-n targ sa incepi sa comentezi lucruri fara sens....pur si simplu spuneai frumos ca vrei in trib si gata....dar Nu....Romanul e nascut filozof....si mai mult decat atat nu e destul de prost pana nu e si falos...
 

DeletedUser

Ca sa-i fac pe plac lui Xmas:Ora foarte buna, directie pe placul meu, voi intra eu+6-7 jucatori experimentati.Asta daca se primeste...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

evident....vreau doar numele celor cu care intri sa stiu cui dau invitatie..

P.S : De ce "ca sa-mi faci pe plac mie"..?...doar intrebam...
 

DeletedUser

Xmas ce mult vorbesti :)) vezi ca faci dublu post si poate iti iei vacanta :)))

on: succes cu tribul >:D<
 

DeletedUser

Nu am vrut sa filozofez prea mult...desi le am..dar nu pe extern:D Numele cred ca le dau cand intru eu, vom intra la aceeasi ora,presupun, daca nu au prietenii treaba...Asta daca ne mai primesti:mad:
 

DeletedUser

Xmas ce mult vorbesti :)) vezi ca faci dublu post si poate iti iei vacanta :)))

on: succes cu tribul >:D<



mai bine dublu post decat post-hunt ca tine....duci lipsa de posturi sau de ce te afli-n treaba peste tot?...vezi-ti de tribul tau de miorlauri..



Sadece tu ce ai patit?...cum adica "daca ne mai primesti"...?....

Ti-am spus clar ca sunteti bineveniti, nu ma intereseaza ce experienta ai/aveti, pentru ca asta se demonstreaza in joc si nu aici pe forum...

Si inca ceva, daca nu te superi.....de ce nu vrei sa dai numele celorlalti...?...doar sa nu te superi...:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))) ce agresiv esti :)) sper ca esti si in joc tot asa :)) altfel o sa ma plictisesc cu pisicile mele :(
 

DeletedUser

eu nu "sper", "promit", "voi fi", "voi deveni"....

In joc se arata adevarata valoare a fiecaruia si haide sa o demonstram acolo si nu aici...
 

DeletedUser

Iti spun doar ca sunt de pe l20..colegi cu mine..ma rog..fosti, dar prieteni..Daca ma crezi, habar nu am de ce nu le dau numele, dar ma retine ceva:D..daca nu te superi:)
 

DeletedUser

ok...va asteptam...sa speram ca nimerim pe acelasi K....

Vezi poate mai reusesti sa vorbesti cu cativa sa vina....
Ma zbat si eu zilele astea sa vad ce si cum...poate mai aduc vreo 10-15...
La inceput nu are rost sa umplem tribul....Maxim 50 jucatori....si pe parcurs mai invitam daca situatia pe continent o cere...

Numai bine..

P.S:Nu ma supar..:)))))
 

DeletedUser

Deja am facut 3 prototipuri de poze pt profil...sper ca o sa va placa...mai fac vreo 2 si ma decid poimaine care o pun...:D
 

DeletedUser

doar pe messenger...plagiatorii stau la panda in orice colt...id meu este : dinamo_4ever15...intra si iti arat...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus