mamuti

DeletedUser3235

NWO sa impartit in doua triburi.
NWO (New World Order)- rank 12
N.W.O.(Apocalypto) - rank 4 -condus de MMSTOICA88 - probabil asta ii elita NWO.

sa vedem cat va rezista si N.W.O.(Apocalypto) pentru ca NWO sigur nu va mai rezista mult.

........................................................................................................

urmatoru trib care va cadea... in scurt timp este *TROY*, deja au cazut 2 locuri in clasament. motivul = razboi cu ~EC~.:D
 

DeletedUser3235

am fost dar se mai schimba vremurile.
momentan cica suntem neutri dar defapt ii razboi in toata regula la cate sate le-am cucerit.
 

DeletedUser

mda

si sigur o sa fuga din calea voastra intrand in triburile aliate:D
 

DeletedUser3235

nu au unde sa fuga, sa zic ca doar intr-un trib aliat ar putea sa fuga ... cei puternici in doua triburi au sansa sa intre , dar in rest nu au unde sa fuga.;)
 

DeletedUser3235

multe si multe or sa mai cada.
dar sa revenim la subiect , cad triburile "mamut" , doar ca pe primu loc ii un trib "mamut" care creste incontinu.
ps: nu intodeauna cad triburile "mamut" - triburile "mamut" cad din cauza conducerii , care probabil ca nu ii organizata.
 

DeletedUser

mda

pai tribul tau are cred ca 300 de membri in primi 1000 dominati multe continente iar eu doar 1 :Dlol
 

DeletedUser3235

*TROY* A murit ! :) Nu va mai bateti capu atata ! Nu are sens !

TRAIASCA TRIBURILE MARI SI TARI ! SE STIU ELE ! CARE SI TRIBUL MIC SI RAU ! SE STIE EL CARE !

RESPECT PT. BAIETII CARE STIU CUM SE MERGE TREABA IN JOCU ASTA !

copiat de la profilul tribului *TROY*.

*TROY*- rang: 17
 

DeletedUser994

niste baieti din troy au fugit repede in LoW ... cativa cu punctaj mare, nici noua nu ne prea convine, acum chiar port discutii cu unul din conducatorii low ... deja incepe sa ma plictiseasca lumea clasica .... nu mai am ce ataca :(
 
Sus