MAGIC Team

  • Autor subiect Xmas Bringer
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Nu vrea nimeni ape linistite, asta daca ai fi aflat ce fel de triburi erau AR3S sau DIABLO, iar daca cer ONOARE, RESPECT, BUN-SIMT SAU FAIR-PLAY e prea mult pentru mintea unui gibon ?

Daca da atunci sa plece toti gibonii la "o ceafa de porc" si sa ne lase pe noi sa ne facem treaba...ok?

Dragul meu, numai respect si bun simt nu exprimi tu pe aici. Am rugamintea sa iti revizuiesti atitudinea, multumesc.

Ca idee, arunca un ochi pe regulament forum, pentru a evita eventuale sanctiuni.
 

DeletedUser

Dragul meu, numai respect si bun simt nu exprimi tu pe aici. Am rugamintea sa iti revizuiesti atitudinea, multumesc.

Ca idee, arunca un ochi pe regulament forum, pentru a evita eventuale sanctiuni.


Am fost provocat sa vorbesc asa de joyman2(Ganditorul de la Hamangia) si de Darta-Parta....
Nu as fi reactionat asa daca nu s-ar fi alfat in treaba fara nici un motiv...
Pur si simplu s-au gandit si ei sa mai faca rost de niste posturi si nu stiau unde...eu am picat la tanc...
Colcaie lumea de astfel de persoane si sincer mi-e sila...
Da am sa-mi revizuiesc atitudinea dar fata de cineva care chiar merita asta...dar nici intr-un caz fata de bagatorii de seama de pe aici.
 

DeletedUser18865

Am fost provocat sa vorbesc asa de joyman2(Ganditorul de la Hamangia)
Tin sa te anunt 2 chestii:
1. Citatul pe care l-a dat Lord Adex a fost dinainte ca eu sa fi zis ceva.
2. Locul acesta se numeste triburi si membri, si (din cate stiu) nu sunt off-topic daca vorbesc despre tribul (a carui tema este) sau liderul acestuia.
Din momentul in care tu ai deschis aceasta tema, ai deschis un subiect de conversatie despre tribul tau.

Pur si simplu s-au gandit si ei sa mai faca rost de niste posturi si nu stiau unde...eu am picat la tanc...
Iti vine sa crezi ca tu ai fost fericitul castigator al "off-topicului"?Ma intreb de ce numai tu si nu si altii?
Nu as fi reactionat asa daca nu s-ar fi alfat(si vorbesti de analfabeti) in treaba fara nici un motiv
Nu ar trebui sa reactionezi asa indiferent de motiv.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Omule ia o pauza....pe bune....devii sacaitor si mi-e teama ca am sa te bag undeva....pe bune


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18865

Omule ia o pauza....pe bune....devii sacaitor si mi-e teama ca am sa te bag undeva....pe bune

Vad ca foarte usor recurgi la injurii cand vezi ca nu ai (si nu ti se da) dreptate.Un lider de trib trebuie sa fie diplomat in nici un caz nu foloseste un limbaj nepotrivit.

Omule ia o pauza....pe bune....devii sacaitor
Este bine de mine ca nu sunt singurul (daca intelegi ce vreau sa zic).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cel destept cedeaza de fiecare data,poate intelege-ti ce vreau sa zic
 

DeletedUser18865

Cel destept cedeaza de fiecare data,poate intelege-ti ce vreau sa zic

Nu am zis niciodata ca sunt destept, as putea spune ca sunt chiar pe la limita dintre destept si batut in cap(doar un batut-in-cap ar ma vizita tema asta).
Eu ii urez succes cu tribul lui, sa isi implineasca toate visele.
Inca odata succes :p .
 

DeletedUser

joyman2 a spus:
Nu am zis niciodata ca sunt destept, as putea spune ca sunt chiar pe la limita dintre destept si batut in cap(doar un batut-in-cap ar ma vizita tema asta).
Eu ii urez succes cu tribul lui, sa isi implineasca toate visele.
Inca odata succes

Respect joyman2
 

DeletedUser

Ai bagat manelistii si cocalarii ca nuca in perete.Daca esti newby sau noob inseamna ca automat esti si cocalar sau manelist?Iti sugerez dexul, vei vedea ca nu scrie nimic despre asta la definitia cuvantului.
Incerci sa dovedesti ca nu esti cocalar si manelist dar dovedesti contrariul.
Aici pe forum, pentru a nu face dublu post exista un buton relativ mare pe care il cheama edit. Eu zic ca ar trebui sa te documentezi.

Bine zis :cool:
 

DeletedUser18865

Nu cred ca s-a laudat cineva,doar si-au exprimat opinia.
Ai intr-adevar dreptate, priceperea se vede in joc si nu aici.
 

DeletedUser

Unii trag concluzii pripite intr-un mod arogant, se formeaza bisericute intre playeri si se barfeste depre prieceperea unora si capacitatea unui trib de a rezista pe l23...Prefer sa fim noi cei modesti si sa-i lasam pe altii sa vorbeasca despre cat de buni vor fi, as prefera sa fim noi cei care tac si fac:) Generalizez, nu este un mesaj destinat unui singur jucator:). Multumesc, mi-am spus si eu opinia.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus