manuta. despre noi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40892

asta e :| ne-am luat-o ce sa mai facem....

nu mai are rost sa iesim pe extern :)) ca ne facem de cacao :D:D:D:D

V-ati facut deja! numai gura de voi :D:D

Pai e simplu pandev ... am vazut ca incepeti sa ne bateti tare de tot, si incercam sa va imitam, pentru a ne ridica la valoarea voastra. All hail!

foarte inteligenta replica!!!:D:D:D "clonati" skin-ul?!! doar va smiorcaiti ca niste copii mici!! puneti "manuta" pe sabie:p si aratati ce puteti!
 

DeletedUser30628

Data Eveniment
08.09.
11:49 Peter03 a fost concediat de către martzian.



:confused::confused::confused::D

degeaba imi areti mie ca l-a dat afara...nu puteam recupera contul si stiam foarte bine ca va fii primu innobilat...

dar macar ala nu l-am putut salva si suntem constienti de chestia asta...dar contu axevo si toporul erau langa voi,decat sa bagati ceva trupe sau sa splituiti,mai bine ati concediat conturile astea :D:D:D

sa va vad cu internele ce mai faceti de acum,ca se cam termina si sitterele astea :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

iti cam dai cu presupusul , si nu e bine. poate au avut oamenii o alta problema cu jucatorii .. inactivitate sau altele.
 

DeletedUser30628

iti cam dai cu presupusul , si nu e bine. poate au avut oamenii o alta problema cu jucatorii .. inactivitate sau altele.

asta e...imi dau cu ce vreau ca ii democratie...dar vazand ca erau conturi avansate in granita si unu zic eu cu moral bunicel....puteau fii salvate,dar decat sa se zbata putin,mai bine le innobileaza decat sa aduca alti jucatori activi in granita sau ce stiu eu....
 

DeletedUser

pai cu ce ma smiorcai domnu' tepes? cand gresesti si vezi ca adversarul iti este superior, bagi capul in pamant si incepi confesiunile. nu?
 

DeletedUser36141

cam mult tam-tam pe aici bre :) ,partea din Manuta(cei de pe 21) erau mai tacuti .. aici ati dat foc la chibrituri? :confused:
 

DeletedUser35286

cam mult tam-tam pe aici bre :) ,partea din Manuta(cei de pe 21) erau mai tacuti .. aici ati dat foc la chibrituri? :confused:

sa stii ca asa e...alt+f4 parca dateau dovada de mai multa maturitate si parca erau mai cu capu pe umeri. nu intrau in polemici inutile doar de dragu de a tasta.
 

DeletedUser

membrii lor adevarati nu intra nici acum , aici sunt reprezentati mai mult de sobolani ... nu vreau sa ofensez pe nimeni dar era o vorba cu sobolanii care parasesc barca
 

DeletedUser29389

membrii lor adevarati nu intra nici acum , aici sunt reprezentati mai mult de sobolani ... nu vreau sa ofensez pe nimeni dar era o vorba cu sobolanii care parasesc barca

nu vrei sa ofensezi pe nimeni, zici? :p
probabil ca asa ai fost alintat in copilarie, de nu-ti pare ceva deplasat... :confused:
 

DeletedUser

pe peter03 l-am concediat dupa ce, in timp de razboi, izolat fiind si atacat din toate partile a avut o inactivitate de peste 24 de ore, nu a raspuns la mesaje, nu a citit circularele, nu a lasat sitter cand iesea ca sa putem interveni cand era atacat. orice jucator manuta incalca atatea reguli intr-o singura zi va avea aceeasi soarta. daca lui nu-i mai pasa de satele lui regret, dar nu aveam cum sa il tinem pe post de carne de tun. in ceea ce priveste statistica as putea sa spun ca:
1. statistica acum este in favoarea skin pentru ca l-au dibuit pe acest peter ca e inactiv si au luat sate in grup de la el.
sau
2. suntem in reorganizare si cum dl subpandev primeste informatii de pe forumul nostru cred ca stie deja ca toti oamenii de la noi au primit ordin sa nu mai atace si sa isi refaca potentialul de atac.
sau
3. as putea sa recunosc odata ca skin sunt mai buni ca noi pe harta, dar asta nu vreau sa o fac pana nu se va sfarsi razboiul. care cum spunea cineva, abia a inceput
 

DeletedUser

dar contu axevo si toporul erau langa voi,decat sa bagati ceva trupe sau sa splituiti,mai bine ati concediat conturile astea :D:D:D

stii foarte bine ca eu am renuntat la lumea 25 . poate mai stii si ce placere simti cand joci pe un cont renuntat . concedierea n-a avut loc in urma atacurilor manuta strict ci in urma renuntarii mele . daca as fi ramas sa joc poate alta ar fi fost situatia .


dane , nu cere oamenilor sa isi depaseasca limitele
 

DeletedUser12439

cam mult tam-tam pe aici bre :) ,partea din Manuta(cei de pe 21) erau mai tacuti .. aici ati dat foc la chibrituri? :confused:


sa stii ca asa e...alt+f4 parca dateau dovada de mai multa maturitate si parca erau mai cu capu pe umeri. nu intrau in polemici inutile doar de dragu de a tasta.

corect bogdan corect alex.moda asta cu iesitul pe extern vad ca se extinde si la triburile care zici ca ar trebui sa fie serioase.pacat.
 

DeletedUser40272

corect bogdan corect alex.moda asta cu iesitul pe extern vad ca se extinde si la triburile care zici ca ar trebui sa fie serioase.pacat.

A TEAM-ul, HFG-ul, SKIN-ul sunt (sau au fost) triburi neserioase?

pe 21 a fost alta treaba, nu au avut vreun razboi la fel de puternic ca cel cu skin...plus ca baietii au zis din start ca au un proiect diferit fata de ce a fost pe l21:)
 

DeletedUser35749

corect bogdan corect alex.moda asta cu iesitul pe extern vad ca se extinde si la triburile care zici ca ar trebui sa fie serioase.pacat.

Daca postezi pe extern inseamna ca esti neserios? :confused:, macar in posturile lor nu vezi jigniri, injuraturi si chestii de genu, lasati oamenii sa posteze si asa e activitate slaba tare pe forumul lumii 25
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus