Mai exista onoare/respect in acest joc?

Mai exista onoare/respect in acest joc?


  • Total votanți
    41
  • Sondaj închis .

DeletedUser

In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Intrebarea saptamanii: Mai exista onoare/respect in acest joc?​


V-aş ruga să scrieţi şi să motivaţi alegerea facută.
 

DeletedUser33089

Nu mai exista onoare si respect pe lumea asta deoarece exista multa lume care nu simtul de fair play ale jocului.se stie doar sa se umileasca intre ei si sa rada de greselile altora.
 

DeletedUser29025

nu am votat nimic din e mai sus....
daca vrei respect trebuie sa areti si tu respect , nu poti astepta ca tu sa fii respectat si tu sa vorbesti cu altii la misto sau sa jignesti tot la a 2 replica ...
oricum pe aici e plin de copii atomici care abia stiu sa scrie corect ....
multi joaca doar sa se distreseze si pt ei distractia inseamna sa isi bata joc de altii mai putin dezghetati la minte :)

ce fair-play vrei crestule in razboaie ?
nu exista asa ceva ;)
poti sa te astepti din partea inamicilor doar sa nu jigneasca, sa vorbeasca putin mai civilizat , in rest nu ai ce sa te astepti sa faca :)
nu e interzis sa tradeze , sa plece din trib in trib, sa sprijine dusmanul ...bla bla bla , daca nu ar fi astea jocul ar fi cam monoton dupa parerea mea :D

eu respect pe cineva pana ma jigneste fara sa aibe motive, de acolo nu se mai poate astepta la respect din partea mea .
 

DeletedUser32308

La inceput de lume exista respect cat de cat dar pe parcurs sa stins acel respect, lipsa de fair play numai exista demult.

p.s.
Celui ce s-a revoltat peste masura ai este dat sa numai aiba putere decat pentru dezamagire.

Autor:Emil Cioran
 

DeletedUser

eu cred ca pollu asta a fost facut de 4 ori pana acum...vrem ceva mai interesant...:|
 

DeletedUser17395

Stranger avea onoare, a zis ca nu da pna de sarbatori si sa tinut de cuvant =)
 

DeletedUser33089

lasa ca e buna si intrebarea asta:) si asa se vede cati accepta sa aiba onoare si respect pe joc :D
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Dica Sorin, ai dreptate, nu este un poll original. Ma gandesc la unele intrebari interesante pentru voi si vedem. Daca aveti idei, le astept pe pm.
 

DeletedUser33089

uite aici un exemplu :p
exista prietenii secrete in triburile dusmane?=)) sau pacte de neatacare intre jucatorii inamici ?:p
 

DeletedUser36122

ceva mai aiurea nu gaseai??logic ca exista...fara ele nu mai e jocu frumos...;)
 

DeletedUser32269

Onoare si respect ..cum se face pna tribului tnt, acordat de Marele trib Diablo care se lauda ca este cel mai tare trib de pe triburile .ro si nu e in stare sa se lupte cu toata harta ,,off dragilor am sa va rog sa nu va mai laudatzi ,,de asha zisa ONOARE SI RESPECT

UNde-i tribu mir .ca nici ei nu stiu ce ii vor astepta si pe ei ...........TREZIREA MIRRRR

PACAT dezamagit de atitudinea conduceri diablo ,sa fie oare momente de slabiciune, pacat acum incepe distractzie .

P>S VIP- ARATATI ADEVARATA TARIE DE CARACTER ....Sunt cu picioarele pe pamant;)
 

DeletedUser33089

"VIP- ARATATI ADEVARATA TARIE DE CARACTER ....Sunt cu picioarele pe pamant"
Faptul ca tu te-ai mutat din TNT in VIP inseamna ca ai o tarie de caracter cum spui tu mai sus..
dar faptul ca schimbi triburile asa cum poate sa se spuna?:rolleyes:
ai fost la un moment dat in razboi cu B.S.:D apoi ai intrat inapoi in TNT si acum in VIP corect?
cum se poate numi plecarea dintr-un trib in altu? de parca e cum ai fii sa te muti dintr-un hotel in altu :D
 

DeletedUser36122

Onoare si respect ..cum se face pna tribului tnt, acordat de Marele trib Diablo care se lauda ca este cel mai tare trib de pe triburile .ro si nu e in stare sa se lupte cu toata harta ,,off dragilor am sa va rog sa nu va mai laudatzi ,,de asha zisa ONOARE SI RESPECT

UNde-i tribu mir .ca nici ei nu stiu ce ii vor astepta si pe ei ...........TREZIREA MIRRRR

PACAT dezamagit de atitudinea conduceri diablo ,sa fie oare momente de slabiciune, pacat acum incepe distractzie .

P>S VIP- ARATATI ADEVARATA TARIE DE CARACTER ....Sunt cu picioarele pe pamant;)

ce a facut diablo se numeste strategie...de ce sa lupte pe toate granitele si sa va scoata in 5 luni cand poate sa acorde un pna tnt-ului si sa va scoata intr-o luna??ganditi inainte sa va bagati in postari inutile...;)
 

DeletedUser30341

ieri shau era ocupat sa posteze pe extern si nu sa isi apere satele ;)) brv shau tine-o tot asa!

Side 1:
Players: asiaticul1
Side 2:
Players: shau

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 0
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 95,294
Tabăra 2: 0
Diferență: 95,294

chart
 

DeletedUser

Onoare si respect am doar pentru colegii de trib.Fata de dusmani sunt nepasator,nu imi pasa care sunt probleme lor,nu imi pasa absolut nimic cu privire la ei,imi pasa doar satele lor si atat.

Onoarea si respectul pentru dusmani sunt considerate slabiciuni,slabiciuni pe care dusmanul le poate folosi in folosul lor.
"Moarte" dusmanilor!!!
 

DeletedUser33089

se vorbeste de respect si onoare uite si un mic mesaj in care isi arata onoarea si respectul pt cel de alaturi :D

iuliul în data de 16.09. la ora 12:08
ma asteptam la un multumesc(avand si varsta frumoasa)
sa mai astept sau sa ma impac cu gandul si sa iau oameni asa cum sunt,politicosi,nepoliticosi,buni, rai...
iuliul în data de 16.09. la ora 11:53
bine faca-se voia domnului,esti multumit?succes.ti l-am pus la ingrasat

iuliul în data de 16.09. la ora 14:26
lasa ca nu ai pierdut nimic,ti-l ingras eu, stai linistit

aici ce poate sa insemne? pretinte si un multumesc si altele dar ia un sat pe nevrute si il blindeaza.
astia sunt oameni de onoare de pe jocul asta =)) TNT un trib de sittere si jucatori fara onoare.:D
 
Sus