manuta. despre noi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40892

iar la urechea stanga mi-a spus ca unii vor pleca in quit.

dupa reactiile pe care le aveti se pare ca e tare omida asta!!
 

DeletedUser29389

iar la urechea stanga mi-a spus ca unii vor pleca in quit.

dupa reactiile pe care le aveti se pare ca e tare omida asta!!

pai ne-ai uimit mai voinicule...:p
si ce mai stii tu mai Nostradamus?:cool:
ca ne vom face strategia in functie de predictiile tale...:p
 

DeletedUser

lasa`l ma sa vorbeasca...fiecare e liber sa zica ce vrea :))...e parerea lui...si daca ti`a soptit o omida la ureche...esti nebun...omida nu vorbeste :)
 

DeletedUser4901

tie nu iti este somn?:) fugi la nani si lasa-ne sa ne vedem de treaba:)
 

DeletedUser40892

Si ce te intereseaza pe tine ce facem noi? E treaba noastra, da o sa fuzionam, care e problema?

dar ce sari asa letale?!! pana acum te vaitai ca nu e activitate pe forum si acum cand e iti sare mustarul! despre ce-ai vrea sa se discute aici?! despre becali?! :D

Acum ai mai adus un pic de "piper" pe forum. :D Si de cand intentionati sa fuzionati?! Ce diplomatie aveti cu skin-ul?
 

DeletedUser40272

dar ce sari asa letale?!! pana acum te vaitai ca nu e activitate pe forum si acum cand e iti sare mustarul! despre ce-ai vrea sa se discute aici?! despre becali?! :D

Acum ai mai adus un pic de "piper" pe forum. :D Si de cand intentionati sa fuzionati?! Ce diplomatie aveti cu skin-ul?

daca a venit un jucator nu inseamna ca fuzionam, da? am luat jucatori si din TVM, ai vazut vreo fuziune pe urma?:rolleyes:

daca va fi vreo fuziune veti afla, dar mai intai trebuie sa aflam noi... momentan nici nu se discuta despre asta.:cool:


aaaa...cu skin avem pna si tinem cu dintii de el;)
 

DeletedUser40892

dar eu n-am spus nimic de fuziune! eu ziceam ca unii jucatori vor fi recrutati de skin sau quit. Dar altcineva a facut acest "anunt".

Si asa... tineti cu dintii de pna-ul cu skin?! daca diplomatia voastra cu manauta e alianta atunci e clar ca-i sprijiniti in razboiul lor si ca i-ati bagat la-naintare! :D pna-ul asta e un fel de razboi rece... ;)

Care stie sa butoneze mai bine si vrea sa puna o harta cu cele trei triburi: quit, manuta si skin ?
 

DeletedUser40272

Poti verifica hartile aici

tinem cu dintii, pana ni se rup...de sprijinit, sprijinim pe cine vrem...nu e problema ta ce facem noi cu trupele de aparare, iar de bagat la inaintare, nu am bagat noi pe nimeni, ei si-au declarat razboi, parca skin celor din manuta, sper sa nu ma insel, daca nu, invers...au multi peste 18 ani (majori, vaccinati) nu sunt marionetele noastre sa facem ce vrem cu ei:)
 

DeletedUser19202

Poti verifica hartile aici

tinem cu dintii, pana ni se rup...de sprijinit, sprijinim pe cine vrem...nu e problema ta ce facem noi cu trupele de aparare, iar de bagat la inaintare, nu am bagat noi pe nimeni, ei si-au declarat razboi, parca skin celor din manuta, sper sa nu ma insel, daca nu, invers...au multi peste 18 ani (majori, vaccinati) nu sunt marionetele noastre sa facem ce vrem cu ei:)

manuta a trimis declaratia de razboi...nu ca ar conta prea mult cine a facut asta
 

DeletedUser40892

Ioane, dar multi sunteti!! Cam dominati si harta...:D dar , din pacate, ati facut-o prin recrutari :D in urma cu 2 luni erati 100 iar acum..171

Dar vad ca asa fac toti! Skin-ul si-a dublat numarul de membrii in numai ... 13zile!!:D:D

La capitolul asta manuta va bate pe toti! Au nucleul de jucatori cel mai inchegat...
 

DeletedUser40272

Ioane, dar multi sunteti!! Cam dominati si harta...:D dar , din pacate, ati facut-o prin recrutari :D in urma cu 2 luni erati 100 iar acum..171

Dar vad ca asa fac toti! Skin-ul si-a dublat numarul de membrii in numai ... 13zile!!:D:D

La capitolul asta manuta va bate pe toti! Au nucleul de jucatori cel mai inchegat...

toti recruteaza....insa ma bucur ca Quit inca nu s-a desfiintat cum au facut alte triburi bune:) (A team, HFG) care la randul lor au recrutat, recrutam pentru ca nu ai cum sa te bati cu toata harta (exluzand manuta) cu 3 oameni, unii renunta (starterii si cei care nu mai au timp/chef)

P.S.- nu ii cautam noi sa ii recrutam, multi vor la noi, unde consideram ca avem nevoie de intariri ii primim, unde nu, incercam sa ii primim doar cu satele

Nu a zis nimeni ca Quit e cel mai bun trib de pe aceasta lume.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35749

dar ce sari asa letale?!! pana acum te vaitai ca nu e activitate pe forum si acum cand e iti sare mustarul! despre ce-ai vrea sa se discute aici?! despre becali?! :D

Acum ai mai adus un pic de "piper" pe forum. :D Si de cand intentionati sa fuzionati?! Ce diplomatie aveti cu skin-ul?

Sa mai aprind putin spritele ca e prea liniste :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus