manuta. despre noi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

şi voi nu aţi fuzionat ? :) când o să avem şi noi aproape 200 membri să ne daţi peste cap, până atunci te rog nu mai include asta.:)
Voi puneţi toţi membri SKIN in aceeasi oala , poate altii sunt diferiti.

Daca va tineti dupa conducatorul asta al vostru la cum stie el sa joace cam sunteti toti la fel ;).
 

DeletedUser

Are tendinte de a trimite armatele la "omor" pe conturile unde e sitter :) ca sa goleasca contul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

De cand este Kascatus la butoanele Skin-ului doar lucruri necurate se intampla. Pacat ca jucatorii vechi din Skin, oameni integri, nu-si spun punctul de vedere in fata lui si se complac in situatiile create de acest personaj.
 

DeletedUser30628

da , sunteti foarte corecti! :rolleyes: nu stiu de ce a trebuit sa-mi atragi atentia asupra aspectului asta... probabil se intampla destul de rar si trebuie notat in calendar :rolleyes: stai linistit ca n-o sa se smiorcaie nimeni pe aici ca a incetat pna-ul! oricum baietii se plictiseau cu manuta :D

in alta ordine de idei, e cumva interzis sa postezi dupa alt cont? sau sa ai doua conturi pe forum?! ... chiar n-am citit regulamentul . dar ce-ai vrut sa arati prin asta?! ca ai acces la informatii "din spatele scenei"?!

pai cred si eu ca se plictiseau....ati dat cred ca vreo 80-90 de full-uri pe mine si ati luat nici 10 sate :) la un organizat....va plictisiti ca nu prea mai luati sate cum trebuie....pacat de unii de la voi

plus de asta daca joci pe executiv...incearca sa mai iei vreun sat printre satele mele :D:D:D sa vad daca mai apuci sa bagi deff ;)
 

DeletedUser40905

Piţere tu esti ca Bianca Dragusanu dragutule... te uiti in oglinda, te admiri, zici că-i bine şi continui sa depeni rumeguş... am aşa o amintire: acum vreo 2 luni nu postai tu vijelios impotriva celor din Manuta? da? bravo... noapte buna!
 

DeletedUser40905

De cand este Kascatus la butoanele Skin-ului doar lucruri necurate se intampla. Pacat ca jucatorii vechi din Skin, oameni integri, nu-si spun punctul de vedere in fata lui si se complac in situatiile create de acest personaj.

Artistule eu jucator de start ca tine mai rar am vazut, si noi, doar stii ca la start stam bine... pacat ca te dezlipisi de noi pe considerente puerile... hai sa fii sanatos!
 

DeletedUser

eu nu prind legatura dintre ce a zis death si ce ai zis tu turnesol... dar na.. poate sunt eu mai .. "incet"
 

DeletedUser40905

era intre mine si el Vonkule... doar intre mine si el...si dupa viteza de "reactie" nu esti incet!
 

DeletedUser30628

Piţere tu esti ca Bianca Dragusanu dragutule... te uiti in oglinda, te admiri, zici că-i bine şi continui sa depeni rumeguş... am aşa o amintire: acum vreo 2 luni nu postai tu vijelios impotriva celor din Manuta? da? bravo... noapte buna!

da care ii problema ta turnesol????? daca acolo nu mergea treaba cum trebuie...m-au dat afara dupa ce stateam cu tot contu in granita si aparam zona aia de sud....dupa ce ca nu era organizare cum trebuie se ataca cand si cand,doar cand organiza ceva model2 ca altii isi vedeau de treaba lor adica de interne ca altceva nu's in stare sa faca,deff nu se trimitea cum trebuie (vazand ca aveam pe satele din granita cate 2 ferme pe sat,pe cateva doar) etc etc etc....eu unu nu pup dosu nimanui,nicicand ;) m-ai dat afara,ok...jucam in alt fel si cam asta e :)

asa ca nu veni tu la mine ca inainte ma bateam cu manuta si acum sunt in Manuta....daca nu stii povestea nu iti baga nasu,singur sa ma bat cu un trib crede-ma ca nu rezisti....si daca ramaneam singur inapoi in HFG nu mai intram,daca nu intram nici in manuta si nici la voi...puteam sa ma bat cu 3 triburi singur vazand ca aveam contu intre 3 triburi???eu nu cred,dar na,poate tu esti mai priceput ca mine si poate tu reuseai:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser40905

Piţerică nu despre bătaie e vorba aici... despre clocăneala pe forum... despre propaganda dacă mă'nţelegi... până la urmă e un joc, tb jucat...dar să combaţi aşa bine ca tine împotriva unor cetăţeni şi apoi să te dai cu ei, ei asta'i altceva...app io îs la început pe jocul asta nu am avut niciodata atâtea puncte... şi nici sate!
 

DeletedUser30628

eu unu am avut cuvant in fata lor si am zis ca nu ii voi ataca...ei au fost primii ce au atacat :) asta e,m-au prins pe picior gresit,am pierdut cateva sate,dar relax...recuperez curand :)

nu am picat eu asa usor,chiar daca raman cu un sat...tot ma distrez cu ei ;)
 

DeletedUser12439

eu unu am avut cuvant in fata lor si am zis ca nu ii voi ataca...ei au fost primii ce au atacat :) asta e,m-au prins pe picior gresit,am pierdut cateva sate,dar relax...recuperez curand :)

nu am picat eu asa usor,chiar daca raman cu un sat...tot ma distrez cu ei ;)

ai pierdut sate piter?pff de daca nu ma mai ai ca sitter:p

ti-ai gasit coplayer?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

ai pierdut sate piter?pff de daca nu ma mai ai ca sitter:p

ti-ai gasit coplayer?

il am pe nervu cristi :D:D:D da oricum am pierdut sate mai avansate si aveam si putin deff pe ele...ca nu am cerut cu gramada deff :) aveam maxim 3 ferme pe sat...la 80-90 de full-uri cate au venit,au luat si am recuperat din sate....

dar relax....recuperez eu cat mai rapid ;) nu ma las eu in fata a niste oameni ce numa internele le plac :D:D:D si care ataca miseleste ;)
 

DeletedUser

una din care avea el, l-a tradat...ei cred ca doar ei au spioni, altii la ei nu au.

Mai nou cica skin fuzioneaza cu TVM, Quit-ul ca Quit-ul, inca nu am fuzionat cu nimeni, Quit nu e un brand insa skin-ul deja se face de cacao dupa 2 fuziuni:)
altfel era clasat skin-ul pe .ro, prin aceste fuziuni li se cam duce brand-ul

totusi frumos e ca isi concediaza jucatorii care i-au pus sa ia sate de barbare intre noi, atunci cand pierd un sat:D

keniene, tu l-ai recrutat,tata, pe asta, vai de mama lui?
 

DeletedUser40272

keniene, tu l-ai recrutat,tata, pe asta, vai de mama lui?

neah...

01.06.
13:40 John Leguizamo s-a ataşat tribului.
01.06.
13:40 John Leguizamo a fost invitat de către I K S (şters).

cum il intrebi tu pe kenni daca is vai de mama mea, asa te rog sa imi zici si mie dupa ce iti raspunde, sa stiu si eu cum sunt;)

ori nu ne intelegm din cauza gramaticii:cool: unul din noi clar e vai de mama lui, ramane sa aflam care, ori poate ne putem lua de mana?:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

flaming-ul e in floare pe-aici ... in ce s-a transformat tema lui martzian .. in WC public, in care fiecare scuipa in toate directiile
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus