mai multe nivele la statuie

DeletedUser

ar trebui sa puna mai multe nivele la statuie,ku kat mai mare nivelul mai multi paladini.
nivelul maxim sa fie 10
si la acest nivel sa poti crea 10 paladini.
si sprijinul care le dai pe satele propii sa le poti misca cand vrei
 

DeletedUser

Nu prea e buna pentru ca jocul de deja bine gandit.Incearca sa propui ceva mai realizabil pentru ca asta e si farmecul jocului "Un singur paladin pro jucator":p:p:p
 

DeletedUser

Ba voi nu puteti intelege ca jocul e perfect asa cum este? Hai lasati fanteziile voastre de copii mici.
 

DeletedUser

Ba voi nu puteti intelege ca jocul e perfect asa cum este? Hai lasati fanteziile voastre de copii mici.

Cred ca limbajul asta cu "ba" ar trebui sa in lasi in cartier la baietii tai ;). Oricine poate propune ceva. Chiar daca unele propuneri sunt irealizabile unele chiar sunt luate in consideratie precum propunerea cu forumul inter al forumului.
 

DeletedUser7086

mah .. pleaca de aici cu ideea ta de 1 leu .. si mai putin :)) ... un paladin pro jucator nu 10 =))
 

DeletedUser

Cred ca limbajul asta cu "ba" ar trebui sa in lasi in cartier la baietii tai ;). Oricine poate propune ceva. Chiar daca unele propuneri sunt irealizabile unele chiar sunt luate in consideratie precum propunerea cu forumul inter al forumului.

Lol. Pur si simplu ma enerveaza ca vin si fac tot felul de propuneri idioate care numa ar strica jocul.

Te inteleg, nu am nimic impotriva, de fapt eu nu vorbesc urat, cel putin in general. Dar sunt unele momente in care cand vad astfel de propuneri mor :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lol. Pur si simplu ma enerveaza ca vin si fac tot felul de propuneri idioate care numa ar strica jocul.


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".


Ma intelegi da?
 

DeletedUser12268

chiar asa BMW7 cmf iti tot cade netu de ai iesit si azi pe pe mess una doua se pare ca mere cat de cat tribul
 

DeletedUser

ma ar fi o idee bune dar atunci chestia cu camera de arme nar mai avea rost :D:D
 

DeletedUser7556

Am si io o propunere dar daca nu va place nu mai comantati aiurea ca mai sus:
-deci cand ai nivelul zidului la 20 din cate vad ai 107% Bonus de apărare, ce ar fi daca i-ai putea mari nivelul la 25 dar sa ii scada bonulul de aparare?:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

iti dai seama ca numai noobi l`ar face mai mare de 20 ??? (scuze daca am incalcat vreo regula scriind noob :D ) adica ti`ar trebui mult timp, avand in vedere ca dureaza ceva sa faci zidul la 20, mai sus ar fi si mai mult... la fel si resursele, ar fi o avere... si in final , petru a nustiu cata oara
PUNCTELE NU CONTEAZA
 

DeletedUser

ar trebui sa puna mai multe nivele la statuie,ku kat mai mare nivelul mai multi paladini.
nivelul maxim sa fie 10
si la acest nivel sa poti crea 10 paladini.
si sprijinul care le dai pe satele propii sa le poti misca cand vrei

NU se poate ma mane ajea e mai mmjto cu 1 sg paladin
 
Sus