mai exista spam?

  • Autor subiect DeletedUser9858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

exista multe tipuri de persoane in aceasta lume...nimeni nu a zis ca vei intalni daor pe cele simpatice:)...in ceea ce il priveste pe wiliam ...lasa-l in pace...
:)...
de ce nu s-a dus si jimmy macel in oct?:)...si protestul lui pentru ce?:eek:
 

DeletedUser

Alea sunt niste intrebari pe care le vei intelege cand vei mai creste ma :)
Pana atunci baga Danonino Gigantino.
 

DeletedUser9858

exista multe tipuri de persoane in aceasta lume...nimeni nu a zis ca vei intalni daor pe cele simpatice:)...in ceea ce il priveste pe wiliam ...lasa-l in pace...
:)...
de ce nu s-a dus si jimmy macel in oct?:)...si protestul lui pentru ce?:eek:

:D:D:D:D:D wiliam eo ea in primu rand dar iai zis bine ca seamana foarte mult cu un el:D:D:D:D:D


si jymi la cat de glumet nu cred ca lar primi cineva in trib ca apoi sa rada de ei sia postat poza pe forum la ei si sa plece inapoi
 

DeletedUser

da...:)))...pacat...exact cand se imprieteneai si tu cu tribul meu:)...pana ramaneai la 0:p
 

DeletedUser

nu nu...pai daca stai asa cu un singur membru in acel trib...(sau e un sitter de al tau) nu stiu diplomatie mai ai cu celelalte triburi din zona...ceea ce rezulta faptul ca nu stiu daca vei rezista mult singur in acel trib in care tu reprezinti 99,9% si 0.01% profilul lui...se mai lupta putin eu4forya cu tine dar asa daca ramai singur:confused:
 

DeletedUser8140

pai eu4forya nu s-a luptat cu mine, colegul de trib nu e pe sitter la mine, e altcineva, nici nu-mi pasa, nu-mi plange de mile :) nu sufar de triburi
 

DeletedUser

da imi cer scuze...greseala mea daca nu s-a luptat pana acum cu jimmy macel...
si am obseravt ca nu suferi de triburi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus