Mamuti

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40052

Din câte am înţeles eu unii membri din triburile de mamuţi se atacă între ei. :> Bună mişcare.
 

DeletedUser

da suntem triburi de mamuti , la noi este cresa :p veniti sa cresteti si voi ??

da triburile noastre mamute sunt : ASII.ASII-L,ASII-n si A.M.C
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

baa, voi nu stiti ce pierdeti ca nu faceti parte din triburi dastea mamutus giganticus prepubertateus de 3-400 membri :):) E forumu acolo mIRC :|
 

DeletedUser

pai e extraordinar,abia astept sa imi duc asii la 400 membrii , fiecare trib din familie :)Avem cresa crestem jucatori de la 50 puncte minim pana la cat doresc.
 

DeletedUser523

Mamut-ul imperial A Team cam asta a facut pana acum...Lethal, un alt mamut, este prada lor favorita, se pare ca doar un mamut poate exista in final :D iar cei mai mari dusmani ai lor sunt Quit si Manuta..
 

DeletedUser

noroc ca mamutii mei ASII sunt departe de voi :))macar atata noroc :))
 

DeletedUser523

T-J, cel mai mare mamut din top 20 cam asta a facut pana acum.De la cei fara triburi ciupesc ce pot iar vanatorii lor cei mai aprigi sunt A Team. :)
 

DeletedUser

T-J au ceva razboaie pe rol :) in ultima vreme , nu fi rau tepes,ca si tu ai niste fenomene in trib :)))
 

DeletedUser

Arathorn eu nu stiu ce vorbesti pe aici.Daca tu ai ajuns sa il critici pe tzepes? Nasol...se mai intreaba lumea ca de ce nu mai intra nimeni pe aici

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39708

Asta-i macel.....


Parte 1:
Triburi: Mânuţa, Quit, TOM
Parte 2:
Triburi: A Team

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 153
Tabăra 2: 69
Diferență: 84

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 7
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 701,708
Tabăra 2: 264,792
Diferență: 436,916

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 130,895
Tabăra 2: 38,967
Diferență: 91,928

chart
 

DeletedUser37741

poate ma bag unde nu-mi fierbe oala :D, dar se vede clar ca cei din A team au un deficit din cauza mircului de pe forum (a fost foarte buna asta steve1). Deci e clar unde ajung acesti mamuti :cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser27688

aline aline...nu te mai maturizezi si tu odata...da drumul naibii la sanul ala mai batran ca tine...si incearca sa te mai luminezi si tu la minte.

iti dai seama...daca 2 zile statistica e pe minus e gata treaba.se pare ca tu nu inveti nimic din trecut.pe 13 la fel jubilai si cantai prohodul tribului dmc...si din pacate...ai ramas cu dansatul in ploaie;)

nu te grabi...sa afirmi tu ceva...ca nu esti in masura...inca nu ai atata putere sa procesezi niste informatii mai complexe.

si da...a team va mai pierde sate...care e problema??e un razboi...si ca in orice razboi...castigi sate...pierzi sate...sunt perioade mai bune...si perioade mai putin bune.

P.S. eu zic sa te hotarasti...ori musti mana stapanului...ori o pupi.ca esti schimbator ca vremea...o luna pupi...o luna musti:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Arathorn eu nu stiu ce vorbesti pe aici.Daca tu ai ajuns sa il critici pe tzepes? Nasol...se mai intreaba lumea ca de ce nu mai intra nimeni pe aici: pai uite vin retardati ca voi


Te rog frumos sa iti editezi postarea altfel vei fi penalizat conform punctelor 1.1 si 1.7 din regulament.
 

DeletedUser523

T-J au ceva razboaie pe rol :) in ultima vreme , nu fi rau tepes,ca si tu ai niste fenomene in trib :)))

Dar eu nu am postat din ce am visat azinoapte :) Am aratat doar ce se vede pe twstats.Te-ai uitat la link-ul din post:confused:Nu stiu ce razboaie au T-J dar ei cele mai multe sate le au luate de la cei fara trib.....
Daca vrei sa arati lumii ce fenomene am eu in trib, nu te opreste nimeni sa deschizi o tema despre Vanatorii de Mamuti si sa faci publice orice info reale gasesti ;)
 

DeletedUser

Dar eu nu am postat din ce am visat azinoapte :) Am aratat doar ce se vede pe twstats.Te-ai uitat la link-ul din post:confused:Nu stiu ce razboaie au T-J dar ei cele mai multe sate le au luate de la cei fara trib.....
Daca vrei sa arati lumii ce fenomene am eu in trib, nu te opreste nimeni sa deschizi o tema despre Vanatorii de Mamuti si sa faci publice orice info reale gasesti ;)


Nu am zis nimic de rau de vanatorii tai , oricum sunt persoane funny majoritatea :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus