Mamuti

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si ce este gresit aici ? folosind gugal translate asta inseamna eu ridic cladiri si tu ma aperi si te si injur daca nu o faci

Este gresit din partea lor pentru ca au o gandire cat se poate de proasta..Gresit este ca au parasit tribul, pe care, daca stau sa gandesc doar o fractiune de secunda, nu l-au ajutat deloc.Gresit este ca au tras dupa ei toata prostimea, si jucatorii cat de cat buni au plecat si ei..
 

DeletedUser

Vine vorba prin piata ca, Gemina este academia tribului A team, hmmm...
Oare o fi adevarat, sau poate celor din A team le este rusine sa ne zica si noua.

am auzit ca era un site vevevemamaomidapunctro unde aflai raspunsul la toate intrebarile

@sadece : acum am inteles ce vroiai sa zici
 

DeletedUser

Am și eu un glob de cristal, în care vad mamuții preistorici, dar sincer nu-mi place sa-l folosesc, caut răspunsuri la vorbitori de limba romana
 

DeletedUser38841

visati academii? A Team nu are si nu a avut academie
cat de Gemina ..acum se numeste

Numele tribului: Elite Dynasty
Prescurtare: DNA
 

DeletedUser

pirate si gemina au fuzionat impreuna si au rezultat DNA-ul

Iar de primele 3 triburi din top ce sa mai **, in fiecare joaca cate un admin sau doi , e si normal sa fie in top .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

pirate si gemina au fuzionat impreuna si au rezultat DNA-ul

Iar de primele 3 triburi din top ce sa mai **, in fiecare joaca cate un admin sau doi , e si normal sa fie in top .

noi avem toti adminii in trib.
ei imi dau bani de cafea.. tigari.. si ma tin treaz ca sa pot farma:)
 

DeletedUser

de aia e mai frumos sa joci pe international,ca nu se joaca si adminii pe joc.
 

DeletedUser17308

se spune ca S.U.A e tara tuturor posibilitatilor.. dar in ultimul timp a devenit romania:)
 

DeletedUser

da aici orice este posibil , ai dreptate asta este nu avem ce face.
 

DeletedUser35749

pirate si gemina au fuzionat impreuna si au rezultat DNA-ul

Iar de primele 3 triburi din top ce sa mai **, in fiecare joaca cate un admin sau doi , e si normal sa fie in top .


Sunt admini in Quit si nu stiu eu? Arata-mi tu unul.
 

DeletedUser39708

a luat a-team toti adminii in trib, poate asa vor face treaba...
 

DeletedUser

toate triburile peste 40 membrii sunt triburi mamut ,asta e adevarul,si quit e trib mamut , si a team si trib de noobi ,si toate , putine sunt triburi adevarate pe joc.
 

DeletedUser

toate triburile peste 40 membrii sunt triburi mamut ,asta e adevarul,si quit e trib mamut , si a team si trib de noobi ,si toate , putine sunt triburi adevarate pe joc.

Poti te rog sa scrii normal???Sau vrei sa fii mai jmecher???:eek::eek::eek:

Daca peste 40 membri sunt mamuti, tu ca faci parte dintr un trib cu 4 academii si peste 300 membri ce esti??

Familia Asasinilor :
ASII
ASII-n
ASII-L
 

DeletedUser39708

Ce va mai place sa vorbiti de mamuti...dar ei vorbesc de voi?Ii faceti sa se simta prea importanti !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus