Marashu - Bashing

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu stiu cum se numeste aici cand cineva te ataca de mai multe ori , dar am postat cred ca unde trebuie ! Am nevoie urgent de ajutor deoarece Marashu ma ataca in fiecare zi , si acum am adeziunea 7 .. deci la urmatorul atac adio Lumea 2 :( ... cine ma poate ajuta ?
 

DeletedUser

Draga Durecs te sfatuiesc sa folosesti lubrifiantul fabricat de marca al carui nume il poti pentru ati usura trecerea spre marginea hartii:D
 

DeletedUser7072

ai incercat sa depui ticket? intra la setari intrebare suport. si scri acolo la incalcare regula. io stiam ca daca scade adeziunea atat de mult trebe sa-i ia adminii satu

cel mai simplu e sa depui 3 tickete la admini. da vezi sa fie 3 unul dupa celalalt ca alfel nu raspund. daca nici asa nu mere trimite mail la bossii jocului. pai se poate sa faca una ca asta porcu?

mai ales ca e interzis de catre ordonanta de urgenta numarul 123b pe anul 1997
 

DeletedUser7072

dupa o scurta consultare cu un alt prieten care joaca am ajuns la cocluzia ca numarul optim de intrebari catre suport este de 3 de admin. si cum sunt aproximativ 6 admini pt fiecare lume incearca sa depui 18

multumesc pt rabdare. si scuze de greseala. daca depui 19 intrebari precis iti vor da tie satul lui. si vei avea si tu 2.

iti urez mult succes in aceasta evident nedreapta lupta cu un trisor.

sa scoatem acesti trisori nesimtiti din joc! pai sa faca el una ca asta?
 

DeletedUser

Topic inchis!

@Durecs, incearca sa vorbesti cu membrii tribului tau sa te ajute, daca nu e prea tarziu.. aici e forumul jocului si nu al tribului.

@Blestemat : Not funny.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus