manuta. despre noi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cred ca a venit timpul sa vorbim si noi despre noi, ca altii si-au dat destul cu parerea. Unii suntem mai vechi, altii mai noi. manuta este un trib diferit de noobs, chiar daca unii membri de aici se regaseau si in tribul care a facut ceva valva pe alte lumi. suntem diferiti ca organizare, ca fel de a juca. am pastrat doar spiritul de echipa, zicem noi. si rezultatele...
 

DeletedUser30910

Cel mai bun trib de pe l25, parerea mea.

Tineti-o tot asa !
 

DeletedUser40629

soledat @ nu e singurul trib bun .
mai sunt si quit , SKIN şi încă câteva dar nu prea ies în evidenţă !
 

DeletedUser16039

@ dexter, e parerea lui. nu o poti schimba cu nimic.
eu zic ca ASII cu toate academiile sunt cei mai buni :D
e parerea mea.
 

DeletedUser30910

soledat @ nu e singurul trib bun .
mai sunt si quit , SKIN şi încă câteva dar nu prea ies în evidenţă !

cel mai bun poate fi doar unu, nu am zis ca e singurul trib bun de pe l25
mie mi se pare ca manuta e acela, si nu sunt in manuta sa fiu acuzata de subiectivism.
 

DeletedUser39708

Pentru ce e deschis acest topic?Lauda de sine, nu miroase a bine..
 

DeletedUser

Eu am intrat de curand in manuta, dupa ce am fost in tribul dusman A-Team.
De ce am intrat aici? Pentru ca erau cei mai apropiati de mine.
De ce imi place aici? Pentru ca eu cu cele 6 sate amarate pe care le am am avut loc aici, cu cel mai prost inceput de lume pe care l-am avut vreodata, am fost tratat de catre conducerea tribului foarte frumos, m-au primit foarte bine, mi s-au expus ideile de joc si comunicarea intre jucatori e excelenta.
Manuta are conducere buna, si felul lor de a fi se reflecta asupra jucatorilor, in loc sa se certe intre ei, exista colaborare, sprijin, atacuri comune, s.a.m.d.
Asa ca asta e topicu' nostru sa ne laudam, "sa moara dusmanii de oftica" :D
 

DeletedUser

cred ca a venit timpul sa vorbim si noi despre noi, ca altii si-au dat destul cu parerea. Unii suntem mai vechi, altii mai noi. manuta este un trib diferit de noobs, chiar daca unii membri de aici se regaseau si in tribul care a facut ceva valva pe alte lumi. suntem diferiti ca organizare, ca fel de a juca. am pastrat doar spiritul de echipa, zicem noi. si rezultatele...

nu ne intereseaza.

Felicitari si tot respectul, dar am mai auzit de voi, asa ca lasati in continuare laudatorii sa vorbeasca si lasati gargara.
 

DeletedUser

lord-stormyell a spus:
Quote: Text original martzian
cred ca a venit timpul sa vorbim si noi despre noi, ca altii si-au dat destul cu parerea. Unii suntem mai vechi, altii mai noi. manuta este un trib diferit de noobs, chiar daca unii membri de aici se regaseau si in tribul care a facut ceva valva pe alte lumi. suntem diferiti ca organizare, ca fel de a juca. am pastrat doar spiritul de echipa, zicem noi. si rezultatele...

nu ne intereseaza.

Felicitari si tot respectul, dar am mai auzit de voi, asa ca lasati in continuare laudatorii sa vorbeasca si lasati gargara.

Nu cred ca esti in masura sa vorbesti in numele tuturor celor ce citesc forumul extern.Daca pe tine nu te intereseaza, nu citi, pur si simplu...Nici pe mine nu ma intereseaza multe posturi, care sunt chiar total aiurea dar nu ma bag aiurea in seama sa fac gargara pe tema respectiva.Bafta in continuare!
 

DeletedUser38895

cel mai bun poate fi doar unu, nu am zis ca e singurul trib bun de pe l25
mie mi se pare ca manuta e acela, si nu sunt in manuta sa fiu acuzata de subiectivism.

Nu trebuie sa joc pe lumea 25 ca sa fiu de acord cu chestia asta ..

Succes, Manuta!
 

DeletedUser

Nu cred ca esti in masura sa vorbesti in numele tuturor celor ce citesc forumul extern.Daca pe tine nu te intereseaza, nu citi, pur si simplu...Nici pe mine nu ma intereseaza multe posturi, care sunt chiar total aiurea dar nu ma bag aiurea in seama sa fac gargara pe tema respectiva.Bafta in continuare!

inseamna ca voi inca n-ati invatat ce inseamna respect pentru adversar.
nu va contesta nimeni valoarea, dar nu vad de ce o astfel de tema
 

DeletedUser38895

inseamna ca voi inca n-ati invatat ce inseamna respect pentru adversar.
nu va contesta nimeni valoarea, dar nu vad de ce o astfel de tema

E dreptul fiecaruia la politica si propaganda proprie .. Ce ai cu ei? Poate nu vezi tu rostul temei, dar stiu ei mai bine de ce au deschis-o ..
 

DeletedUser

ok, fiecare jucator din L 25 sa posteze despre el, sa facem un hi5 tribal pe forum!

peseu: toata lumea banuie alte motive :))
 

DeletedUser39708

fac si ei acum, cum faceau cei din C.K pe lumiile anterioare..
 

DeletedUser22378

ASII nu au nici o sansa...ii vor urma pe cei din B-W adica vor cadea...

degeaba sunt o familie nu au aceiasi diplomatie...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus