Mamuti

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

poate ma bag unde nu-mi fierbe oala :D, dar se vede clar ca cei din A team au un deficit din cauza mircului de pe forum (a fost foarte buna asta steve1). Deci e clar unde ajung acesti mamuti :cool:

ai fost tu pe forum la a team sa vezi ca e mirc ? cum spune-ai tu mai sus :poate ma bag unde nu-mi fierbe oala
 

DeletedUser523

Mamutul ASII, 406 membrii, cam asta a facut pana acum.Dupa cum puteti observa prada favorita sunt cei fara trib, majoritatea barbari iar pradatorii lor cei mai periculosi sunt Quit si Manuta...
 

DeletedUser

poate ma bag unde nu-mi fierbe oala :D, dar se vede clar ca cei din A team au un deficit din cauza mircului de pe forum (a fost foarte buna asta steve1). Deci e clar unde ajung acesti mamuti :cool:

:)
Pe forumul A-Team e mai greu de scris ca pe forumul asta, aici :D
Cum incerc sa fac un pic de spam, cum ma trezesc cu rubrica inchisa.. :D
Nu-i in niciun caz mirc pe forum :)
 

DeletedUser

un forum intern bun este o ustensila utila si necesara. dar cand sunt 400 de oameni, e greu sa tii ordine. oamenii care au venit in echipa mea s-au plans de multe ori de linistea de pe forum, ca trec uneori si cate 2-3 ore si nu se posteaza nimic. daca este asa cum spui, inseamna ca a-team are un punct in plus in ochii mei. si imi intareste spusele ca este un taur mai gras, nicidecum un mamut. si taurii sunt un vanat excelent, dar trebuie sa recunosc, echipa a-team este mult mai agila decat m-am asteptat. ma bucur sa am in fata un adversar si nu o masa de carne din care sa tai de cate ori vreau o halca. daca nu e lupta, jocul nu e interesant, nu? sa lupti cu un mamut care e atat de mare incat se autodistruge, e ca si cum ai urmari un meci intre barcelona si o echipa formata din 50 de pusti de scoala. ar fi funny primele 5 minute, dupa aia e doar un macel la care nu-ti place sa iei parte. As putea spune ca din aceasta cauza si triburile de starteri dispar dupa ce se creeaza un anume echilibru. am condus echipa mea in razboaie cu scoruri de 1000 la 6. pare interesant, dar nu este. devine plictisitor. e frumos insa la inceput de lume cand toata lumea te loveste, cand nu stii daca ala cu doua sate de langa tine e testos sau face doar mii de spioni, daca e sustinut, daca are atac sau nu. cand ai nucleu format, o echipa de luptatori care functioneaza ca unsa si un mamut in fata pe post de friptura, iei masa si dupa aia zau de nu-ti vine sa pleci in cautarea aventurii...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

un forum intern bun este o ustensila utila si necesara. dar cand sunt 400 de oameni, e greu sa tii ordine. oamenii care au venit in echipa mea s-au plans de multe ori de linistea de pe forum, ca trec uneori si cate 2-3 ore si nu se posteaza nimic. daca este asa cum spui, inseamna ca a-team are un punct in plus in ochii mei. si imi intareste spusele ca este un taur mai gras, nicidecum un mamut. si taurii sunt un vanat excelent, dar trebuie sa recunosc, echipa a-team este mult mai agila decat m-am asteptat. ma bucur sa am in fata un adversar si nu o masa de carne din care sa tai de cate ori vreau o halca. daca nu e lupta, jocul nu e interesant, nu? sa lupti cu un mamut care e atat de mare incat se autodistruge, e ca si cum ai urmari un meci intre barcelona si o echipa formata din 50 de pusti de scoala. ar fi funny primele 5 minute, dupa aia e doar un macel la care nu-ti place sa iei parte. As putea spune ca din aceasta cauza si triburile de starteri dispar dupa ce se creeaza un anume echilibru. am condus echipa mea in razboaie cu scoruri de 1000 la 6. pare interesant, dar nu este. devine plictisitor. e frumos insa la inceput de lume cand toata lumea te loveste, cand nu stii daca ala cu doua sate de langa tine e testos sau face doar mii de spioni, daca e sustinut, daca are atac sau nu. cand ai nucleu format, o echipa de luptatori care functioneaza ca unsa si un mamut in fata pe post de friptura, iei masa si dupa aia zau de nu-ti vine sa pleci in cautarea aventurii...

E adevarat, insa e plictiseala mare, sa nu-mi zici ca sunt singurul care are tendinte sinucigase, adica are chef cate o data sa mazgaleasca forumu' doar de dragul de a posta niste tampenii si de a se amuza la gandul ca un moderator sever o sa faca curat dupa el.. :D

Jocul e joc ca sa te distrezi. Jocul asta e frumos pentru ca e interactiv, intri in contact cu o multime de oameni, de toate categoriile sociale si intelectuale, si poti afla de la ultimele "mondenitati" - afli si tu ca omu' ce a mai facut zavoranca, columbeanca, bianca lu' bote si care or mai fi - si pana la lucruri interesante - mai afli de un site, mai o informatie, mai un banc..

Oare crezi ca atunci cand se apuca negrii sa mazgaleasca cate un forum - sa fie doar protest la adresa moderatorului/moderatorilor respectivi? Sau sa fie si o buna parte de amuzament - eu cel putin cand s-a facut rubrica la jack la scripturi, si au facut aia "scripturi in versuri" si alte rubrici, am ras zece minute, de simteam ca nu mai am aer sa respir.

De asta vin sa ma joc triburi, nu ca sa invat eu ultimele scripturi si cum sa fac sa ma laud dupa ce omor un trenulet dat la secunda.
Eu cel putin zic ca am trecut de faza asta, nu stiu altii ce zic.. :)

Referitor la forumu' A-Team - e aerisit, e meritul lui chevyx aici - as vrea sa-ti fac print-screen-uri, da mi-e ca ma baga astia la interne :D
Are forumul principal - unde sunt comunicatele conducerii, Spam - unde si acolo sunt reguli, ca sa nu cumva sa comentezi daca vine vreo domnisoara si-si pune poza, ca n-ai voie.. si mai sunt inca vreo 4 rubrici de impartiri zonale pentru atacuri, cereri sprijin, si alte prostii d-astea, pe care nu le citesc niciodata.. :D :D

Deci, nu e mirc!



acu', ca esti moderator, da' acu' juma' de an cand ai mazgalit forumu' de il facusei sorcova, si l-ai bagat pe intemeietor la innobilari interne cum era? :D :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da robert, dar ai vazut ce activitate a fost atunci pe forum :D :))

Acum vin eu si te intreb: eu ce trebuia sa fac? Sa tip la tine, ca de ce faci spam?
Te-am lasat, ti-ai facut damblaua, m-am amuzat si eu, era suficient timp a doua zi, a treia zi, sau cand aveam eu sau altul chef - sa stearga posturile alea si sa faca curat.

Asta cu ordinea stricta - e cu dus si intors. E placut un forum aerisit, sunt neplacuti moderatorii stricti, care te mai si ameninta ca daca mai faci si mai dregi nustiu ce patesti.. :)
Aia e, patesc, patesc, da' macar imi fac damblaua.. :D
 

DeletedUser35749

Pe vremea cand jucam pe lumea 10, era un spam pe forum de nu puteai face fata cu cititul, era grupa lui blackdude, borgora, multi nebuni :)). Pe 21 nu stiu ce am avut, dar am facut urat tare recunosc :))
 

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (3 members and 0 guests)
cavalleras, Antonyy, Piter 90

Pitere, tu ce parere ai de postul de mai sus? :D
 

DeletedUser

ca cica sa revenim la subiect.. :D
Ha? tu ce parere ai despre mamuti?
Eu zic ca daca nu prindeau era glaciara, mai traiau si acum..

Uite, asta e mamutu' meu preferat..

ice-age-dawn-of-the-dinosaurs-cartoon-movies-315-2.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

mamutii vor rupe harta in 2 ma :p...oricum ii prea devreme sa discutam cine si cum dispare de pe harta,fiecare trib cat ca are 50 membri sau 300 membri,totusi un catva % are si jucatori bunicei :)care ridica tribul....oricum stii bine ca nici mie nu-mi place sa joc intr-un trib de peste 100 de jucatori,dar asta e acum,ne distram in felu asta cat putem :))

personaju meu preferat din desenele alea ii sosoiu ala ce fuge dupa aluna aia =)))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus