Mamuti? (jucatori, nu triburi)

DeletedUser

Ceva lume veche si buna pe l30 sau voi da lupte doar cu satele de barbari?
Exista jucatori care sa se bata la top?
 

DeletedUser29445

Eu nu, mie imi place Shaworma. Spwan parca e fosilozat si cu JimmyMacel, mai e un rapist, ModaParului(Varufashion). Si alti copii care stau in vitrina:D
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
banuiesc ca vrei sa fi bufonul externului.eu asta deduc din prostelile tale.
daca vrei te angajam bufon si stim o treaba.

on topic

.. Hold on .. va fi unul dintre cei ce se vor bate pentru top
 

DeletedUser

banuiesc ca vrei sa fi bufonul externului.eu asta deduc din prostelile tale.
daca vrei te angajam bufon si stim o treaba.

on topic

.. Hold on .. va fi unul dintre cei ce se vor bate pentru top


Mă uimește faptul că limba română e încă un mister pentru unii.
 

DeletedUser

Ceva lume veche si buna pe l30 sau voi da lupte doar cu satele de barbari?
Exista jucatori care sa se bata la top?

cred ca se vor da lupte cu satele de barbarii ,chiar daca joc si eu pe sv asta nu prea vad cine stie ce razboaie ... va fi o lume plictisitoare pana la sf ei ... daca va avea unu :))
 

DeletedUser

Cam asa gandesc si eu.
Si treaba asta cu limita de 30 de membrii in trib strica si mai rau lucrurile.
Ideea in sine e buna, practica totusi dovedeste ca daca nu vor avea toti loc in acelasi trib isi vor crea 10 academii.
O chestie ar fi fost daca ar fi limitat si sprijinul doar in interiorul tribului.
 

DeletedUser

Cam asa gandesc si eu.
Si treaba asta cu limita de 30 de membrii in trib strica si mai rau lucrurile.
Ideea in sine e buna, practica totusi dovedeste ca daca nu vor avea toti loc in acelasi trib isi vor crea 10 academii.
O chestie ar fi fost daca ar fi limitat si sprijinul doar in interiorul tribului.

ai dreptate...nu doar limita de 30 membrii strica jocu , jocu a inceput sa se strice ... banuiesc ca ai jucat pe lumea 1...ce diferenta intre lumea 1 si lumea 30 ... biserici steaguri injumatatiri si alte chestii care strica ce a mai ramas din jocu asta... au intervenit banii la mijloc :) lipsa de bani mai bine spus
 

DeletedUser

as spune ca nu e fair play game

pentru ca...daca esti bun,devii mai bun prin acele steaguri,si daca esti slab,nu mai ai nici o sansa.

deci?evolutia,caci despre asta vorbesc(steaguri,recompense) scade fair play game.
 

DeletedUser

Un steag să îmi fac zid de nivelu 100 este? dau 100 puncte premium!
 

DeletedUser39475

@killslouw Mai, omul asta vorbea ceva serios si corect (hunt32ever) si apari tu cu o gluma proasta. Offf... :|

@hunt32ever, ai dreptate. Si e nasol ca se cumpara. Banul vorbeste. :cool:
 

DeletedUser

Ca si pana acum, conteaza mai putin cat de bun esti si mai mult cati bani bagi. :)


Pana una alta, am regasit ceva nume prin topuri, din fericire.
 

DeletedUser

Eu nu, mie imi place Shaworma. Spwan parca e fosilozat si cu JimmyMacel, mai e un rapist, ModaParului(Varufashion). Si alti copii care stau in vitrina:D

Eu cu JimmyMacel...cu Puscasu...si Irninuca...o sa-ti rupem posterioru...si o sa te doara de la asa grosime si marime...treaba ta..te joci cu focul :D
 

DeletedUser29445

Eu cu un vechi coleg, Radu, o sa va tabacim fundurile.
Varu' imi pare rau ca te-am suarat, dar daca tu nu "tii la gluma" imi pare rau pentru tine. Tie iti place sa faci misto dar cand se face misto pe seama ta deja o dai in dude! :))
Mos Craciun chiar exista! Vezi ca nu iti mai aduce cadou.
 

DeletedUser

Eu cu un vechi coleg, Radu, o sa va tabacim fundurile.
Varu' imi pare rau ca te-am suarat, dar daca tu nu "tii la gluma" imi pare rau pentru tine. Tie iti place sa faci misto dar cand se face misto pe seama ta deja o dai in dude! :))
Mos Craciun chiar exista! Vezi ca nu iti mai aduce cadou.

cautal pe harta daca esti asa impresar .
 

DeletedUser

Eu cu un vechi coleg, Radu, o sa va tabacim fundurile.
Varu' imi pare rau ca te-am suarat, dar daca tu nu "tii la gluma" imi pare rau pentru tine. Tie iti place sa faci misto dar cand se face misto pe seama ta deja o dai in dude! :))
Mos Craciun chiar exista! Vezi ca nu iti mai aduce cadou.

daca te refereai la mine nu ma supar...faceam si eu misto....ti-am zis eu cum suntem noi astia de la TITS....sa vezi cand o sa incepem sa ne aratam balcoanele...toti se vor pune in genunchi in fata noastra :D
 

DeletedUser

daca te refereai la mine nu ma supar...faceam si eu misto....ti-am zis eu cum suntem noi astia de la TITS....sa vezi cand o sa incepem sa ne aratam balcoanele...toti se vor pune in genunchi in fata noastra :D

se referea la VaruFashion
 
Sus