mamuti

DeletedUser1627

:) sunt foarte convins ca te referi la NON ca nu va mai exista :)

personal va urez succes si nu comentez absolut nimic la acest subiect, deoarece fac parte din conducere si parerile erau cerute utilizatorilor obisnuiti.

o_O
Sã înþeleg cã NON este elita NOA? :) :D
 

DeletedUser

mamutii dispar doar daca are cine sa-i faca sa dispara... mai greu dispar ei de la sine:(
 

DeletedUser

Nu mai joc pe clasica.Mai am un sat si astept sa mi`l cucereasca cineva.Vreau doar sa imi dau si eu cu parerea.Am fost in united si tre sa spun ca este primul trib mamut care va cadea(nu au nici cea mai mica idee ce e aia organizare-de vina sunt jucatorii bineinteles pentru ca i`am vazut incercand pe cei din conducere).In orice caz cel mai mult ii preocupau invitatiile.Singurul trib care imi place cu adevarat este Burn.In rest clasica mi se pare lumea triburilor mamut si prin urmare cea mai nereusita
 

DeletedUser3235

triburi care pot rezista zic eu sunt BURN NON si ~PhX~.asta daca sunt uniti.phx e acolo de la inceput non si burn sau format pe parcurs.

poate ca te cam inseli din privinta unui trib, in care eu continui sa cred ca nu va rezista prea mult.

dupa cum am spus si atunci unu din aceste tribuburi nu va rezista prea mult.intradevar atunci nu am dat nume , dar multi probabil ca si-au dat seama despre cine va fi vorba.

Era vorba despre NON care in curand va disparea, asta din doua motive:
1. NON are razboi cu ~EC~.
2.Conducatorul NON, si-a lasat deoparte onoarea si a fugit pentru a doua oara de razboiul cu ~EC~.nu numai ca a fugit de razboi dar a si luat cu el 40 de membri NON si a fugit intr-un trib cu care noi avem alianta si pe care il respectam.

deci NON nu va rezista prea mult , in cateva zile parerea mea ca va cade de tot.
pentru celelalte doua triburi mentionate nu pot sa zic nimic , decat ca le respect .
 

DeletedUser

pan la urma NON a disparut.... mai raman phx si burn... si mai apar in top 20 triburi cu putini membrii dar buni:)
 

DeletedUser3235

da. in curand va disparea si un trib "mamut" este vorba de Wrath... o alta incercare esuata de-a lui Spaiker.
interesant ii ca si un alt trib "mamut" scade din clasament.:cool:

iar celelalte 2 triburi se maresc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din cate stiu united e slab organizat... iar la cati membrii are nwo ma indoiesc ca mai rezista mult acolo:)) ma rog e treaba lor se macelaresc reciproc ;))
 

DeletedUser

cines aia?:))) ah stai ca acu ii vad.... moaaaaa 800 de membrii =))) la ei se aplica cu cat mai mari cu atat mai fain pica..... :)
 

DeletedUser3235

stai calm ca wushu nu cade , iia daca is cuceriti fac invitatii si tot ajung la numaru lor.
aaa tocmai am auzit ca au de gand sa faca o fuziune, se mai aduna si de acolo inca 200 de membri.
era vorba de un trib de top care o cazut cateva locuri in clasament.;)
 

DeletedUser

ma doare capu.... ma intreb astia ink mai au la toti membrii dreptul de invite?:))
 

DeletedUser3235

probabil , se aplica regula : Cu cat mai multi cu atat mai puternici.

momentan ma ocup eu de ei in zona mea ;) i-am cam zapacit :))
 

DeletedUser1526

Tot respectul pentru tribul ~EC~ care de atfel, singurul trib cu jucatori cat de cat experimentati.
BURN si PHX sunt si ele triburi foarte bune, oameni putini, dar care stiu ce fac.
NWO se duce de rapa - era si timpul.
 

DeletedUser

apar alte cateva zeci de triburi cu cate 20 30 de membrii dar cu jucatori mari..:D
 

DeletedUser3235

si eu m-am referit la acelas trib NWO - au cazut mult , probabil va disparea incurand. din el deja s-au facut vre-o 2 triburi regionale , iar cativa jucatori buni au plecat in BURN.
despre ~EC~ nu comentez pt ca fac parte din el , dar va fi unu din triburile care vor domina CLASIC-U alaturi de ~PHX~ si BURN.:cool:
 

DeletedUser

sa mai reanimam putin atmosfera... tot legat de mamuti:
predictia fiecaruia pt fenomenele preistorice denumite mamuti si timpul cat mai este pana la total meltdown

incep eu:))

NWO:1 luna;
UNITED:1-2 luni;
*TROY*: nelamurit inca;
WUSHU: ca si cum nar exista:))
GD:eek: saptamana;
300:nelamurit inca;

restu triburilor nu prea cunosc treburi interne sau nu am vazut decaderi evidente in ultima saptamana ;))
 

DeletedUser

paolyka. a spus:
si eu m-am referit la acelas trib NWO - au cazut mult , probabil va disparea incurand. din el deja s-au facut vre-o 2 triburi regionale , iar cativa jucatori buni au plecat in BURN.

Bine zis...cei ce au plecat in burn de la inceput aveau in plan de cand erau Lupi (renasterea lupilor) prima care a plecat a fost 'just me again' cred dupa care au urmat restu!
Si dupa cum se stie alti mari jucatori din NWO au plecat din cauza conducerii cum ar fi 'filipscot' 'vladolaru' s.a:)
 
Sus